Ağlayan erkek gördüğünüzde tepkiniz ne olur ?

sorum kızlara ..

karşınızda sevgilinizin arkadaşınızın her neyse ağladığını gördüğünzde nasıl bir tepki verirsiniz.

kendi adıma söyliym ağlayan erkek gördüğümde direkt soğurum. açık ve net. acıma duygusu oluşur ardından soğuma.. sevgilim ya da arkdşım olsun hiç fark etmez. sizde de böyle mi ?

0|0
21|12

En İyi Kız Görüşü

• Soğuma sebebiniz "güçsüz ve çözümleyici olamayan" izlenimi vermesi mi?

Buradaki değerlendirme tıpkı (sağlığı ile gelen) eleştiri gibidir... İnsanda eleştirilen noktayı aramamız onu marjinalliğe iter iken eleştirilen noktadaki insanı aramak bizi çözüme kavuşturur... Her şeyin bir sebebi vardır... Bu erkek, bir 5 dakika öncesine nazaran yeni bir duyguyu yaşıyor... Bir şey oldu, bir şey düşündü, zihnine negatif bir uyarı aldı... Bedenindeki fazla olumsuz enerjiyi boşaltıyor... Öfkelenmeyi, sesinin perdesini yükseltmeyi de tercih edebilirdi... Ama ağlıyor... Bu onu çaresiz ya da aciz kılamaz... Bebek iken de ağlıyordu... Çocuk iken de ağlıyordu... Ama sonra, birden ağlaması yasaklandı... Bir erkeğin bundan sonra yaşayacakları, bir bebeğin/bir çocuğun yaşadıklarından daha mı az ağır da ağlaması yasak... Bu nasıl kanun... Hislere cinsiyet biçilir mi... O gözyaşının içerisinde farklı oranlarda bulunan farklı maddelerin benim söz defterimdeki tercümesi, ne kadar farklı düzeyde hissin yekununu bir arada açık kılabildiğidir... Sözlere gizli, gözlere ise gayet açık bir dillendiriş... Süzdürdüğü tertemiz damlalar onun çehresini, benim ise yüreğimi yıkar... Paylaşmayı isteyip istemeyişine göre bir güzergah çizer, gerektiğinde direksiyonu farklı bir yöne kırarız... Anlatır ise birbirimizi, anlatmaz ise de sessizliği dinleriz... Ama bu dinleyiş, mutlaka 2 kişilik olur...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bizde ağlarız bizi de ana doğurdu en nihayetinde öyle bir misyon var Türk erkeğinde duygularını belli etmemek gibi ardından siz kadınlar hoşlandığım erkek neden duygularını belli etmiyor neden seni seviyorum demiyor diyorsunuz..Ağlarsa soğurum hoşlanmam v.s. v.s. sonuçlarına katlanacaksınız

1|1
    0|0
  • 2 damla gurur yası bir kalbe iliştimi kurutup katılastırabilirde katılasmıs olanı cözüp eski halinede getirebilir soguyup sogumamak karsıdakine baglı . ben bile bir erkek olarak bir erkek arakdasımın agladıgını görsem elim ayagım cözülür aksama rakılar hazırdır gene.. :) ama herseyede aglıyan mıymıy bir tipse gerek yok yanına ilismem erkegin aglamasıda herkesin önünde agladıgını göstermeye yönelik değil bir kösede sessizce iki göz yası döktümü makbuldur :))))

1|0
    0|0
  • ben ağlamıştim sadece canı yandı hepsi bu.

Cut.

1|0
    0|0
  • sıktıret ağlamak fasa fıso paranla aglatıcaksın bu devırde moda ... adam mezarlıga aglasınlar dıye paralı adam bıle tutuyor dıımı adam olan paralı olandır o kadar...

1|0
    0|0
  • duygusal bir insanım ağladım da ağlarım sıkıntı yok.

1|1
    0|0
  • Bir erkek ağlarsa Ötesi yoktur dostum.

1|1
    0|0
  • Onu sakinleştiririm, neden ağlıyor diye sorarım. Neticede erkek te bir insan, ağlayamaz mı

1|1
    0|0
  • valla ağlayan kız görünce eskiden yelkenleri suya indirirdim

artık hiçbirşey hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • ağlayan erkek gördüğümde bende ağlarım kendini ezik hissetmesin yazık sevaptır oda insan:D

1|0
    0|0
  • Erke adam ağlamaz derdim , şahsen ben hiç agladımı hatırlama:/

1|0
    0|0
  • Seke seke uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • erkeklik başka yerde yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• sevgilimse bağrıma basarım onu, arkadaşımsa derdini dinlemek isterim. "erkekler ağlamaz" diye aforizma sıçan adamın da anasına selam olsun.

1|1
    0|0
  • ağlamasına izin veririm rahatlasın

1|0
    0|0
  • Karı gibi herseye ağliyosa sinir bozucu olur açıkcası :D Ama ilk kez ağladiğini görursem uzulurum ya ağlamasının sebebı neyse teselli olmaya calisirm.

1|0
    0|0
  • bende soğurum yaa bende sevmem ne öyle kız gibi ağlayan erkek mi olur..erkek adam ağlayacaksa bile gider yalnız ağlarr...gerçek erkek kimseye kendini aciz göstermek istemez bencee..wow ne yazdım amaa:DD

1|0
    0|1
  • kadinin sevdigi erkekse, karsı koyamayacagı tek sey.

1|1
    0|0
  • Ben erkek arkadaşımın ağladığını görsem dayanamam yaa -_-

1|1
    0|0
  • gerçek tepkim umursamamak olur, sahne tepkim ise " ne oldu canım?, ama ağlama gel hadi şuna buna bakalım şunu bunu yapalım" şeklinde gelişir.

1|0
    0|0
  • Ağlamak sadece kızların tekelinde olmadığı için soğumam . Anlatmak isterse oturur dinlerim derdini .

1|0
    0|0
  • göğsüme yatırırım,göz yaşlarını silerim..sırtını pış pışlarım biraz..

saçlarını okşarım,öperim

teselli ederim..

(:

0|2
    0|0
  • yok hayırr soğumuyorum.gayet insanı bir duygu geliyor,elimden geldiğince dinliyorum.

1|0
    0|0
  • ağlayan kişi yakışıklıysa dahada bağlanırım tipsizsede aynen anlattığın gibi olur

1|0
    0|1
  • bende ağlarım . hiç kıyamam .

1|0
    0|0
  • ağladı soğudum ayrıldım bitti

1|0
    0|1
  • Benim için ağlarsa sevinirim beni gerçekten seviyor diye

0|1
    0|0
  • bende direk soguyorum sevmiyorum sulu göz erkek,erkek erkek gibi olmalı

1|0
    0|0
  • sevgilime sarılırımm teselli için

0|1
    0|0
  • o duruşun, yürüyüşün sertliği ardından el sallayan samimiyetin, duygusallığın ve masumluğun habercisidir gözyaşları. bir erkeğin gözünden süzülen gözyaşı milyonlarca kadınınkinden o kadar gerçek akar ki insan öyle ya da böyle etkilenir, ne dese bilemez.

0|1
    0|0
  • Salya sümük ağlamaz erkek, sessizce gözyaşı döker. Ve her zaman da ağlamaz çok uzulunce ağlar. Herhalde sarılırdim

1|0
    0|0
  • Ohaa mal mısınız abi asıl ağlayan erkekler daha mükemmel olur ve daha çok seviyolardır o ne öyle erkekler ağlamaz diyen erkekler kıro gibi oluyolar genelde onlar

1|1
    0|0
  • asla soğumam acırım ona

1|1
    0|0
Yükleniyor...