Evet bu konu hakkında ne düşünüyoruz? TÜRKİYE'de olsa ne oludu sizce? :)

İngiltere'nin Essex Bölgesi sınırlarındaki Brentwood Belediyesi, mini etekli kadınların geceleri taciz ya da tecavüze uğramalarını önlemek için ilginç bir uygulama hayata geçirmeye hazırlanıyor!

Belediye meclisi üyesi Chris Hossack önderliğindeki grup, taksicilerden "Mini etek gibi 'tahrik edici' kıyafet giyen kadınlar için geceleri indirimli tarife uygulayın" talebinde bulunacak.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Uyguluma pozitif ayrımcılıktır... Hiç bir insan kapalı ya da açık giyiniyor diye pozitif ya da negatif ayrımcılığa maruz bırakılamaz...

Ama, bu tacizi önlemek adına taciz edenlere, işkence de dahil (ateistim lan ben, hümanist değil) her türlü ceza uygulanabilir... Kimse açık giyindi diye bir kadının taciz edilmesini bana haklı gösteremez... Böyle manteliteyi düzeyim...

Kapalıya taciz olsa "anamız, bacımız var lan!", açık giyinene olunca "hakketti"... Ulan penisi koparılasıcalar... bir insan çıplak gezse dahi, bir an şaşkınlık ile karşılamaktan fazla bir reaksiyon hakkınız yoktur

0|1
    0|0
    • doğru demedim zaten

• görüşümden kastın ne bilmiyorum ama hep adaplı yapmadılar e dediğim gibi görüşümde olsun olmasın halkına vatandaşına devletine zarar vererek yapılan her eylemin karşısındayım.

• fikir özgürlüğünden yanayım herkes fikrini özgürce dile getirmeli ve herkes özgürlüğünü yaşamalı ama başkasının sınırına girmeden benim için özgürlük başkasının sınırlarını ihlal edildiğinde sona erer

Kızlar Ne Diyor 1

• indirimli tarife uygulanırsa ne olacak taciz ve tecavüz sorunu çözülecek mi anlamadım :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ingiltere de sokakta içki içmenin cezası 500 sterlin abd de bir eyalette tanga ve düşük bel pantolon giymek yasak ve senin dediğin tüm bunlar türkiyede olsa 2. gezi vakası çıkar şeriat geliyor laiklik elden gidiyor diye yaygara kopartırlar

0|1
    0|0
    • Başka ülkelerin yapması uygulamanın doğruluğunu göstermez...

• Bu cevabınız için teşekkür ederim...

Karşı görüşten kastım: Cumhuriyet Eylemleri ya da Gezi Parkı Protestoları'ndaki eylemcilerin görüşlerine katılmama durumu idi...

• Dediğinize katılıyorum...

• zovirax diye krem var yeni uçukladıysa onu kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...