Kapat

Kızlar kahve fallarına inanır mısınız?

bende aklıma taktığım bir flört durumu var, dedim hem eğleneyim hem fal baktırayım çevremde annemin arkadaşları var, iyi biliyorlarmış, baktırdım bende ikiside doğru şeyler söylediler, biri bu adam senin dengin değil üzülürsün duygularını bastır dedi, diğeri sen bir çocuktan haber beklemişsin gelmeyince üzülmüşsün ama bu kişinin telaşı çok şu anda dedi ikiside şak diye tutturdu yani, bu konuda olumlu bişeyde duymadım onlardan, sizinde böyle durumunuz oldu mu inanır mısınız böyle şeylere, tuttuğu oluyor mu?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiç anlamam ama bana baktırıyorlar sürekli... İki kişi geldi tutturdun falın çıktı dedi... Korktum...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Kız olmak ne kadar güzel yaa, ye iç yat gün boyu abuk subuk şeylerle uğraş, yok falmış yok burçmuş estek küstek, Allah bayanlara AKIL, Erkeklere de SABIR versin o.O

tabi biraz da para verirse memnun kalırık :)

0|0
    0|0
  • inanam derler falsızda kalma kirbit falından annem çok anlar çıkıo ama :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben inanmıyorumama arada sırada zorla bakmamı isteyen 3 arkadaşım var onlarıda kıramıyorum

0|0
    0|0
  • fala baktırmak cok günah haram dinimizde dinimiz yönünden bakarsak böyle

Ama gerçekten bazen o kadar doğru cıkıyor ki .. fala inanma falsız da kalma demişler ama dini inancım nedeniyle ben baktırmıyorum :)

0|0
    0|0
  • fala inanma falsizda kalma :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir fala inanmam geleceği hiçkimse göremez!

0|0
    0|0
  • fal çok günah ama.doğru çıkıyor bazı falcıların kulağına cinler fısıldıyor biz bir kere gitmiştik bildi valla :D çocuk denin değil diyolarsa değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...