Öfkenizi kontrol edebiliyor musunuz?

Ben bazen çok sinirli olurum öfkemi kontrol edemem ve en çok kendime zarar veririm böyle durumlarda. Siz öfkenizi kontrol edebiliyor musunuz ve bunu nasıl başarıyorsunuz?

0|0
1313

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzünü yıka imkanın yoksa hava al. Tabi tartışma durumu varsa öncelikle karşılık verme edebi sınırlarında karşı taraf bırak eğlensin. Gülüp geçmeyi birkez başarırsan karşı taraf zaten iyice küplere biniyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Edemiyorum... Ama şiddete de başvurmuyorum... En fazla sinirden "tizleşen" sesim ile, sinirli sinirli tepkimi koyuyorum söz ile...

1|0
    0|0
  • otokontrolum iyidir. genelde tersim ama kırıcı değilim. 40 yılda bir konuşurum. o da kötü oluyor. en iyisi susmak.

1|0
    0|0
  • link böyleyim işte

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • öfkelendirene baglı :))) ama her iki türlüde sakinlesirim ;))

1|0
    0|0
  • psıkıyatrıste gıt

0|0
    0|0
  • Sinirli şirin :)

Bende gamsız şirin olduğumdan hiç sinirlenmem

0|0
    0|0
  • heryerim kesik yarası ve dikiş dolu.. sonunda çareyi psikiatride buldum.. sabahları LUSTRAL akşamları RISPERDAL yutuyorum birer tane.. oooohhhhh misss miss..

0|0
    0|0
  • insan öfkesini kontrol de edemezse yaşamasın.

0|0
    0|0
  • pammuk şeker gibi adamım ne siniri

0|0
    0|0
  • uyuyarak:)))

0|0
    0|0
  • çişini 12 yaşında tutmayı ancak başaran biri olarak öfkeyle başetmeme daha var diyorum kontrol şimdilik sevgilimi öfkemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Öfke anında en önemli durum öfkeden sonra olanları düşünmektir yanı yapacağın şeylerin söyliyeceğin kelimelerin neler doğuracağının farkında olmaktır. Daha dikkatli olursun.

1|0
    0|0
  • Keskin sirke kübüne zarar...

Her ne sizi öfkelendirdi ise bulunduğunuz ortamdan ayrılın, oturuyor iseniz hareket edin, ayakta iseniz oturun, bir müzik açın, bu da fıtratta olan bir his ve birazdan geçecek deyin, mühim olan kimseyi kırmamak ve hiçbir gönülü incitmemek... Dal rüzgarı affetse de kırılmış oluyor biliyorsunuz... Sağlıcak ile kalın...

0|0
    0|0
  • Öfkeli anlarımda kimseye zarar vermek istemediğim için yalnızca ağlarım.Gerçi ben her boka ağlarım da neyse.

0|0
    0|0
  • edemem.dışarıya da belli etmem.içimde kaos oluyor sonra.

1|0
    0|0
  • En sevdiğim insan sinir hastalıqı yüzünden bir adamı öldürdü benm yanımda durmaya başladıqı zamanlarda onu frenleyebldiğimi sinirini onun değilde benim kontrol edebldıqımın farkına vardm İsteynce edilebiliyor :D

0|0
    0|0
  • Kötü ve kırıcı sözler çıkmadan ya yanımdakiler uzaklaşmalı ya da ben.

1|0
    0|0
  • Aslan burcu olmak çok zor, öfkeme yeniğim çok zaman. :(

0|0
    0|0
  • Evet öfkemi kontrol edebilirim .

0|0
    0|0
  • edemem

0|0
    0|0
  • hayır