Siyah ebrulerin duruben çatma gamzen okunu aşıka atma sana gönül verdim beni ağlatma gözüm nuru gönlüm süruru

Günaydın kalın kıl köklerinden ötürü mahremiyet bölgesi siyahlaşan kızlar ve çişini yaptıktan sonra ellerini yıkamayan erkekler <3 Bu geze ruuğyalarıma çok acayip biri girdi.. Böyle simsiyah nur yüzlü bir afrikalı bana güneş gözlüğü veriyordu.. Arkadan biri yüksek bir sesle bağırdı gözlüğü almaaaaağ almaaaağ sakın diye sesi duyan zencinin yüzü bir değişti mi :O nası diyim kızgın bir hal aldı böyle töbestafurlah mendebur lanet bişeye döndü yani neyse ben bunun üzerine korku ve endişe içinde arkamı döndüm dönmemle arkamda bir sıcaklık hissettim arkamı dönmek isterken birden sıçrayarak uyandım zenci bana bişi sapladı ama tam kestiremedim orasını.. Rüyalarınızda tanımadığınız ama her zaman gördüğünüz biri veya birşey var mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• İyi ki de tam kestiremedin psikolojin bozulurdu afsdafs

0|1
    0|0
  • Günaydın Veri'm .. :))

İleride de fırtınalı aşk yaşicağım Galatasaraylı-Tribüncü adamı rüyalarımda görüp esrarengiz bir durumun içinde bulmak isterdim kendimi .. : / Yok ama rüya bile görmüyorum ..

0|1
    0|0
  • :)) diyorum son zamanlarda buralar çok nemli,geceler sıcak:D

sürekli gördüğüm bir durum yok,benzer oluyor illaki.

0|1
    0|0
  • beyenmedim canım

0|0
    0|0
  • Her zaman degil ama arada olur.

0|0
    0|0
  • komik bir rüyaymış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• rüyamdaki aptal kadın hala aklımda adın

0|1
    0|0
  • gözündeki kılcal damarlara baktın mı aynada?

0|0
    0|0
Yükleniyor...