Tipe mi önem veriyorsunuz?

siz kızlar nasıl bir erkek arıyorsnz yakıslı olması mecburmu ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır mecbur değil göze hoş gelsin yeter aman aman bir yakışıklı oldugunda ben sevmiyorum değişik bir albenisi olmayı ama tavrı ama konusması ve davranışları

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dis gorunusum kadar davranislarimi huylarimi da begenen beni bir butun olarak olarak sevdigini gosterebilecek bir erkek.

0|1
    0|0
  • yemin bile edeim çirkin olsun bana değer versin isterim dış güzelliğin önemli olmadığını okdr iyi anladımki etrafımda çok örnekler var ders oldu bana :)

0|1
    1|0
    • sen ce herkez senin gibimi düsünüyor ?

• kesinlikle hayır bunun için görmek lazım yasamak lazım aile içinde yabancılar içinde dıştan ne kadar güzel olupta kötü biri olduğunu iyice görmesi lazım bunu gören biri iyi birinin çirkinliğini görmez bana öyle oldu yani

• bu dünyayala kısıtlı tipe nıye önem verilsınki tabikide dünya ve ahirette insanı mutluga kavustrcak güzel bır yürek

0|1
    0|0
  • değil karakteri önemli

0|1
    0|0
  • değil eğer tipten kaybettiğini başka yönleriyle kapatabiliyorsa

0|0
    0|0
  • Tipe cok onem vermem tabi kendine baksın giyimi falan iyi olsun ama onun haricinde beni mutlu ediyosa gulduruyosa cokta bir onemi yok gibi

0|0
    0|0
  • Gideri olsun yeter bence:D tipe değil özelliklerine bakarım.

0|1
    0|0
    • ciddi mi olsn yani

• Anlayışli olmalı. Ve biraz da bakımlı

Erkekler Ne Diyor 3

• tipe bakmayan hiçbir kadın yoktur, bu kadının dogasında var güçlü yakışıklı boylu poslu ayaklarını yerden kesecek erkek ister kadın, tamam karakterde önemlidir ama, idda ederim bir tarafta oturmasını kalkmasını bilen efendi normal vücut ölçülerinde bir erkek bir taraftada yerinde duramayan libido tavan yapmış her an kadını şaşırtabilecek iyi bir vucuda ve tipe sahip olan bir erkek olsun 100 kadından 99 u yakışıklı olanı geri kalan 1 taneside diger erkegi seçer oda belki :))

1|1
    0|0
    • hep yakıslı isdiyorlar ama tipsis kadın cok onların napcaz :D

• su hayatta sunu ögrendim ben 14 yasında 18 yasına kadar hep sevmeye bakmadm ama 18 den sonra sevmeye bakıyorm hepsi farklı isdiyor ama su da var tipsis bir kadınla evledignde cok mutlu oluyorsn ama güzel bir kızla evledinmi 2 3 sn sonra evliklk bitiyor.

• erkek çok şey istemez çok özellige bakmaz kadında , 1000 erkege kadında ne ararsın desen sadece 1 tanesi belki farklı bişey söyler, ama 100 kadına sor erkekdeb ne ararsın diye 100 taneside farklı şeyler söyler:) bu güzel ve tipli olayındaki evlilikde anlaşamama olyı kendilerine olan güvenden kaynaklanıyo nasıl olsay güzelim/ yakışıklıyım bulurum bidaha diye bu yüzden çok fazla uzun sürmüyo bence , dış görünüşe önem verdikleri için çabuk sıkılıyor eşler bence

• Bu soruyu soran 354364357 kişi olarak tarihe geçtin :D

0|0
    0|0
  • yok kanka. kadın dediğinin parası olacak

0|0
    0|0
    • paramı :D aylık 3:500 azmı f

• beni alacak kadının boğazda yalısı yatı aurıca bağdat caddesinde 10 dükkanı olmazsa evlenmem onunla

Yükleniyor...