Siz bu sevgiliye katlanır mıydınız kızlar?

Uzun zamandır hoşlandığınız bir çocukla nihayet çıkmaya başladınız. Onu çok seviyorsunuz. Onu tanımadan sevdiniz. ve çıktıktan sonra bazı huylarından dolayı ondan soğup gider miydiniz? yoksa sevdiğiniz için katlanır, bir şeyler yapmaya mı çalışırdınız?

- Gayet efendi iyi biri ama her insan gibi kusurları var mesela, biraz fazla ödün gibi. Mesela doğumgününüzü unuttu (ilk doğumgününüz), telafi bile etmedi. 9 aydır birliktesiniz, sürekli buluşmaya imkanınız olmadığı için telefondan görüşüyorsunuz. ama o pek aramıyor sizi, daha çok mesaj atıyor arada bir. telefonda anlaşılmaz ama soğuk geliyor. bazen ilgilenmiyor. bazen ilgileniyor. buluşacaksınız, ama son anda gelemiyor, arkadaşına yardım edeceği için. yani kolaylıkla ekiyor sizi (2 defa oldu) ve bazen açıklayıcı konuşmuyor, kendi içinde yaşıyor sanki. sizi aslında çok seviyor, ama kendi içinde yaşıyor pek belli edemiyor. yanınızdayken soğuk gibi, taki ona sarılıncaya kadar, oda çocuk gibi oluyor.. ya siz böyle birinden ayrılırmıydınız? ilerde mutlu olunurmu bu kişiyle? aslında çok komik bi insan, ama aynı ortamda bulunamadığımız için bu yönlerini göremiyorum. birkeresinde arkadaşımızın evinde buluşmuştuk orda çok farklı çok iyiydi. herkezin içinde ilgileniyordu. sevimliydi. ama beraber olmadığımızda, böyle huylarından gıcık oluyorum. ve buluşmak için bir çabası yok gibi. bunlar beni üzüyor. Bu arada herşeyden önce çok seviyorsunuz. ve ilişkiniz ciddi, aileler tanıştı. Devam edermiydiniz bu kıziyle?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Katlanmamak daha akılcı .

0|0
    1|0
    • Bu kez diger erkektede baska kötü huy olursa pisman olurum gibi geliyor... seven insan kusurlari gormemezlikten gelmezmi? :(

• Herşeyin hayırlısı olsun .

• Amin, sagol:)

Erkekler Ne Diyor 7

• elimden geleni yaparım beraber olmak için ilişkinin sürmesi için..ama bakarımki ben çaba gösterdikce bu iyice odunlaşıyor sobaya koyup yakarım onu :)))

1|0
    1|0
    • hehe guzelmis bu. aslinda hoslanmadigin seyleri ona soyleyince akillaniyor, ama bazen yine umursamiyor. yani cocuga kendi agzimla bana cicek bile vermedin dedim. halen verecek oldu :D

• ya o beni cok seviyordu, benden daha cok istiyordu evliligi, sonra ne olduysa ben buna ilgi gosterdim bu kez bu bana ilgisiz olmaya basladi, onceki gibi onemsemez oldu. artik tek yapabilecegim heralde kotu huylarini aklima getirip boyle kendimi avutmak. onunla zaten mutsuzdum, neden şu anda mutsuzum bilmiyorum. keske sevmeseydim:( ilk defa asik oldum, oda agzimdan burnumdan geldi valla

• açıkca söledin bak ilgi demekki hak edilen gişiye göstermek gerekiyor şımardımı kendini başka bişeymi sandıda sana ilgisiz olmaya çalıştı belkide amacı buydu ve sana böyle davranmaya başladı.senin unutmaya çalış kötü huylarını düşünüp unutamazsın onları hatırladıkca yine seversin benden sölemesi.şöyle düşün benim eksik bir şeyim yok güzelim bana değer vermeyene ben neden değer verip üzülüyorumki onu görmemeye çalış bu siteye takıl unutursun :) yaşını özelden yaz bana derim sana ne yap diye kanka

• devam edermiydiniz diye soracak kadar oluyorsan devam etme daha iyi. bunu sen kendin karar vermelisin.

0|0
    1|0
    • ben sevdigim icin istiyorum. ama acaba bazi seylere katlanmak normalmi bunu ogrenmek istedim

• Ailelerinizi de tanıştıracak kadar ilişkiniz ilerlediyse zaten siz evliliğe doğru gidiyorsunuz. Daha niye " siz olsanız ne yapardınız" moduna giriyorsun ?

0|0
    1|0
    • Cokta seviyorum, ama bazen birilerinin gazina geliyorum.. aaaaaa dogumgununu unutmus kizz bunla nasil birliktesin diyenler oluyor.. aaaaaaaaa bulusmada senimi ektiii, ben derhal birakirdim diyorlar. bende dusunuyorum, acaba gercekten beni ihmal eden biriylemi beraberim diyorum.

• Var bir kazmalık. İyi düşün. Aileler tanışıyor diye kendini sorumlu da hissetme. Zamana yay. Bu hayat senin..

• aileler tanisiyordu zaten, ama birlikte oldugumuzu babamdan haric herkez biliyor. onlar istemeye gelmeden once duymamasi gerekiyor. bu yuzden biraz korkuyor. yani ulu ortamda gezemiyoz. telefonda ben kazma oldugunu fark ediyorum, ve bulusma saatlerini onemsemiyor. aslinda sorun bunlar. yok beraberken cok iyiyiz. baska ortamlarda beni hic unutma,z benle baskalarinin yaninda ilgilenir..

• Odun yontacan :D Allah yardım etsin :D

0|0
    1|0
    • ya ama bunun bu huyu olmasaydi, baska bi hoslanmadigim huyu olmazmiydi? yani kimse kusursuz degildir herlade.. boyle kabul edecem heralde:(

• biraz kaprisliyiz sanırım ama olur o kadar bak çoğu erkek aldatır eder bu çocukta sadece biraz öğretmen gereken şeyler var orda ayrılmasaydın da seni görmenin arkadaşlarından daha önemli olduğunu anlatsaydın bu durum hiç varolmazdı bile..Kolay mı bir kız için şiirler yazmak yahu :D ben denemiştim çok zor vallah

• hehe anladim arkadasim:) evet aslinda haklisin, siir yazmakta zor... gece ben uyurken 2'de, neler yaziyordu.. ama son zamanlarda hic yazmaz olmustu, yogunmus, calisiyormus.. evet aynen biraz kaprisliyim. onuda biraz biktirdim kednimden, ama hatalarimiz karsilikli iste. bende kusursuz degilim:)

• Mutsuz bir ilişkiyi sürdürmek bence gereksiz.

0|0
    1|0
    • ama mutlulugu bulmakta zor ya:( yani bukadar cok sevecegim biri karsima birdaha cikmaz sanki gibi geliyor. bilemiyorum...

• zamanın hatrına katlanırdım ama biyere kadar

0|0
    1|0
  • abooo

0|0
    2|0
    • nooldukineee :D

• içimden geldi :D okuyacak gücüm kalmadı sitede ne kadar soru varsa okudum başım döndü :D valla bakale iyisin sıkıntın neyin yok git yat uyu allah büyüktür yardım eder

• hahah :D bak bu hic iyi degil, yakinda bunalima girersin, surekli bu sayfada dolanma, bende senin gibiydim once, kendime zor geldim, hayatim kaymisti adeta :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Dengesizmiş. Hayır etmem.

0|0
    1|0
  • Raharsız oldugun yönlerını ona soyle daha ılgılı davranmasını ıste ne kadar odun olsada soyledıklerıne muhakkak kulak asacaktır.Tum uyarılarına ragmen halen aynı davranısları gosterırse ılıskınızı yurutemeyecegını soyle senı gercekten sevıyorsa kendısıne cekı duzen verecek ve huylarını duzeltmeye calısacaktır.

0|0
    1|0
    • anliyorum... cogu soyledigim seyleri yapti, degistirdi kendini.. once daha bir odundu.. ama bazen yine anlamiyor beni.. mesela beni ara diyorum, beni ariyor, ben acmadim diye bidaha aramiyor. boyle gicik huylari var.. of bilemiyorum. seviyorum da...

• burcu ne merak ettim

0|0
    0|0
  • evet erkeklerin hepsi öyle malesefki evlensende mutsuz olcan sende ayni diyer evli bayanlar gibi en iyisi evlenmede yürüt nasilsa bitter

0|0
    1|0
    • ama cokta seviyorum ya. off ne yapacami sasirdim. ortamlarda cok iyi. beni hic unutmuyor. ama birbirimizi bayadir gormediysek pek ilgi gostermez. ama her erkektede bi kusur yokmudur? sanki baskasini bukadr cok sevemem gibi...

• ilk askinsa tatli gelir onu unutamasin zate

ama su ilgisiz hali düsünkü evlenirsen evde görmez bile seni cok soguk

romantik degil bir bayan her gün erkeyinin agzinda seni seviyorum demesini bekler bir müzik esliginde dans ister göz göze oyapmaz benimde sevgilim ayni seninki gibi kopyasi ama ben evlenmem onla

• ya dusunecek olursam, romantik huylari var. ama pek canim cicim olamiyor. arada hep siir gonderir bana, kendi yazar. seni seviyorum der surekli. sadece telefondan yuruttugumuz icin iliskimizi zor oluyor araya sogukluk giriyor. ben onu ozluyoum, o yogun, isi okulu var, beni gormek icin cabasi yok. sadece ozledigini soyluyor. ben bunlara uzuluyorum. ilk askimda degil ama buna fena kapildim.

Yükleniyor...