Bir kızın hoşlanmasının belirtileri nelerdir?

Hoşlandığım bir kız var 4 gündür tanışıyoruz göz göze gelince gülüyoruz birbirmize 4 günde çok samimi olduk konuşmak için bişeyler arıyoruz sizce bir kızın hoşlandığı nasıl belli olur ...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kız olur, hoşlanınca yüzüne bile bakamaz. Bazı kız olur bakar, güler, cilveleşir. Kızın kişiliğine göre değişir

1|2
    0|0
    • valla tamamen haklısın buna kesınlıkle katılıyorum +1

• ah bende anlasam bir sanki bana karşı boş değil ama daha tanışalı yeni oldu ondan çekiniyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• kaçamak bakışlarından anlarsın başka türlü zor.

0|1
    0|0
    • kaçamak bakış yok birbirimizin gözünün içine bakıyoruz kaçırmak felanda yok birbirimize bakıp bakıp gülüşüyoruz

• oyle işte ondan diyorum başıma geldi dikkatli ol.

• saol

• temas illaki bir şekilde sevmese bile

0|1
    0|0
    • temas derken

• tam o anda gözlerini kaçırıosa kesin.

• tamam bakalım yarın deniyicem

• hissedersin zaten ilgisinden bakışlarından :)

0|0
    0|0
    • ilk defa bu kızda hissediyorum ama tanışalı yeni olduğuiçin çekiniyorum biraz

• o zaman kendini biraz belli et ama emin olmasın gizemli ol

• karşılık alana kadar gizemli takılırız bizde eğer karşılık verirse devamı gelir

Erkekler Ne Diyor 1

• sen gidiyosun kızın yanına tabi kızın verdigi cesaretten dolayı seni daha yakından tanımak istiyorum benimle çıkarmısın diyosun ben seni arkadaşım olarak görüyorum nerden pay cıkardın kendine der büyük ihtimal sonra rezil olursun :D tabi tam terside olabilir ama ilk secenegide degerlendir

0|0
    0|0
    • çok sagol ya valahi içimi aydınlattın

• kardeş burda her seçenegi degerlendiriyoruz tekif et kabul etmezsede etmesin ne kaybedersin ben 20 kere reddedilmiş arkadaşımı tanıyorum neremizi bozar :D

• beni bozar tam emin olmadan hiç teklif etmedim ve kes teklif ettim ve sonuçlar başarılıydı

Yükleniyor...