Hiç annenizin/babanızın gerçekten yaşlanıyor olduğunu görebildiniz mi?

Dün babam geç saatte eve geldi.. 12 bin işçisi ile greve çıktı. babam onların haklarını koruyor.sendika başkanı.zor günler geçiriyor.hiç onu öyle yorgun, bitkin ve yaşlanmış görmemiştim çok üzüldüm :((

(44 yaşında)kabullenemiyorum ama onlar yaşlanıyor sanırım:(

peki sizler ne durumdasınız?annesinin babasının ne zorluklar çekerek çalıştığını fark eden var mı?

Güncellemeler:
benim babamında görünüşü 25-30 yaşında genç duruyor ama o yılların yorgunluğu bir anda yüzüne vurmuştu hissettim çok garip oldum :(

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben Annemin ve Babamın yaşlandıklarını torunlarını kucaklarına alıp sevdiklerini vel hasıl kelam onlarla ilgili tüm özlemlerim ve sevgim içimde kaldı çok genç yaşta ikisinide kaybettim. O yüzden her yaşın kendine göre bir güzelliği vardır. O yüzden yaşlanıyorlar diye üzülme

1|0
    0|0
  • Babamı 20 yaşında toprağa verdim ve annemde zor günler yaşıyor şu sıralar gün geçtikçe kaybetmeye yaklaştığımı görüyorum ciddi sağlık sorunları yaşıyor

1|0
    0|0
    • :( Allah rahmet eylesin. Annene sağlık ve sabır versin

• Sağol cemil cümleye Allah rahmet eylesin...Teşekkürler iyi temennilerin için

• Ben de oyle adamin bu tarz kizi olduguna uzuldum. Iscinin yaninda olan bir adam nere senin yorum perspektifin nere.

0|0
    0|0
  • benim yasima yakın, mutlaka yaslaniyorlar benimkiler cok daha yasli ve goruyorsun bunu, ben de babamin yaslandigini 45 yasindan sonra farketmistim, ilginc birsey. simdi kendim o yasa dogru gidiyorum.

0|0
    0|0
  • bende 36 yaşındayım :D ama emeklilik ne zaman diyorlar

hayat su gibi akıyor. babana sorsan sen hala onun gözünde bebeksin.

ama sana sorsam öyle demezsin. koca kız olmuşsundur :D

0|0
    0|0
  • Baban vakkoda mı çalışıyor ... :( ?

0|0
    0|0
    • hayır sendika başkanı babam. ama evet vakkoda onların

• Zor günler geçirdiğini internette okumuştum... Allah (c.c.) yardımcınız olsun...

• amin sağol

• hangi sendika olduğunu söylermisin?

bunu bilmek benim hakkım :S

0|0
    0|0
  • göz sürekli görünce fark etmıyorkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Babamın saçlarının yarısı yok olmaya başladığında ve geriye kalanların yarısı da beyazladığında anladım bunu.

Annem içinse anlamaya gerek yok "ben yaşlandım" deyip her şeyi bana yaptırmaya bayılıyor!

2|0
    0|0
  • evet bı keresınde bende yaşlandıklarını farkettim ve çok üzüldüm kafama takıldı psikolojım bozuluyodu nerdeyse sonra düzeldi :D

1|0
    0|0
  • evet farkediyorum . ve babam senin babandan daha büyük.

0|0
    0|0
  • Ağlatan sebeplerden... Yemişim aşk acısını.

1|0
    0|0
  • dua et Allaha ki yaşlandığını görebildiğin anne baban var...

1|0
    0|0
  • benim babam 60 yasinda :) ben onu bildim bileli yasli o. hic calistiginida gormedim. babasinin malini yedi.

0|0
    0|0
  • babam 50 yaşında, görenler ne kadar genç baban var diyor..

35ten yukarı göstermiyor saçları hiç beyazlamadı, giyimi de çok düzgün. Benden iyi giyiniyor :D

yakışıklı babam benim.

0|0
    0|1
  • 40 yaşında babam ..Bunu bende kabullenemem sanırım .. Saçında beyaz gördükçe cidden sinirlerim bozluyor .. : /

0|0
    0|0
  • dede olduğunu görmek mesela:/

annem de eskisi gibi değil..

0|1
    0|0
  • Benim babam hala 18 yaşında be yaşlılıktan eser yok (:

0|0
    0|0
  • düşündükçe üzülüyorm eski resimlere felan bakınca kötü oluyorum :S

0|0
    0|0