Bir kadının 2 erkeği idare etmesi meşrudur , ya sizce ?

bir kadının 2 erkeği idare etmesi meşrudur. bu fotoğraf da zaten bunu en iyi açıklıyor ; link

peki ya sizin düşünceleriniz neler ? hem bu fotoğraf hakkında hemde bir kadının 2 erkeği idare etmesi bakımından ?

Allah herkese böyle bir evlilik nasip etsin.

Güncellemeler:
fotoğrafa bakmadan cevap verenler insanın yüzünü gülümsetecek kadar üşengeç insanlarsınız...

güncelleme için özür diliyorum , hepinize iyi akşamlar..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• bir anne 2 erkeği değil daha fazlasını da idare eder o yüzden annelik zor iş hep böyle bir ailem olsun istemişimdir 3 kişiler ama tek insan gibiler birbirlerine bağlılar.

Allah herkeze karşılıklı sonsuz aşk la bağlanabileceği bir eş bir evlilik versin inşallah .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Beğendim ama bu kadarda ulu orta böyle şeyler yapmasalar iyi . :D

0|0
    0|0
  • 2 erkek az olur 2 erkek birde kız olsun

Resim çok sevimsiz geldi yalnız o nasıl öpüşme Recep İvedik'in cama yapıştığı sahne geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Fotoya bakmadan önce içimden kötü düşündüm ama fotoya bakınca tebessüm ettim

0|0
    0|0
  • Hmmö güzel bî dotoğraf anlamlı

0|0
    0|0
  • Ne diyon la sen degişik ? o_O

0|0
    0|0
  • çok cizel bir resim<3

0|0
    0|0
  • bir erkeğin iki kadını idare etmesi ne kadar meşru ise oda o kadar meşrudur

0|0
    0|0
  • evet sorun yok sonucta bir kadın bir kız ve bir erkegide idare edebilir

0|0
    0|0
  • 4 kişiyide idare edebilir

0|0
    0|0
  • Hepimiz birbirimizi idare edelim. Devir ekonomi devri.

0|0
    0|0
    • Baktık bacım, biz o kadar fotojenik değiliz maalesef. Çocuk desen kepçe kulaklı olur, sırtına havlu koy falan.

• Ne diyon olum sen ? o_O

0|0
    0|0
  • Bir kadın, 2 kız 1 erkeği de idare edebilir.

0|0
    0|0
  • HAHAH güzeldi :D: amin amin.

0|0
    0|0
  • k.b ama ne şaçma bir soru

0|0
    0|0
    • saçma olan tarafı ne ? söylersen bende hatamın farkına varırım ve düzeltmiş olurum , ne dersin ?

• biri oglu biri kocası meşru olan ne ? diger türlü bir kızın 2 erkegi idare etmesi meşru degil o... dur

• bu soruyu ciddiye alacağınızı düşünmemiştim.. bunu evde 7/24 soru cevaplamanıza veriyorum. burada ki meşru dan kastımın ne olduğunu anlayamamış olmanızda beni ayrıca üzdü. iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 4

• idare ettiği ikinci erkek çocuğuysa ALLAH hepimize nasip etsin ama bahsettiğin iki erkekse o kadının karaktersizliğini gösterir önemli olan iki erkeği idare etmek dgl bu bir yetenek dgl önemli olan bir kalpte ilk günkü gibi aşkla kalabilmek.

0|0
    0|1
  • kaşarlıkdan başka bırşey değilll...

0|0
    0|1
    • ha linke bakmmaıştım pardon:DD gizliden de sorunca :D çook güzell bır fotoymuş vede anlammlııııııı

• gülümsete bıldıysem ne mutlu bana o zman ;)

• ayrıca başlığa baktım yorumumu yaptım.. sende soğru duzgun yazsaydın bzıde cevap verseydik her lınke tıklayıp bakmak orunda değilim buradan yazmak yerıne bırde durmum guncellıyor kıyamam Kezban senı!

• soru sorma tarzın çok güzel :)

0|0
    1|0
  • ne malca bır soru sorma tarzıdır bu böyle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...