Hoslandıgınız bayana ne kadar zaman sonra acılırsınız?

evet sorum bu ? ozellıkle 28 yas ustu beylere soruyorum olgun beylere bır bayandan hoslanıyorsunuz? gorusuyorsunuz? ona acılmak ıcın neyı beklersınız? ne zaman acılırsınız? ama nıyet cıddı yanı cıddı anlamda hoslanıyorsunuz?

Güncellemeler:
kusura bakmayın guncellıyorum ama hareketlerınız davranıslarınız o bayana karsı nasıl olur?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saniye yeterli. İçimde ve aklımda kalmasından iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ben nişanlıma çıkma teklifi edene kadar 8 y peşinde koşmuştum en sonunda korkunun ecele faydası yok deyip teklif etmiştim

0|0
    0|0
  • ben hemen açılırım, karşı taraftan çok ufak bir sinyal almam yeterli

ha bir de müsait bir durum oluşması lazım, bazen olmadı mı olmuyor

0|0
    0|0
  • karı tarafın ilgisini çekebildim mi olmlu bir sinyal varmı

bakış gülümseme ya da samimi sohbetler vs..

sinyal aldığım zaman konusurum

0|0
    0|0
  • onunda bana ılgı duydugunu gordugum anda

0|0
    0|0
  • geç olur biraz belli bir yaştan sonra ince eleyip sık dokuyo insan emin olmak lazım iyice

0|0
    0|0
  • Açıkça konuşurum...

0|0
    0|0
  • Açıldığında belki karşısındakini kaybetmekten çekiniyo olabilir...Bayan ondan hoşlandığını ve beklentisi olduğunu belli etmeli bence

0|0
    0|0
  • Ben gec acilirim ama oncelikle bayan biraz bana olan ilgisini belli etmesi gerekki bende ona karsi bos olmadigimi vede acilabileyim :)

0|0
    0|0
  • doğru zamanı yakalayınca açilirim. iş ciddi ise daha yakından içten ve samimi.

0|0
    0|0
  • açılmam o açılsın :D

0|0
    0|0
  • sorun okadar saçmaki en az senın kadar özelikle olgun beyler 28 yaş üstü beylere diyorsun olgunluk yaşlamı alakalı siz kızlar çok saçmasınız

0|0
    0|0
  • onunda ilgisinin olduğunu düşündügüm zamn.

0|0
    0|0
  • ilk önce kesişiriz tabi kavşaklar gibi, o da kesiyorsa gider söylerim senden hoşlanıyorum bağyan diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acılın laaa !

0|0
    0|0
Yükleniyor...