Sabah koşusuna giden var mı?

Selamlar...

Bugün, eski kondisyonumu açmak için sabah koşusuna başladım atletizm sahasında. Valla arkadaşlar spor gibisi yokmuş, bir kez daha farkettim. Eve dönerken yolda sigara içenleri gördükçe, o yorgun halimle bile acıdım ne çok şey kaybettiklerine (ya da acırmış gibi yaptım, her neyse)

Soruya gelecek olursak, var mı sabah sporu için düzenli koşuya çıkan aranızda? İzmir'deyim, gelin beraber koşup tempo tutalım, mis gibi oksijen varken s.ktir edin şu sigarayı. Gençleşelim biraz olum! =D

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne yazık ki İzmir'de değilim. Akşamları koşmayı daha çok seviyorum. Son olarak koşu bandını tercih ediyorum.

Fakat bir konu var ki seni çok iyi anlıyorum. Koşarken kendimi özgür hissediyorum. Her seferinde daha çok ve daha hızlı koşmak istiyorum. Sanki kendimi aşıyormuşum gibi hissediyorum. Vücudum yıldıkça ruhum beni itiyor, o gün yorgunsam beynim durmamı söylüyor. Koşarken mutlu oluyorum. Kimsenin beni durduramayacağını ve içimdeki enerjiyi sınırsızca kullanabileceğimi anlıyorum. Sadece ben varım orada. Hırslarımı, bana engel olan hislerimi, beni frenleyen bütün herşeyi gerçekten kırdığım yer orası.

Koştuktan sonra sağlıklı ve dinç oluyor insan. Koşamadığım zamanlarda kendimi mutsuz ve zayıf olarak görüyorum.

Run Forest Run !

0|1
    0|0
    • Çok iyi özetledin dostum. Spor yapmak beden kadar, ruhun da ilacı adeta. İnsan vücuduyla flört ediyormuş gibi, yeniden onu tanıyor, keşfediyormuş gibi, vücudunlar birlikte kaliteli bir zaman geçirir gibi.

• 40 yılda 1 yaparım

0|0
    0|0
  • Sigara içiyorum

Her sabah ağırlıklarımı bacaklarıma bağlar 1 saat koşarım

0|0
    0|0
  • Ne Yalan Sölim Spor Salonuna Gitsemde Koşmayı Sevmedigim İçin Üstüne Bile Binmem :)

0|0
    0|0
  • Çok istiyorum ama işten fırsat olmuyor...

0|0
    0|0
    • Haklısın. İş hayatı insanın ömrünü emiyor adeta. Bol zamanlar dilerim dostum.

• sigara içiyorum. geceleri 1-2 saat koşarım

0|0
    0|0
  • yok mlsf

0|1
    0|0
Yükleniyor...