Karşınızdaki kişinin yalan söylediğini anlar mısınız?

her insan yalan söyler derler siz karşınızdaki kişinin yalan söylediğini anlayabilir mısınız? duruşundan, bakışından, el kol hareketlerinden vs. diyelim ki gözünüzün içine baka baka yalan söylüyor tepkiniz ne olur?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Anlarım ve yüzüne vurmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yalancının diye baslayarak düzenli bir şekilde sövüldüğünde yalan soylenmekte olan cümlelerin %99.9 unda kesinti olduğu ve devamının gelmediği tarafımdan yapılan yüksek bilmemne enstitüleri tarafından onaylanmıştırr.Uzun lafın kısası U.K direk söw.

0|0
    0|0
  • İnsanların söylediklerine değil fiiliyatlarına baktığımdan pek bir önemi yok

0|0
    0|0
  • Anlarım kesinlikle anlamamam cok kücük bir ihtimal o da umursamadıgımdandır karsımdakini ondan anlamam tepkimde birsey yapmam yalanın cinsine göre sonraki gidişhata göre yol veririm ya da hiç umrumda olmaz :)

0|0
    0|0
  • evet ille belli oluuyo vücut dilinden ses tonundan vs. ben genelde durup izlerim ne diyecek diye sonra o kişiye gvenilmeyeceğini içimden karar veririm :) yeri gelincede yüzüne vurmak lazım tabi :D

0|0
    0|0
  • bir yerde yalan söyledigi belli olur işte o zaman gözümden düşer

0|0
    0|0
  • her insan yalan söylemez ama bende kolay anlamam herkesi kendim gibi bilirim

0|0
    0|0
  • Ben his ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlamam. Her söylenene inanmadığım için sorun yok

0|0
    0|0
  • ben anlamam aslında umursamam başta kondurmamda. fakat sonra hernekar üzerinde durmasamda bir takım şeyler destekler ozaman emin olurum.

0|0
    0|0
  • bari yalanında dürüst ol da sabit bir yalan söyle :P

0|0
    0|0
  • Evet bazen anlayabiliyordum ama şimdi herkes usta yalancı.

0|0
    0|0
  • yok anlayamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...