Sinir oluyorum!

Arkadaşlar bu sitede ne kadar tuhaf insanlar var ya, kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyorlar. Yok benim hayatım şöyle yok benim hayatım böyle yok sevdiğim çocuk çok yakışıklı yok ben çok güzelim. Yok adım güzel mi yok sevgilim beni mikti ne yapsam. Ulan madem bu kadar iyi herşeyin yürü git senin bir sonunda yoktur ne b*k arıyorsun burada değil mi? Birde laf ebeleri var onlara ayrı sinir oluyorum. Siz de aynı kanaatte misiniz? Hepsinin kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkarmak istiyorum!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim beni mikti huhuhuhhahhahaa kahkaha attım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgilisi tarafından mikilenlerin çok şanslı veya çok iyi olduğunu düşünüyorsan sana da aynısını öneririrm, sinirlenmene gerek yok ki

0|0
    1|0
    • Ben onu mu diyorum? Kendi isteğiyle yapıyorlar buraya gelip şöyle olmuş mudur böyle olmuş mudur diyorlar onlara sinir oluyorum.

• e naapsınlar çocukcaazlar cehalet işte, ki zaten sitenin amacı da bu değil mi

gizliden çık da senin sorduğun soruları da görelim bakalım :/

• Yürü gidin la siteden. Tek başıma kalmak istiyorum

1|0
    0|0
  • yürü be kim tutar senii veriyim mi bir sigara içer misin :D

1|0
    0|0
  • Sağ tarafta çıkış butonu var sevgili arkadaşım.

0|0
    0|0
  • aynen öyle bazılarının öyle olduğunu bile sanmıyorum ful sallama.

0|0
    0|0
  • doğru söylüyosunda baya sinirlenmişsin ya...

1|0
    0|0
    • Sinirlenmemek elde değil

• kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartacak kadar...bırak sen güzel bir bayansın ..ahlaklısın..erkeklerin ilgisini çekmek için bişi yapmıyorsun..allahtan korkuyorsun..diğerleri öle..değil ,zevk için erkeklerin ilgisi için herşeyi yapıyorlar..sen yoluna devam et..seninki en güzeli onlara aldırış etme..

Kızlar Ne Diyor 3

• Çogu aile baskindan kendini gerceklestirememis insanlar,olmak istedikleri gibi görünmeye çalisiyolarlar kanka :-)

1|0
    0|0
  • Haha. Sakinleş az

1|0
    0|0
    • Sakin olamıyorum canım maalesef eski hesabım da öyle tipler vardı ki bir uyuzluk bir kendini beğenmişlik dışardaki insanlardan hiç bir farkları yok. Burada iyi yönlerini söylemeyi biliyorlar ama tırt yani hepsi aynı.

• Burdakilerin çogu gerçek hayatta yaşayamadıklarını ve olmak istediklerini gösteriyolar üstteki yorumdaki gibi.

• he yav hee

0|0
    1|1
Yükleniyor...