Abdullah avcı yakında yolcu

abdullah avcı bugün olmadı yarın paşa paşa gidiyor o gittiğinde onun yerine teknik direktör adayları kimler

mustafa denizli

şenol güneş

aykut kocaman

yılmaz vural

bide yabancı teknik direkör konuşuluyor

sizce milli takım hocası kim olmalı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut Kocaman'ı getirirler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fatih terim gelmeli :(

0|0
    0|1
    • hiç sanmıyorum

• ben de, biraz zor ama onda bir sihir var çözemediğim, takıma ruh katıyor. keşke diyorum dönse

• sihiri mihiri anlamam ben fatih terimin geleceğini sanmıyorum o biraz hayalden öte olur çünkü kimse hem gsyi çalıştırıp hem milli takımı çalıştırmalarına izin vermez ya istifa edecek ya da başkası gelecek burda şenol güneş gibi adam gibi adam tecrubeli biri varken bu adayları konuşmamız biraz saçma

• Yılmaz Vural... Ciddiyim!

0|0
    0|0
    • yılmaz hocayı çok seviyorum çok sempatik çok babacan geliyor bana ama onun başarılı olacağını düşünmüyorum

• Döver söver ne yapar eder adam eder o şımarıkları diye düşünüyorum...

• evet yaa aynen hepsi şımarık bu topçuların biri kendini ronaldo zanneder biri xavi biri iniesta biri casillas hepsi şımarık :)

• Şenol Güneş ya da Yılmaz Vural ikisi de yapabilir iyi işler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yılmaz vural,denizli,şenol hoca

sıralama böyle olmalı

0|0
    0|0
  • Mustafa Denizli gelir bence Fatih Terim in gelmesinin imkanı yok heleki tff varken

0|1
    0|1
    • fatih terim kesinlikle gelmez hem gsyi çalıştırıp hemde milli takımı çalıştırmaz onun içinde zor olur hatta bunu hiç bir takımda izin vermez bence o yüzden fatih terimi unutun derim adaylar belli ben şenol güneş diyorum bakalım

• şenol güneş gelsin

0|0
    0|1
  • ya az once okudum haberde asılsız haber demış gonderme olayına bu onumzdekı 2 maçtan sonra ... ben anlamıyorum bıze gelınce gozumuzun yaşına bakılmıyor amk başarıız olan bırıınn arkasındada durmak ıcın sıray gırıyorlar rezıllık lan bu...

0|0
    0|0
    • evet asılsız çıktı zaten ona ramen soru sordum ama bugün olmadı yarın abdullah avcı gidecek

• defolsun gıtsın futbolcular bırbırını nerdeyse yuzune bakıp selam bıle vermıyorlar samımıyet yok nasıl organıze olupta paslasıcaklar kı ...

• bu soruyu sorunca kendini çokmu rezil hissediyosun ondanmı gizlendin?

0|0
    0|0
    • yoo ben genelde gizli cevaplarım ama ilk defa gizli sordum ne yani burda bir tek ben mi gizliyim sen hiç gizli olmadın mı arkadaşım :)

• olm herkes senmi denişik :)

• heee burda bir tek ben gizliyim sende benim gizli sorduğuma kafayı taktın haa :)

• Şenol Güneş gelmeli..

0|0
    0|0
    • inşallah şenol güneş gelir bence adam gibi adam

• Şenol Güneş.

0|0
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum

Yükleniyor...