Herkesin görüşünü alayım dedim :)

Ben 1 yıldır tanışmışlığım olan kişiyle 2 aydır sevgiliyim. O benim herşeyim oldu artık üniversite bitsin garanti kendi işimi kuracağım. Yani üniversite bittikten sonra evlenmemek için bir sebebim yok yalnız 5 sene üniversite önümüzde 5-6 yıl var. Herkes ya o zamana kadar neler değişir emin olma diyorlar ama ben de o da kendimizden eminiz bırakmak için bir sebep yok birbirimizi uyumluyuz da çok Allahtan bir engel çıkmazsa karşımıza olacak gibi duruyor yine de sorayım dedim bunu diyenler yani olmaz önünüze daha çok şeyler çıkacak devam ettiremezsiniz diyenler neden böyle söylüyor? Tabi ki büyüklerim tecrübeliler ama bizim sevgimizin büyüklüğünü kudretini eminim bilmiyorlar. Bir de onu hiç üzmemek için nelere dikkat etmeliyim nasıl ilgilenmeliyim yaklaşık 5 sene boyunca ancak tatillerde görüşebileceğiz çünkü. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler. :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı benim gibi düşünüyosun tebrik ediyorum seni hacı ona senden istediği bişey var mısor öncelikle çünkü oda sana soracaktır istediği şeyleri mutlu olacağı seyleri yapamk istiyorsan soracaksın inş düşündüğün giib olur buraya yazdıklarını oda bilsin daha iyi olur :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdiden bunları düşünüyosan o ilişki kolay kolay bitmez zaten kardeşim umarım herşey tahmin ettiğindende güzel olur.Sadace tahamüllü olmayı öğrenin yeter sevgiyi götüren tahammüldür.

1|1
    0|0
  • okadar ileriye dönük planlar yapma olmazsa cok üzülürsün oluruna birak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hiçbir zaman emin olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...