Pazar günleri size ne hissettirir?

Pazar günü benim için çok garip bir gün. Tarif de edemiyorum ama hüzün kaplıyor içimi nedense. Siz Pazar günleri nasıl hissediyorsunuz?

• Diğer günlerden farksız
    5% (2)14% (4)8% (6)Oy Ver
  • Pazartesi sendromuna hazırlık günü
    31% (13)48% (14)38% (27)Oy Ver
  • Aylak aylak gezilebilecek güzel birgün
    14% (6)14% (4)14% (10)Oy Ver
  • Evden dışarı çıkmadığım ve depresif takıldığım birgün
    33% (14)17% (5)27% (19)Oy Ver
  • Kendime zaman ayırdığım birgün (kişisel bakım gibi)
    17% (7)7% (2)13% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• sıkıntılı gün. Çünkü yarın Pazartesi.

Neden cuma pazartesine bu kadar yakınkenn, pazartesi neden cumaya bu kadar uzak... :(

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• benim canımı sıkıyo, yapıcak bişeyde yoksa iyice hüzün veriyor birde pazartesi olcak diye ayrı bir bunalım

1|0
    0|0
  • çocuklugumdan beri nefret ederim pazartesilerden herkes anne baba cocuk pikniğe giderlerdi biz evde babamı beklerdik oda gelir içmiş falan sızardı pazartesi olsada arkadaslarımı görsem diye dört gözle beklerdim pazartesiyi o yüzden hala sevmem ama arada brunch falan oluyor tabi değişiklik olsun diye

0|0
    0|0
  • Bir garip..

Gün ışığını alnımda hissettiğim an başlıyor bu gariplik.. Koşturmaca yok, telaş yok.. Kelimeler ile açıklayamadığım tek şey bu gariplik oluyor sanırım..

Ama yine de ''ne hissediyosun söyle be Gökhan'' der isen; uçsuz-bucaksız papatya tarlasında tek başımaymışım gibi hissediyorum biraz..

1|0
    0|0
  • pazartesiye hazırlık günü:)

0|0
    0|0
  • eskiden, ortaokulda, ödev ve banyo günüydü.. pazar dedimmi banyo yapmak geliyo aklıma..

0|1
    0|0
  • yarın pazartesi diye pazar tadını çıkaramam hiç. ama suç pazarın değil pazartesinin. ne yaparsın pazar kurunu yanında sen de yandın.

0|0
    0|0
  • yapılcak hiç bişey yok sıkıcı bıktırıcı yarının pazartesi olacağını bilmek cabası pazar günleri kalksın

0|0
    0|0
  • haftasonu hafta ici ayrimi olmadigindan siradan bir gun oluyor calismam varsa... olmasa bile de zaten yine 4-5 te uyan spor ardindan evde ya da arkadaslarla gecer gunum

0|0
    0|0
  • Öğlene kadar uyku.

Öğleden sonrasında aile saadeti. (Evet, şu anda ailemi ihmal ediyorum.)

Akşamında yeni haftaya hazırlık şeklinde geçiyor.

Duygusal anlamlar yüklemiyorum pek.

0|0
    0|0
  • İğrenç bir gün

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Pazartesinin lanet habercisi :(

0|0
    0|0
  • 3 yıldır her pazar çalıştığım için benim için sıradan bir gün yani...

0|0
    0|0
  • güzel bir uyku ve güzel bir kahvaltı

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Valla ben E seçeneğini işaretledim.Çünkü hafta boyunca yeğenime bakıyorum.kendime vakit ayıramıyorum.Pazar günleri de bizdeler.Ama en azından annesi yanında oluyo ve ben kişisel temizliğime,evimin temzliğine düzenine adam akıllı vakit ayırabiliyorum.1 haftanın yükünü 1 güne sığdırmak zor oluyo.Ama napacaksın...

0|0
    0|0
  • çoğu pazar olduğu gibi buğün de off ne sıkıcı bi gün dedim, bi nedeni de yok.en sevmediğim gündür pazar

0|0
    0|0
  • pazar gunleri uyusuk olurum gec kalkarim buyuk bi kahvalti disarida yuruyuse cikmak sonra eve gel kisisel bakimdir odur budur aksama da planim olabilir arkadaslarla ama cok yuklenmiyorum kendime pazarlari. ertesi gunun pazartesi olmasini bilmek de ayri bisey ;D

0|0
    0|0
  • C diyorum :) ohh sabah güzel bir pazar kahvaltısı hazırlıyorum eşimeeee..ardından gezinti yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • Mutlaka çıkıp bir yerlere takılma zorunluluğu. İnsanlar çok tuhaf ya, arayıp "pazar gunü ev de oturulur mu lan" diye çıkışıyorlar.

Bir zaman sonra cidden insan kompleks yapıyor, niye çıkmıyorum diye. :))

0|0
    0|0
  • yapıcak birşey olmayan skıcı bir gün birde p.tesi sendromu :(

0|0
    0|0
  • pazartesi sendorumu...okul...hüzün...uyanmak istememe...offff...

0|0
    0|0
  • c şıkkı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • en çok cuma akşamını ve c.tesi sabahını severiiimmmmm

0|0
    0|0
  • çok çabuk geçer bu yüzden canımı sıkar.

0|0
    0|0
  • uyuyub dinlendiyim yada yapmadigim seyleri yaptigim bir gun

0|0
    0|0
  • B :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...