Nişanlımın balayı adet sorunu?

arkadaşlar merhaba, kısmetse bu ay sonu evleniyorum. ayın 2 sinde nişanlımla balayı tatiline gidiyoruz. fakat çok üzüdüğümüz bir nokta var adet zamanı. nişanlım tam ay başında adet dönemine giriyor. tabi bu durum canımızı oldukça sıkmakta balayı keyfimizi kaçırıyor. ilaç ile tedavi olunduğunu ikimizde biliyoruz fakat nişanlım çok korkuyor. o ay sonrası adet zamanında çok acı çektirdiği, adet zamanlarının bozulup karıştığı, hatta çocuk yapmaya kadar çok eksi yönlerinin olduğunu duymuş. bu konu hakkında neler söyleyebilirsiniz. yardımınızı bekliyorum. iyi günler..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• bi zararı yok tatil dönemlerinde kadınlar çok sık kullanıyor o hapı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• primolut n kullansın ama 10 günden fazla kullanma karaciğeri zorluyormuş doktor dedi. başka bir zararı yok

0|0
    0|0
  • doğum kont. hapıdır arkadaşım o adeti düzenler hormonları düzenler bıraktığı andada hamile kalabilir. anneler ergen kızlarını doktora götürmeyi ve biraz daha bilinçlenmesini sağlamayı ne zaman öğrenecekler aceba

0|0
    0|0
  • geciktirici ilaç var. bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Geciktirici ilac var onu kullanirsa istediginiz kadar geciktirin

0|0
    0|0
  • Kadın doğuma gitsin doktor gereken ilaci veriyor adetten 3 gun once ilaci kullanmaya basliyor. 19 yasindayim 2 ay önce ilk defa kullandim doktorun onerisiyle. fakat adette duzenlik yapabiliyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan evlilik tarihi belirlerken en önemli kriter, teyzenizin kızının görümcesinin Almanya'dan dönüş tarihine denk getirmeye çalışmak ya da en ucuz düğün salonunun boş günü hangi günse hiç önemli değil yazın bizi listeye olmamalıdır. Adet dönümü düğün pastasının kaç katlı olmasından çok daha fazla önemlidir. İnsan tarih alırken bir sorar ya da biliyorsa düşünür. Hadi bunu sen ıskaladın en azından eşin olacak kişi uyarması lazım. Şansın varmış ki gene gerdek, regl gününe denk gelmemiş..! Hoş o bile garanti eğil ya neyse. Eşiniz olacak kişi yüksek heyecandan 1 hafta önce olmaya başlayıp da düğün zehir olursa sen seyret o zaman sıkıntıyı...

0|0
    0|0
    • arkadaşım ve hanımı dediğin bütün hesapları yaptılar. sonra hanımı dert sıkıntı stres derken düğün günü olunca herşey burnundan gelmiş. + 2 günüde balayına sarkmış.işte biz onun hesabını yaptık 31 düğün tarihimiz. ilk geceye sıkıntı yok tabi sarkma düzen bozulması olmazsa. işte bizde pişti olmamak için ilaç kullanmayı düşündük. risk risktir. bu konudaki yorumları almak istedim ;)

• bence herşeyi doğasına bırak bence. sakat işlere girişme. biraz oral takıl biraz elizabet. adeti geçer elbet :-))))))))))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...