Sevgiliniz eşiniz sizi arkadaşlarınızın yanında sizin söylediğiniz bir laf yüzünden dalga geçse tepkiniz?

sevgiliniz eşiniz sizi arkadaşlarınızın yanında sizin söylediğiniz bir laf yüzünden dalga geçse tepkiniz? ne olurdu?

• Ayrılırım boşarım yüzüne bakmam sırtına bakarım:D
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Evliysek kukumu / pipimi 3ay göremez yeminnen:D sevgiliysek elimi bile tutamaz öptürmem anlasın öküzlünü:D
    29% (5)60% (3)36% (8)Oy Ver
  • Fırsat kollarım bende onu bozarım bigün yaşasın kötülük:D
    29% (5)0% (0)23% (5)Oy Ver
  • Konuşmam trip atarım olmadı kafasına ağır bir cisim atarım:D
    24% (4)20% (1)23% (5)Oy Ver
  • Özgür ben şunu ya da bunu yapardım şıkkı:D
    12% (2)20% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|5

En İyi Kız Görüşü

• Ağzını burnunu kırarım , pıçaklarım onu abi .. <3 Yüzüne kezzap da atabilirim düşünüyorum şuan ... ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• bunu daha önce yaptı çok pis bozulmuştum varya.. o an bişi demedim ama sonra herşey değişti 1 hafta trip attım falan. ki ben trip falan atmam

0|1
    0|0
  • Hangi beyniyle dalga geçtiğini sorgularım.

Umarım sonuç beyni var şeklinde olur..

0|1
    0|0
  • onun yaptıqı hareketi ona oda acı ceksin diye yapmazdım ama yanlız olduqum bir vakitte bunu ona direk acımasızca sölerdim bu ona yeterdi . Sevgilimin Bir Lafı : BİRLİKTEYKEN KİMSE YOKKEN AĞZIMA SIÇ BAĞIR ÇAĞIR SESİM ÇIKMAZ LAKİN TOPLULUKTA BANA ÖYLE BİR HAREKETTE BULUNMA .

0|1
    0|0
  • Onu dalga geçtiği an otuttururum. Benden beter rezil ederim ama tavır almam. Tavır zayıflıktır lafım peşindir

1|1
    0|0
  • yirim lahn arada böyle saklabanlik yapmasa basicam tekmeyi ama böyle sirinlikler yaptigi icin seviyorum yavsagi der eve gidince sacina sakiz yapistiririm.

0|1
    0|0
  • Ben de beraber gülerim.İnsanlar çok garip senin utandığını gördüklerinde daha çok abartıyorlar, o yüzden kaale almamak en iyisi.Ama beni utandıran biriyle de olmaz yani ayrılırım sırtına bakarım ^.^

0|1
    0|0
  • o an için kızdığımı belli ederim mutlaka.sonrasında ise konuşurum rahatsız olduğum şeyleri söylerim hata olduğunu anlarsa zaten düzeltir kendisini yoksa zaten bitmiştir geçmiş olsun :)

0|1
    0|0
  • Beni yüceltmeyi tercih eder genelde arada dalgada geçersede canı sağolsun zaten sevgilim dalga geçti diye kendimi kötü hissediceğim bir arkadaş ortamım olamaz benim.

1|1
    0|0
  • zoruma gıtccek ve uzulcegım bıseyse eger sıkıntı yok .. ama benim alınacaqım sınır olaqım bıseyse eger sıkntı ..karsıma alıp olgun ınsanlar gıbı konusurum buyutmeyede gerek yok canm takma :)

0|1
    0|0
  • hııı çok komik dimi derim galiba boğarım :))

0|1
    0|0
  • e$$ek sudan gelinceye kadar döverim onu gece <3

0|1
    0|0
  • valla eşim sevgilim olacak adam yapmaz bunu öyle biri benim eşim olamaz zaten :D

şaka yapabilir...

dalgaa geçemez!

1|1
    0|0
  • Bende gülerdim, çok takacak bir durum yok :S

0|1
    0|0
  • biz bunu hep yapıyoruz problem yok gülmek güzeldir...

0|1
    0|0
  • Arkadaşların yanında ses etmem millet gittikten sonra görür Tuzlanın yokuşunu :)

1|1
    0|0
  • Dozuna bağlı bende takılabilirim

0|1
    0|0
  • Şöyle gülümseyerek hafif bakarım o anlar :)

0|1
    0|0
  • B sikkina bayildim :) ben bisey yapmam yaaa gülerim bende :D

0|1
    0|0
  • B: Evliysek kukumu / pipimi 3ay göremez yeminnen:D sevgiliysek elimi bile tutamaz öptürmem anlasın öküzlünü:D

0|1
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım , pıçaklarım onu abi .. <3 Yüzüne kezzap da atabilirim düşünüyorum şuan ... ;)

0|1
    0|0
  • D şıkkı bana uyuyor ya

0|1
    0|0
  • Çok kızarım heralde

0|1
    0|0
  • çok pis bozarım beter olur :D

0|1
    0|0
  • B B B B :)))