Mesajlaşırken yanlış kişiye mesaj attnız diyelim naparsınız? hiç böyle bişe başınıza geldi mi?

ben hiç unutmam 5 sene önce kardeşime ' annemin haberi yok gezmeye gittiğimden ' yazıp anneme göndermişim mesajın içinde anne yazdığı için kafa gitmiş onu hiç unutmam vücudum acayip adrenalin depolamıştı hayatıma saniyelik ekşın gelmişti halbuki mesajda bişe yok ama yinede korkmuştum işte şimdi öyle bir sorun olmaz mesela nese detayı yine uzatıp hatayınızdan 9 saniye çaldım

hadi bide anket yapıyımda süs niyetine dursun shfhds

• Aman Allahım ben nasıl böyle bişe yaptım diye beyin fırtınası yaşarım totom tutuşur :D
    50% (6)80% (4)59% (10)Oy Ver
  • Hiç yanlış mesaj atmam çok dikkatliyimdir :D ( o zaman dahisindir kanımca)
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Onu bunu bırakta bazen yanlış mesaj atmış gibi yapıyodum :D
    33% (4)20% (1)29% (5)Oy Ver
  • Çok yanlış mesaj attım ama sen bian sorunca aklıma gelmedi :D
    9% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok ötürükledim bu konuda, hatunu arayıp teli annesi açınca "seksi keleebeem napıyon" mu demedim , hatuna diye babama "o duduşunu büzme yiring" diye mesaj mı atmadım ,annesigile çaya davetliyken hatun çay verdikten sonra totosuna bakarken mi yakalanmadım anasına ohoooo sabıkam kabarık :D:D:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Pek de öyle birşey gelmedi nadiren oldu sonra cevap gelmiyor karşıdan zaten

1|0
    0|0
  • Başıma geldi bir kaç defa :D gecenin ikisinde sevgilime seni seviyorum diye yazdım meğerse ortağıma göndermişim :D sabah dükkanda ortak hayırdır bana mı sulanmaya başladın dedi :D ne olduğunu sonradan anladım. Geçenlerde de bir bayan arkadaşıma kötü bir mesaj yollamıştım :D

2|0
    0|0
  • Genelde geceleri uykulu olunca yapar sabah kalktıgımda operatöre yıkar sıyrılırım :D

1|0
    0|0
  • b harfinde bir sevgilim vardı. babamda baba diye kayıtlıydı. yanlışlıkla babama seni seviyorum yazdım. ondan sonra telefona kitlendim resmen. bir insan saatlerce telefona gözünü kırpmadan bakabilir mi. evet bakar. ne zaman arayacak. sı*tım kesin öldürecek derken. eve gittim. gayet normal davrandı. sonra bana oğlum telefonumu getirsene dedi. meğer adam kaç saattir telefonuna bakmamış. direk mesajımı sildim. o günden sonra kesinlikle mesaj atarken dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • sevgilime atacağım mesajı dedeme attım :D

1|0
    0|0
    • o farketmemiştr ehehe

• bayram değil seyran değil benim torun beni niye öptü demiştir heralde :D iyiki fazla açık saçık konuşmadım :)

• attım ve çok kötü bir durum :D

1|1
    0|0
  • Onu bunu bırakta bazen yanlış mesaj atmış gibi yapıyodum :D

1|0
    0|0
  • babama atmıştım çok karışık bir mesajdı açıklaması bile olmadı :)

1|0
    0|0
  • atmıştım,arkadaşıma gel deniz kıyısına yazacaktımki, bir kıza atmışım :s :D

1|0
    0|0
  • ilk önce bataryayı çıkarıp hattı kırdıktan sonra telefonu klozete atar sifonu çekerim daha sonra yanlış gönderilen mesajlar için hazırlanmış içinde yeni bir kimlik, pasaport, yedek telefon ve kartları, yurtdışında bir süre ortadan kaybolmaya yetecek kadar para ve diğer gerekli şeyler bulunan eflatun çantamı alır peruk, sakal ve basit kıyafetlerle kamufle olduktan sonra havaalanına giderim..

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• geçen whatsapp tan sevgilime yazacağıma üni sınıf grubuna yazdım anam bide iki kere yazdım sonradan dank etti millet ne dalga geçti yakalandınn falan diye :D

1|0
    0|0
  • çookkkkk :D

1|0
    0|0
  • Ahahahah

C diyirun :)))

Bir keresinde kiz kardeşim benim telefonumdan sevgilisine atacağı mesaji yanlışlıkla benim sevgilime atmıştı ayni heyecani yaşadım

1|0
    0|0
  • geldi balım :)

bi kaç gün önce nişanlıma atacağım mesajı esilaya attım :)

1|0
    0|0
  • bende de kısa süreli bir panik olur mesaj attığım kişi arar ya da mesaj atarsa kesinlikle geri dönmem :D

1|0
    0|0
  • Başkasına atacağım mesajı yanlışlıkla konuştuğum kişiye atmış gibi yapmışlığım çoktur :D

1|0
    0|0
  • sevgilme atmam gereken mesjı abime yolladım

1|0
    0|0
  • Bu saç yakışmamış kestane rengi daha güzeldi.:)

1|0
    0|0
  • Aman Allahım ben nasıl böyle bişe yaptım diye beyin fırtınası yaşarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...