Pes ve fifa oyunlarını nasıl iyi oynayabilirim?

Bu sorum özellikle erkeklere ben futboldan hoşlanan biriyim izlemesini de konuşmasını da çok seviyorum uzun zamandır pes ve fifa oynamaya başlamak istiyordum ve nihayet oyun konsolu alabildim eve malum kızlar pek playstation salonlarına görmediklerinden evde olması şart :)) Sorum şu ki bu oyunları gerçekten iyi oynamak istiyorum ama nereden başlayacağımı hiç bilmiyorum :( Sizin önerileriniz neler nasıl bir şekilde iyi bir pes ve fifa oyuncusu olabilirim?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bilen biriyle beraber defalarca oynayarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle futbol nasıl oynanır bunu bilmen gerekir, bununla beraber pes de antreman bölümü var, oradan pas, şut antremanları yap, başlangıç eğitici programlar mevcut top sürme hızlı koşma vs vs

Zaten 5-6 maç sonra oyunu iyice kaparsın

Sonra takımında oynayabildiğin en iyi taktiği ayarla mesela ben 4-4-2 den sasmıyorum

Ana lig oynayarak da daha keyif alıp daha da rahat öğrenebilirsin o hırs ile:)

Cut.

0|0
    0|0
  • oynadıkça kendi taktiklerini üreticeksin anca oynadıkça gelişebilirsin paslaşarak oyna pozisyon yaratmana bak sahanın ortasından saldır taktik yap.

0|0
    0|0
  • bırak bu işleri yoksa kimse almaz seni :D

0|0
    0|0
  • Bencil oynama pas at

0|0
    0|0
  • Tecrübeler birinci koşul, ikincisi ise orada sana belirtilen yön tuışlarını iyi ayarlaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çokça pratik yaparak tabii...

0|0
    0|0
  • bana gel tatlım öğreteyim :) en son 5-0 yenmiştim bir erkeği :D abilerim çıldırıyo beni yenemiyorlar. aslında ilk başlarda çok vasat oynayacaksın ama biraz tecrübe kazanınca yaparsın ya :)

0|0
    0|0
  • bol bol antreman yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...