KREDİ KARTI KULLANIM ÜCRETİ

Bıktım Her yıl kart ücreti yansıtıyor arıyoruz iptal ediyorlar. Bu yıl ne olduysa bankalara hiç birisi iptal etmiyor. İllaki tüketici hakem heyetine mi başvuracağız. 6 aydan önce cevap gelmiyor. var mıbildiğiniz daha kolay bir yolu.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilerek uğraştırıyorlar ki vazgeçin diye. nasılsa borcu var bırakamzda diyorlar. iptal etmekse tam bela. 2 gün uğraştırıyorlar.

0|0
    0|0
    • Tüketici Hakem heyeti tek yol olarak görünüyor...

• Benim gibi mağdur 10 kişi aranıyor:)) Şaka gibi ya.. Düştüğümüz duruma bak. Banka müşteri temsilcisine diyorum yasal olmayan bir parayı alıyorsunuz. Suç işliyorsunuz diyorum efendim aldığımız para yasal diyor...

• onlarda verilen yetkiyi uyguluyor. sonuçta bizim ülkemizde siz itiraz etmedikçe suç değildir. :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Kredi kartini kapattim buyuk bir stres yasamistim bir defasinda internet odemelerimde... kesin kapatiyorum dedim, birtek banka kartim var, ona da ayda 2,5 euro civarinda biseyler oduyorum mecburen

0|0
    0|0
    • 60 tl yansıtılıyor. Yazık aldıkları paraya. HCBS banka ile görüştüm yeni bir kart çıkarmışlar kart aidatsız ondada kartın hiç bir özelliğini kullanamıyorsun.. Taksit yok. Her alışverişe faiz..

• Normalde her ekstrede alışveriş faizi die 4,000 liralık bir extrede 70 tl alışveriş faizi alıyorlar. Nakit fiyatına taksit olduğu halde. Bir de kartın taksit özelliğini kullanamadıktan sonra sanırım300 lira gibi bir faiz gelir.. Sen hangi kartı kullanıyorsun?

• ben yurt disinda yasiyorum bankam Dexia bankasi... yani yeni ismiyle Belfius... Türkiye ye geldigimde ise yabanci bankalari secip kullaniyorum, ziraat veya garanti gibi ya da ING ye giderim

Erkekler Ne Diyor 4

• Kart kullanmamak. Ocak ayında kapattım, kullanmıyorum kk.

İşletim ücreti konusunda degil de dosya masrafi konusunda sıkıntı yasadım. Bankayı icrayı verdim, odeme emrini aldılar ama bır odeme yapmadılar

Avukat bı arkadas, banka hesaplarından birisne haciz koydurun, alacağın tek yolu bu diyor ama artık bunaldım. Uğraşmak istemiyorum bunlarla

0|0
    0|0
  • Tüketici hakem heyeti var işte tek bir çözüm yolu ama o da dediğin gibi 5 6 ay gibi bir süre sonra cevap veriyorlar.Ben bilgisayarım hakkında şikayette bulundum HP markasından 3 ay oldu daha cevap yok adamlardan

0|0
    0|0
    • Memleketteki haksızlıklara bak arkdaşa ya 3 ay...

• Evet hala bekliyorum ve biraz önce aradım 3 aydır ses soluk yok.Adamlar hala ilgileniyoruz diyorlar sanki devlet meselesi

• otomatik ödeme talimatı ver kurtulursun

0|0
    0|0
  • kredi kartını iptal ettir. kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...