Sabah koşusuna giden var mı?

Selamlar...

Bugün, eski kondisyonumu açmak için sabah koşusuna başladım atletizm sahasında. Valla arkadaşlar spor gibisi yokmuş, bir kez daha farkettim. Eve dönerken yolda sigara içenleri gördükçe, o yorgun halimle bile acıdım ne çok şey kaybettiklerine (ya da acırmış gibi yaptım, her neyse)

Soruya gelecek olursak, var mı sabah sporu için düzenli koşuya çıkan aranızda? İzmir'deyim, gelin beraber koşup tempo tutalım, mis gibi oksijen varken s.ktir edin şu sigarayı. Gençleşelim biraz olum! =D

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet günah bahçesinin etrafında koşu yapıyorumm.

0|0
    0|1
  • gençken hiç yapmazdım gerek duymazdım sonradan kilo sıkırtırması oldu baktım 60 kiloyum hemen her sabah 6 da kalkıp kahvaltı etmeden spora koştum zamanla 40 kilo oldum 3 ay geçti. şimdi süperim 90 60 90 fiziğim var yani gibi ama armut tipliyim orası kötü üstüm ince altım kalın şimdi 40 kilo olduğum için sigaraya devam

0|0
    0|0
    • Her şey 40 kilo olmak içindi yani ha? =D 1 kilo daha alırsanız yine sigaraya ara verecek misiniz? =)

• yaniiii sigaraya devam

• Kesinlikle öyle ;)

• ben çıkıyorum genelde yaşlı teyzeler amcalar oluyo ya da kilolu insanlar ya da sporcular (yani belli sporcu oldukları) bir normal benim yalnızım dostlar

0|0
    0|0
    • Bugün kendimi hissettiğim ruh hali, herkes sporcu, bir ben yurdum insanı. O yüzden adam topluyorum =D Umudunu yitirme, devam et, güç içinde =P

• sahilde koşuyorum koşu yolunda dediğim gibi gençler pek aktif değil burada. sadece sporcular oluyor erken saatte giderim zaten

• Sahilde iyidir: Belki de oradaki gençlerin spora başlama sebebi için, senin o sahilde spora başlaman gerekiyordur? =D

• hic spor yapmam eskiden haftada 4-5 kez spor yapardim oda iyiydi hic yoktan (

0|0
    0|0
    • 4-5 kez spor? Züğürt tesellisi gibi oldu daha çok =D

• yarindan basliycam ,ama erken uyanmam problem .uykucuyum ben :))

• Ben de öyleyim. Dert etme, çarelerini yazdım, alıştın mı vücut kendi isteyecek zaten =)

• Sabahın güneşini bahcede degerlendirir oglen yemeginden bir saat sonrada kosuya cikarım

0|0
    0|0
  • kafama esince koşarım evet :D düzeni olmasa da ..

0|0
    0|0
  • Haftada 3 gün cardio, hit çalışmaları yaparım. Onun dışında sabahları nadirdir.

0|0
    0|0
  • gider idim

2-3 aydır ne koşu ne yürüyüş sadece yüzüyorum hergün 1-2 saat

0|0
    0|0
  • çıkmıyorum çıkayım diyorum olmuyo

0|0
    0|0
  • İstanbulda koşuyorum evet :) Öğlen sıcağının altında..:'(

0|0
    0|0
    • Sıcağın altında koşmak performansını direkt yarıya indirir, hem de harcadığın enerjinin karşılığında verim alamazsın. Erken ya da ikindi zamanlarını denesene =)

• iksiide değil,mesaj alındı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne yazık ki İzmir'de değilim. Akşamları koşmayı daha çok seviyorum. Son olarak koşu bandını tercih ediyorum.

Fakat bir konu var ki seni çok iyi anlıyorum. Koşarken kendimi özgür hissediyorum. Her seferinde daha çok ve daha hızlı koşmak istiyorum. Sanki kendimi aşıyormuşum gibi hissediyorum. Vücudum yıldıkça ruhum beni itiyor, o gün yorgunsam beynim durmamı söylüyor. Koşarken mutlu oluyorum. Kimsenin beni durduramayacağını ve içimdeki enerjiyi sınırsızca kullanabileceğimi anlıyorum. Sadece ben varım orada. Hırslarımı, bana engel olan hislerimi, beni frenleyen bütün herşeyi gerçekten kırdığım yer orası.

Koştuktan sonra sağlıklı ve dinç oluyor insan. Koşamadığım zamanlarda kendimi mutsuz ve zayıf olarak görüyorum.

Run Forest Run !

0|1
    0|0
    • Çok iyi özetledin dostum. Spor yapmak beden kadar, ruhun da ilacı adeta. İnsan vücuduyla flört ediyormuş gibi, yeniden onu tanıyor, keşfediyormuş gibi, vücudunlar birlikte kaliteli bir zaman geçirir gibi.

• 40 yılda 1 yaparım

0|0
    0|0
  • Sigara içiyorum

Her sabah ağırlıklarımı bacaklarıma bağlar 1 saat koşarım

0|0
    0|0
  • Ne Yalan Sölim Spor Salonuna Gitsemde Koşmayı Sevmedigim İçin Üstüne Bile Binmem :)

0|0
    0|0
  • Çok istiyorum ama işten fırsat olmuyor...

0|0
    0|0
    • Haklısın. İş hayatı insanın ömrünü emiyor adeta. Bol zamanlar dilerim dostum.

• sigara içiyorum. geceleri 1-2 saat koşarım

0|0
    0|0
  • yok mlsf

0|1
    0|0
Yükleniyor...