Rüyalarınız/İmgeleriniz gerçek oldu mu? :)

Hiç daha önce rüyanızda gördüğünüz veya imgesini gördüğünüz birşeyin sonradan başınıza geldiği oldu mu? Bu tür şeylere inanan bir insan mısınız? Sezgileriniz ne kadar kuvvetli?

0|0
21|21

En İyi Kız Görüşü

• ruyalarım degıl de dualarım gercek olmustu kısa bır surelıgıne .

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• haftada 1 ayda 1 felan görürüm ama gördüklerimin %90ı öyle.. en önemlisi bazı insanların gerçek duygularını hislerini farkedebiliyorum. 1 tane de trafik kazasını görmüştüm birde lisedeyken gireceğim sınavın sorularının hazırlanışını gördüm arka sırada oturup 2 öğretmen kağıda yazıyorlardı 3 tanesini öğrenebildim sadece zaten sonrasında görüntü bulanıklaştı okuyamadım :)

1|0
    0|0
    • iyiymiş :)

• hahahah :D:D herşeyi böyle açık anlatırsan uzun uzun ne yazıyım be corç :D

ama avatarını sevdim! freedom forever ;)

• tamam bak işte benim hatam buymuş buldum artık :) normal hayatta da öyle önce susar sessizce oturum çevreyi izlerim sonra bir konuşurum uzun uzun diğerleri susar tek gelen cevap ya bir onay kelimesi olur ya da tamam olur sohbetinde içine ederim:D

sevmen hoşuma gitti sonuna kadar tabi :)

• üflentiyi bırakın

geçer

1|0
    0|0
  • Bugüne dek hiç bir rüyam gerçekliğe dökülmedi.

1|0
    0|0
  • link Neler oluyor hayatta, Birde şu rüya gerçek olsa

1|0
    0|0
  • genelde alışa gelmişin dışında rüya görüyorsam mutlaka bir sebebi oluyor,en son dişimin çekildiğini görmüştüm, anlamına baktığımda başınıza hastalık gelecek yazıyordu ve 1 hafta sonra kasık ağrısıyla doktora gittiğimde ameliyat demişti.

1|0
    0|0
  • Yaptığım bir eylemden dolayı bir kaç saniye sonra ne olacağı hissine kapılıpta "yaw bu anı sanki daha önce yaşadım" gibi kendimle hesaplaşmalarım olmadı değil tabiki..

İnsanı ürkütebiliyor. Ama çok nadir olan bir şey

1|0
    0|0
    • ama bu bahsettiğin şey deja vu. o başka birşey :)

• iyi seyirler

• teşekkür ederim, tavsiye edebileceğin başka bir şey varsa diye müsade isteğinde bulunmuştum. iyi geceler

• Evet oldu.

1|0
    0|0
  • Sezgilerim aşırı kuvvetlidir.. :) Sürekli rüyamda gördüğüm veya gözümün önüne getirdiğim şeyler gerçek olur. :) Bu nedenle astral seyahat çalışmalarım da iyice arttı ve daha iyi sonuç vermeye başladı :)

1|0
    0|0
  • sezgilerim ve hislerim çok kuvvetli

rüyalarım bazen gerçek oluyor

dejavu ile hiç alakası yok

sanki medyummuşum hibi olucak şeyleri

hissediyorum

bazen düşündüğüm hayal ettiğim kötü şeyler

oluyor

1|0
    0|0
  • O değilde rüyada on numara kızlar görüyorum keşke gerçek hayattada öyleleri olsa :)

1|0
    0|0
    • Gerçek hayatta görmedigin bir yüzü rüyanda görmezsin zaten

• Yok babacan görsem hatırlarım bir kere o kızı hafızamda kalır ama görmedim :) bazen aklıma reenkarnasyon olayı geliyor acaba diğer yaşamımdaki sevgilimmiydi felan :D

• hahahaha o olaya biz bakmıyoruz beyefendi :D

• Rüyamda gördüğüm hatun gerçek hayatta rastladım ama rüyamdaki gibi pek sevecen bir tavır sergilemedi

1|0
    0|0
  • iki gün önce gördüm aslında ilginç oldu.rüyamda hatunun gidiceğini görmüştüm.akşamına gidiş haberi geldi.neyse sinir oldum yine

1|0
    0|0
  • kesinlikle. bir çok rüyamın gerçekleştiğine tanık oldum. haberci rüya diye bir şey var

1|0
    0|0
  • bilmiyorum gerçek olabilir

1|0
    0|0
  • Çoğu kez yaşadığım olayları daha önce rüyamda gördüğüm olmuştu

1|0
    0|0
  • oldu. inanırım. sezgilerim çok kuvvetli.

1|0
    0|0
  • 7.hissim cidden çok güçlüdür

1|0
    0|0
    • ooo hem 6 hem 7 diyosun :D:D

• ohoo oo ortamın ambiansı akustiği flan inan sevgilin değil aga babası gelse bana dokunmaya cesaret edemez

hem bende alternatif tıpla uğraşıyorum be

doktor sayılırım .doktora namrem mi olurmuş. iki dakika elini tutacağım la . hayat çizgini neyin inceleyeceğim hepsi bu

• Hayır, mümkünde değil zaten.

1|0
    0|0
    • neden mümkün olmadığını düşünüyorsun?

• tamam kanka senin geleceğin özel. ok :D

• Yeter bu kadar felsefe:)

• Dejavu yaşadıgım oluyor. Sezgim sanırım burcumdan dolayı iyi çok şükür.

1|0
    0|0
  • daha türkçeyi zor konuşuyonuz birde saçma saçma kelimeler araştırıp yazıyosunuz ya :

1|0
    0|0
    • Türkçe'yi gayet iyi konuşurum. Saçma saçma kelimeler dediğin kelimelerin hepsi Türkçe sorumda. Eksilemek yerine de artı verdim. Umarım mesajımı almışsındır :)

• Aksine diksiyonu gayet düzgün olan, nadir bulunan kızlardanım :) Neyse senle uğraşamayacağım birader. Güle güle.

• ben diyorum Ankara sen diyosun neyse boşver..kardeş gülegüle :D

• deja vu mu demek istediniz?

0|0
    0|0
    • hayır. deja vu başka birşey. daha önce tecrübe etmemiş olduğun birşeyi tecrübe etmiş hissine kapılmak, bilinçaltında hatırlamak gibi. benim dediğim daha önce rüyanda gördüğün bir olayın gerçek hayatta aynen gördüğün gibi gerçekleşmesi durumu.

• ama bahsettiğim şey aynı değil :)

• ben evet diyorum o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 20

• evet oldu bir kaç kez. bir keresinde öss geo sorusunu gördüm ertesi gün sınav vardı hemen uyanıp kuzenime anlattım soruyu çözdüm cevabı buydu dedim tamam yrn bakarız dedi ve tamamen aynısı çıktı anlatmasan inanmazdım dedi :D lisede falanda bir kaç kez sınav sorusunu gördüm gördüğüm içinde çalışıp gittim hatta kağıtlar dağıtılınca ohaaa dedim sesli herkes döndü noluyo diye :D

1|0
    0|1
  • Bundan birkaç yıl önce bana sorulan bir soruya sırf geçiştrmek için verdiğim cevabın yıllar sonra ete kemiğe bürünmüş halini karşımda gördüm.

Her içimden geçirdiğim olmaz genelde demekki çok temiz çağırmışım belkide eşref vaktimdi hayatımdaki en doğru şeyi istediğim ve olduğu için çok şanslıyım.

2|1
    0|0
    • tamam unutmada sadece kendi içinde hatırlama telafi maksatlı bir şeyler yap

hayırrr kendim için söylüyorsam ne olayım

yani başkalarını namına falan diye kaptırıp gidecekken yukarıda ki cevabımdan bebeğim yeter la amma uzattın ha gibilerinden serzenişini hatırladım ve sormak isterim

kuzum ciddi manada bir rahatsızlık mı verdim

verdimse ne dedim ne yaptım

uzakttığım bölüm soranla olan diyalogum mu

• sen değil o uzattı rahatsızlık vermedin iyi akşamlar

• Hiç olmadı zaten rüyalarım saçma sapan kopuk rüyalar ve gerçekleşmelerini zaten istemem.

1|0
    0|0
  • Ya Rüyam gerçek olmadı ama bazı şeyleri daha önceden yaşamış gibi oluyorum :)

Biri bana bunu açıklasın :)

1|0
    0|0
  • Benim direkt icime doğuyor bazı seyler. Uzun süre görüşmediğim bir arkadaşımın nişanlısından ayrılmasını görmüştüm rüyamda. Sebep ve gunü ile hepsini kendisine daha sonra sorduğumda günü ve sebebi tamamen tuttu. Bunlar tesadüf olamaz.

1|0
    0|0
  • Acaba sununla karsilassam naparim ya da su mesaj atsa ne derim diye aklıma geliyor 2, 3 gün sonrada gerçekleşiyor:)

1|0
    0|0
  • gerçek olmadı

1|0
    0|0
  • Ben bir akrabımızın öldüğünü görmüştüm rüyamda çocuğun 1 saat sonra ölüm haberini aldık.Aslında çok güzel bir şey değil :(

1|0
    0|0
  • hayır. rüyalarım o kadar garip olur ki imkansız gibi bişey :D

1|0
    0|0
  • Olsa bile söylemeyin len, gitcek tüm büyüsü sırrı :d

2|0
    0|0
  • Eveet benim başıma 2 defa geldi

1|0
    0|0
  • Hissedip düşündüğüm şeylerin bazıları er ya da geç geliyo başıma yaşadım baya

1|0
    0|0
  • oluyor evet ama çok takılmamaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • hmmmm himmmmm hımmm hommm evet oldu sevgilim ne istediğimi anladı OYUN ! :DDDDD

1|0
    0|0
  • dejavu değilmiydi bu? çoook oldu valla :D

1|0
    0|0
    • o bildiğim kadarıyla önceden yaşamadığın birşeyi önceden yaşamışçasına anımsayarak yaşamak gibi birşey. bilinçaltının bir oyunu daha çok. burada benim sorduğum rüyada veya imgemizde gördüğümüz birşeyin gerçek hayatta sonradan başınıza gelip gelmediği :D

• valla belki bilinçaltımnda etkisiyle rüyamda gördüğüm bir durum daha sonra yaşandı ama keşke rüyamda kalsaydı dedim :(

• aman kötü olan şeyler rüyada kalsın zaten :(

• Çoğunlukla gerçekleşir ve inanırım. Sezgilerim de kuvvetlidir.

1|0
    0|0
  • rüyada görüp ay acaba gerçek olacak mı bıdı bıdı dersek gerçek olur tabi evrene o mesajı gönderiyoruz nasıl düşünürsek onu çekiyoruz buna inanıyorum...

1|0
    0|0
  • o kadar cok basika geldi ki inanamazsin :)

1|0
    0|0
  • Olur bazen

1|0
    0|0
  • ben nisanliyken istihareye yatmistim 1hafta boyunca.. aramiz o zaman iyi degildi nisanlimla... ve kapkaranlik bir oda gördüm... zifiri karanlik.. sadece rahmetli dedemin koynunda agladigimi görmüstüm... basimi oksadi.. ve "üzülme her sey bitecek... birak gitsin" dedigini hatirliyorum. Ve sonrada nisanlimla ayrildik.. iyikide ayrildim. bazen rüyalar / istihareye yatmak insana yol göstere biliyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...