Kuzenimle babasının annesini aldattığından şüpheleniyoruz napabiliriz ?

Kuzenimle babasının annesini aldattığından şüpheleniyoruz napabiliriz ?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• anlamsiz suclamalar yoneltin ilk basta. bardagi sen mi kirdin, utuyu sen mi fiste biraktin vs gibi... gerebildiginiz kadar sinirlerini gerin. daha sonra alakasiz bir durumdan aldatma muhabbeti acin ve onla hic lgilenmiyormus havadan sudan konusuyormuscasina rahat konusmaya devam edin. sonra da hareketlerini izleyin, varsa bir acigi illa ki bir pot kiracaktir

1|0
    0|1
    • Teşekkürler en azından birileri yardımcı olmaya çalışıyor

• Bir kişinin hayatını kurcalamak, ne kadar iyi olmasa da özeliyle uğraşmak o kişi için yapılacak en büyük terbiyesizliktir. Birilerini savunuyor değilim ama, kendinizi birde o kişinin yerine koymanızı diliyorum...

• kesinlikle kocamı aldatacak kadar şerefsiz olmazdım

Erkekler Ne Diyor 25

• ben karışmayın derim. Bu işler hiiiiç sandığınız gibi yürümüyor. Tamam dürüstlük falan filan bir yere kadarda belkide işin sonunda kuzeninin annesi hiiç öğrenmeseydim keşke diicek.

0|1
    0|0
  • Bırak aldatsın, hatasını anlayana kadar devam etsin, yoksa evliligin yıkılmasına sebep olursunuz... Zaten hep bu durumlar sizin gibi fırlamaların, abuk subuk hareketleri yuzunden evlilikler çabuk bitiyor... Varsay ki var öyle bir durum ortaya çıkardınız, ayrıldılar karı-koca sizde oturup münasip yerinize kına yakarsınız...

0|0
    1|0
  • Karışmasanız daha iyi olur

Bir kadın aldatıldığını zaten bilir

Daha büyük bir huzursuzluk çıkarmayın

Karışmayın

Belki adam pişman olur vazgeçer

Yuvasını yıkmayın

0|1
    0|0
  • kesin bir bilginiz olmadan burnunuzu sokmayın sonra emin oldugunuzda ve kanıtınız oldugunda annesiyle paylasabilirsiniz ve zaten paylastıgınızdada büyük ihtimalle kadın biliyo olcaktır kocasının aldattıgını kadınlar anlar .

0|0
    1|0
  • Bişey yapamazsınız. Erkek adam aldatır

0|1
    2|1
  • hiçbirşey yapmayın. kuzen tamam da sen niye üzerine vazife olmayan şeylere karısıyorsun

0|1
    1|0
  • şüphelenme yanlış çıkarsa çok kötü olr

0|1
    0|0
  • Kuzenin BAbasını Karşısına ALarak '' Baba Annem Her Zaman Seni Sevdigini SöyLüyor Ne yaptın Bu Kadına dermiş Gibi Bi Soru YöneLtebilir O An Babasının HaL ve HareketLerinden Annesine Olan Duygusunu SezebiLirsiniz Ama Dikkat Edin Karşınızdaki Çok Profosyonel Olup Sizi Dili İle YanıLtabiLir.

0|0
    0|0
  • Gizlice takip edip gün içinde hareketlerini gözlemlemek en sağlıklı sonucu verecektir. Sabır ve para ister.

0|0
    0|1
  • Ailevi meseleler sonuçlarına katlanamazsınız boşverin gitsin

0|2
    0|0
  • takip edin yakalarsanız iyi bir para kopartırsınız

0|1
    0|0
  • Fazla kurcalamamalısınız belki sizin bilmediğiniz ve yanlış anlaşılmalar olabilir.

0|0
    0|0
  • sonucuna katlanacaksanız araştırın... sonra aileleri yıkmayın

0|0
    0|0
  • aralara virgül koy yoksa anlam çok kayıyor. ayrica bulaşma derim.

0|1
    0|0
  • Olabilir takip edebilirsiniz çok önemliyse

0|0
    0|1
  • Ses cihazi yerleştirin.

0|0
    0|0
  • Takip edin babasını,uyuyunca telefonunu filan karıştırın

0|0
    0|1
  • Bu işe hiç bulaşmayın. Emin de değilsiniz. Ya düşündüğünüz gibi değilse.

0|1
    0|0
  • Biberonlarinizi bitirince haber verin yardimci olayim size tamam mi akillim benim.

0|1
    0|0
  • Boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın. Anlayışlı, soğuk kanlı ve sizden büyük birine anlatın.

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapamazsınız .

0|0
    0|0
  • Emin olmadan hiç bir şey yapmayın

0|0
    0|0
  • kanıtlasanız ne olacak sanki çok iyi şeylermi?

0|1
    0|0
  • nerden şüpheleniyorsunuz onları bir bir anlatki bilelim ona göre yazalım...

0|0
    0|0
  • gidip izleme cihazı yerleştirin amk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Takip edin. iri peşine düşsün. Fotoğraf çekin yakalayınca da.

0|0
    0|1
  • öndeki arabayı takip edin ... :))

0|0
    0|0
  • kuzenim babasının annesini aldatıyor diye okudum :S

0|1
    0|0
Yükleniyor...