İnsan kendinin psikoloğudur derler.Fakat kaçınılmaz olarak doktora başvurabiliriz.

Psikologların tavsiyeleri sizin anlattığınız kadarına yeterlidir,sizin anlatmadığınız ve derinlerinizde tuttuğunuz duygularınızı göremezler.

Tam ve yalın olarak doktoruna herşeyini anlatabilen var mıdır ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç gitmedim ve saçmada buluyorum, şimdi belki bana kızcaklar ama dediğin gibi insan ne kadarını anlatır ki? zaten derdimi anlatmak istesem ya da yararı olacağına inansam anlatırım ama bazı şeyler için kmsenin elinden bişey gelmez, benim söyleyeceim şeylerin doğruluğundan bile emin olamayan birininse hiç, dua ederim tedavimi Allah'la beraber yürütürüm çok daha faydalı oluyo.

0|1
    0|0
    • Bence insan insanın ilacıdır,bu şekilde dertler paylaştıkça azalabilir,bu bir psikolog değil de dostun olursa daha iyidir,kimseyle paylaşmadığını paylaşabilirsin..

• Biraz değişikliğe gitmelisin demekki kendinde ama bu o kadar kolay değil,amann boşver de diyebilirsin:))

• kendimi seviyorum o yüzden gerek yok:)

Kızlar Ne Diyor 4

• hic Psikologa gitmedim

0|1
    0|0
  • tam ve yalın anlatmana gerek yoktur zaten bir kişilik problemin varsa kurduğun ilk cümleler senin rahatsızlığını ve tedavinin izleyeceği yönü belirler. fakat depresyon şikayetiyse benim tercihim bir süre antidepresanlardır.

0|1
    0|0
    • Antidepresan 10 yıl kadar önce kullandım yetmiyordu iğne de vuruluyordum,şu an gayet iyiyim,panikatak geçirmiştim ve kurtulduğuma şükrediyorum.

• Size bir eşiği atlatmış oluyorlar doğrudur fakat sonrasında kılavuz yine kendiniz oluyorsunuz,yaşamınızdaki hataları tekrarlamamaya çalışıyorsunuz.

• yok aslında yaptığınız hataları neden yaptığınızı anlıyorsunuz.

• ben anlatamam :( :(

0|1
    0|0
  • hiç gitmedim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En son gittiğimde doktoru çıldırmıştım bidaha gelme dedi.Topu topu 2 kere gittim. :D

0|1
    0|0
  • 1 kere gittim anlata bakalım dedi önce sen anlat dedim özelimi neden sana anlatayım dedi bende oldu hocanıza selam dedim ve çıktım :)

0|1
    0|0
  • geçen bacağımda bir ağrı vardı abi gittim herşeyiyle açık açık anlattım hiçbirşeyi saklamadım o da çözdü sağolsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...