Facebook'ta profiline başkasının resmini koymuş, amaç ne sizce?

arkadaşlar erkek arkadaşımın başka bir face hesabı olduğunu öğrendim. ama söylemedim konuyu büyütmek istemedim. ama takipteydim onu. her neyse sonra 2 gün önce gördüm ki erkek arkadaşım o face hesabına kendi resmini değilde başka bir erkeğin resmini koymuş. ünlü falan değil ama öyle sıradan bir erkek. amacı ne sizce? benim öğrendiğimi mi öğrendi diyorum ama öyle olsa kapatır. anlam veremedim siz böyle bir durumda ne düşünürdünüz?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Baska adresle ekle, mailini ögren ve sifreyi bul, konusmalarini oku.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• erkeklerin çoğunun içinde 2. kişilik vardır 1. face'i kendi gerçek kişiliğini yansıtır 2. face ise içindeki çirkin yanlarını yansıtır Misal: adamın çıktığı varsa ondan gizli flört edecek bayan arar yada abaza ise erotik yada sex ile alakalı gruplara üye olmak içindir Sence ...

0|0
    0|0
  • seni aldatıyo olabilir başka resim koyması öğrenmiş olabilir biraz takip et sonra onla konuş ayrıl gitsinnn

0|0
    0|0
  • eşcinsel olabiler mi? :))

0|0
    0|0
  • Artislik

0|0
    0|0
  • sanırım siz aynaya bakmıyorsunuz

0|0
    0|0
  • yeni denizlere yelken açmak istemiş gayet basit

0|0
    0|0
  • Pis kokular geliyor

0|0
    0|0
  • Amacı var ama nedir bilmiyoruz.Kız ayarlamak yada birini işletmek olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğlencesine yapmıştır.

0|0
    0|0
  • hoş değil :((

0|0
    0|0
  • Başka foto kotmuş avlanıyo işte..Boynuzzz

0|0
    0|0
    • kına yak

• Zoruna gitmese burda yana yakıla yazmazdın bunu şekerim:)ben münasip bir yerimle okudum yazını zaten ,sıkıntı yapma sen =))Kınalı boynuzlarınla mutluluklar,giren girmiş sana ahahahh=)))

• evet gerçekten doğru bir tarafınla okudugun belli yorumlara bak bide benim yazdıgıma bak:D nekadar safsın sen öyle bana boynuz girmiş ama böyle saçma konuşmalar yaptıgına göre sana başka bişeyler girmiş yada girecek dikkat et :D

• Senin yakalamandan korkuyor işte. Bırak takılsın kafasına göre.

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşlarını işletmek olabılır. aklında biri varsa onu işletip düşüncelerini ögrenmektir.

0|0
    0|0
  • Hesabın adı erkek arkadaşının gerçek ismi mi bi açıklasaydın be güzelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...