Bıktımmm! Sürekli kendimi izleniyormuş gibi hissediyorum.

Evimdeyken sürekli birinin beni izliyormuş yaptığım hareketlerin hepsini biliyormuş hissinie kapılıyorum.Şu an evde tekim ve bulunduğum oda dahil her yeri didik didik arıyorum kamera var mı diye saçma geliyor niye böyle bir şey yapsınlar diyorum ama kendi evimde rahat edemiyorum deliricemm ! Ne yapmam lazım nasıl kurutlurum ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gittikçe güçlenen bir obsesyon yaşıyorsun , bunu yenmek ya da kanıtlamak için etrafı arayarak da telafi etmeye çalışıyorsun.

Bunun daha gelişmesini önlemen kendi başına yapabileceğin birşey değil . OKB konusunda uzman bir psikologtan mutlaka yardım almalısın . Onun alttaki sebebi bulması ve psikiyatristin destek amaçlı vereceği ilaçlarla bundan kurtulursun.

Gidemem dersen , daha da ağırlaşır ve paranoid hezeyanlar birçok hayat konusuna da sıçrar. Bir an önce , kimseyi ve kendini kasmadan gidip tedaviye başlaman gerek.

1|0
    0|0
    • Çekiniyorum biraz ama deniycem başka çarem yok gibi.. Çok teşekkür ederim

• Çekinecek hiç birşey olmadığını göreceksin , hatta daha önce neden başlamadığını düşüneceksin. Sadece derin bir nefes al ve karar ver, uygula ... Geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorununu psikiyatri uzmanı ile görüş.Zaten takip edildiğini düşünüyor musun diye soru bile soruyor.Sen de var zaten bu durum.Kendi başına kurtulamazsın bu durumdan.

2|0
    0|0
  • her insanı huzursuz eden bir şeyler var ve artık dayanılamaz duruma gelindiğinde bunlardan kurtulmak için işi bilene gitmek gerekir. şu son bir kaç yılda kimsenin psikolojisi yerinde değil ve insanların gruruna yediremeyip psikiyatriste görünmemeleri çok daha kötü sonuçlara neden olabilir. benim nacizane tavsiyem bu... eğer imkanın yoksa ya da gitmek istemezsen bu doğal bir şey. yolun Nas, Felak'tan geçiyor günde en az birer kere... sıkıntılarından kurtulman dileğiyle )

1|0
    0|0
  • bende küçükken gece tuvalete giderken ve dönerken birinin tam arkamda olduğunu ve döndüğüm an saldıracağını düşünürdüm

Sadece paranoya bunu aşmak için umursamamalısın. Vurdumduymaz olman gerekiyor.

Cut.

2|0
    0|0
  • işaret parmağınla orta parmağını iki yana aç baş parmağını arasına sok odanın heryerine göster o zaten gider :))saygılar

1|0
    0|0
    • hahah şu durumda güldürdünüz sağolun :D

• sanırım sen paranoyaksın, psikolojik bir durum git bir psikiyatra falan görün

1|0
    0|0
  • ev kendinin degil mi temizlik yap bigün varsa kamera eline takilir bulursun zaten

1|0
    0|0
  • aynı problemi bende yaşıyordum ve aştım ..

zor bir durum ama

1|0
    0|0
  • kafayı yemişsin sen. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kızım herkes izleniyor , ALLAH tarafından

0|1
    0|1
  • neden boyle bır dusunce warkı

0|0
    0|0
  • başbakan ya da cumhurbaşkanı falan değilsin sen. kendini bu kadar önemseme.

0|0
    0|0
  • Banada seninki gibi takinti geliyordu eskiden amaşu anyok boyle bir sikinti.

0|0
    0|0
  • büyü birader sendromu şaka şaka rahat ol canım ya bırak izlesinler

0|0
    0|0
  • Şu an seni izliyorum. Pc başında oturma çok :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aman ha diyim sakin osusayim elimi burnuma sokayim kalkipta guzel bir gangam style oynayayim filan deme izleniyorsun >.<

0|0
    0|0
  • Şizofreni? Eyvahlar olsun doktorluk olmuşsunuz...

0|0
    0|0
  • buiyi bişe değil

0|0
    0|0
  • ilahi kameralar her yerde var bunu unutma

0|0
    0|1
  • Uff kızım bu komplekslerden,şizo takıntılarından kurtulmalısın!Allah aşkına hayat böyle geçer mi yahu? Geçer mi?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...