Zayıf kızların aslında çok çok az yediğini gördüm

etrafımdaki zayıf kızların yüzden 90ının azıcık yediği için böyle kaldığını farkettim. yani diyet falan hikaye asıl olay yememek onu anladım...

ama nasıll? alışmışım yemeye löp löp. nasıl kesicem ki

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen kız avuç kadar porsiyonla nasıl doyuyorlar anlamıyorum valla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence hiç ekmek yeme, kiloyu yapan o işte. Doymadan yersen yine çok acıkırsın tutamazsın kendini. Doyurucu ama kilo aldırmayan sağlıklı şeyler yemelisin.

1|0
    0|0
  • yada rejimle veya hiç yemek yememeyle uğraşmaktansa

benim gibi tercihini koca götlü kadınları daha çok beğenmekten yana kullanan birini bulup gül gibi geçineceksin

1|0
    0|0
  • yemek yemeyi seviyorsan kendini olduğun gibi seveceksin hem çok yiyip hem zayıf olan kimse yok bu dünyada yok metabolizması hızlı çalışıyormuş yok ne yese yinede zayıf kalıyormuş filan yalan hepsi yemek yemezsen kilo almazsın yemek yersen kilo alırsın bu kadar basit ve nettir bu olay.

0|0
    1|0
  • Bir kerede yemeği içmeyi kesiyorsunuz sonra bünyeniz bir yerlerden patlak veriyor. Yok baş dönmesi,halsizlik, mide, bağırsak... gidiyor. Metabolizma meselesi bazısı hep yer ama zayıftır. Bazısı hiç yemez ama şişmandır. Dengeli ve gerektiği kadar beslenin. Hem bir çok erkekte balık etli fantezisi var bunu da unutmayın.

0|0
    0|0
  • mideyle alakalı yemeyi kese kese miden kücülecek yavaş yavaş kilo kaybına ugruayacak ama senin gibi şişman kızlar da bol bol yedikce mideleri iyice genişliyor ve dahada yiyiorlar zarif olun sokakta paso görüntü kirliği yapıp şehvetimizi kaçırıyosunz

0|0
    2|0
    • acaba sen nasıl görünüyorsun ki böyle bir yorum yapabiliyorsun... kıvanc tatlıtuğ görünümünde olsan bile bu şekilde konuşman senin ne kadar "zarif"likten uzak ve basit biri olduğunu gösterir

• çamur atmayı kes bana yeme kes boğazından az

• Kiloyu s***** senin canın sağolsun ! ! ! !

1|0
    0|0
  • Ye gitsin bacım can boğazdan geçer demiş atalarımız zaten bu sıska kızlar hiç güzel değil :)) kadın dediğin etli butlu olur

0|0
    1|0
  • Şeker krizi tuttu beni şu anda elima ayagım titriyor pastaaaaaaaa diye ben az yemem hayvan gibi yerim deliler gibide spor yaparım fitim.. Mankenim hatta

0|0
    0|0
  • erkeklerdede var tatlım öküzü koysan önüne yer arkdaşım benden zayıf ve hep aynı bu bünyeyede baglı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bir oturup 3 tabak yemek yemeyeceksin.Az ve sık yemek yeme alışkanlığı edinmeye çalış.Az ye doymak zorunda değilsin elinden alan yok 3-4 saat geçsin yine yersin.

0|0
    0|0
  • yemek yemeyi sevmediğini düşünüp buna inanman gerekir.salata gerçekten mükemmel.

1|0
    0|0
  • Yoo istediğim kadar yiyorum spor yapıyorum ama :)

0|0
    0|0
  • yoo bir oturusta 2 balık yiyebilirim kocaman bir tabak salatayla. Ama yemeğin pişme usulu konusunda secıcıyım. Dısarıdan hic yemem :/ kendım pısırırım en sağlıklı bıcımde. aburcubur hıc yemem. Ama gayet tıka basa yemek yerım :).

0|0
    0|0
    • en iyisi

• yemeği doya doya yerim mesela ama ekmek asla tüketmiyorum aynı sekılde kırmızı etı de ağzıma surmem. Ancak ev yapımı sosisli hamburgerle falan ekmek yerım ama burgerını ve sosısını bıle kendım hazırlarım tavukla :). Marketteki içeceklerden sadece şalgam suyunu içerim onu da kendı yapma ımkanım yok. Yemek yapmayı sevıyorum, yemek yemeyı sevıyorum. Ama 50 kgyım. Neyi nasıl yediğin cok önemli.

• ben de özellikle yazın çok yiyorum milletin yazın iştahı kesilir :S

zayıfım ama sorun şu ki genetik mirasım basenlerm :( bir de kilo alsam ince olduğum halde pantolonda drekt 38-40 bedene çıkarım ki lisedeyken çıkmıştım

ekmek yeme 1 dilim kepek ekmeği fazla bile gelecek emin ol ama öbür türlü beyaz ekmekten yersem bir öğünde yarım ekmek yiyebilirim yani

0|0
    0|0
  • bende öyleyim çok az yerim isteiğimiz için ya da bilerek yapmıyoruz ki azıcık yiyince doyuyoruz mide küçük

0|0
    0|0
  • istedigim kadar yiyorum ,bazende senin gibi lop lop ama kilo alamadim daha ,2-3 alsam bari -_-

0|0
    0|0
  • midenin küçülmesiyle olabilir de bunu nasıl yaparsın bilemem

ayrıca az yemekle zayıf olmak sağlıklı mı sence

0|0
    0|0
  • sen şöyle yap

sabahları yoğurt+k fleks

akşam yoğurt+k fleks

öğle..salata,yoğurt,süt vs..muhakkak

dene lütfen,işe yarıyor

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşım 3 tam tost yiyo ama zayıf

0|0
    0|0
  • evet onların ayy ben ne çok yiyorum bilsen laflarıda hikaye zaten

0|0
    1|0
    • aynen ya sürekli ne kadar cok yediklerini anlatanlar kesinlikle evde bişey yemiyo milletin önünde abanır falan yaşadım gördüm

• evet oyle o sık sık ama azar azar olayı hikaye hatta karacigeri cok yoruyormus inan bana günde iki ogun yemen bile yeterli bir doktor demisti adını unuttum bir de asla kapalı bir ürün yemiceksin bak nasıl kilo veriyosun

0|0
    0|0
  • yemek arası su içerek

0|0
    0|0
  • 3gü az yemeyi başarırsan gerisi geliyor

0|0
    0|0
    • onu biri daha demişti hemen denicem çünkü bıktım kilolardan

• az yiyemiyosan yediğin şeylerin kalorisini azaltt en azından

0|0
    0|0
  • Öyle kızlar genelde küçük yaşlardan az az yiyor, mesela ben :d

0|0
    0|0
  • çok istersen kesersin .d

0|0
    0|0
  • nasi az yiyolar. lisede 170 boya 40 kilo arkim vardi her tenefus bir hamburger yerdi hayvan. piss. cok sinir olurdum. bende lop lop yeyip kilo alip sonra spora abanmak zorunda kaliyorum.

0|0
    0|0
  • bende kesemiyorum boğazımı 10 kilo fazlam var

0|0
    0|0
    • benim de 10 kilo! napıcaz yemeyelm kahve içerz sürekli

• kahve zayıflatymu ki niye kahve içiyon selülit yapıyo kahve ben içmiyom kahve yürüyüşe başladım ben 1.60a 60 kiloyum elli olmama lazım ve basen,im var btek

Yükleniyor...