Kapat

Küçüklüğünüzede hatırladığınız ilk şeyler nedir?

Düşündüğünüzde şöyle bir baya derinlere indiğinizde küçüklüğünüze dair hatırladığınız ilk şey nedir ?

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• dedemlerin deprem için yaptığı kulübe gibi bir yer vardı oraya giderdik arkadaşlarımla tiyatroculuk oynardık :D ozamanlardan belliymiş tuhaf bişey olacağım bide ülküüü gel solucan bulak diye bağırırmışım :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• Çocukluk mu bebeklik mi bilmem ama bir anı hatırlıyorum.

2.5 yaşında kardeşim yeni doğmuştu ve onu getirdikleri anı hatırlıyorum.

nasıl hatırlıyorum bilmiyorum ama 2.5 yaşında genelde birşey hatırlanmaz.

Birde katil bebeği çok izlerdim. bütün oyuncak bebeklerimi yakmıştım ufakken onuda hatırlıyorum

Marmara depreminde ufaktım sadece bir kerelik birşey sanmıştım falan. böyle gidiyor işte

0|1
    0|0
  • Rahmetli anneannem:(

0|1
    0|0
  • dışlanılmış olmam :( bu psikolojiyi bir türlü atlatamıyorum. Yani arkadaşlarım beni sever ama bende hala intikam duygusu var

0|1
    0|0
    • Bende de intikam duygusu var. Geçmişte haksızlığa uğratan birilerini asla unutmam. 10 yıl sonra tekrar karşılaştığımda çok yakın arkadaş olmuştum. Ama bana çok önemli bir işi düşünce, geçmişte bana ne yaptığını söyledim. Sonuçta kolu kırıldı ve ben bunu içimden gülerek izledim. :)

• ouu sen çok tehlikelisin ya. Ben iyi biryerlere geldim ve şuan onları bitarafıma takmıyorum intikamım bu yani

• İnsan nasıl psikolojisini rahatlatıyorsa, intikam odur bence. Herkes mutlu sonuçta.

• Ayyaş babamın ben daha 5 yaşındayken, bana rakı aldırıp, para üstünü bana vermesi.. (kuzenle paylaşırdık)

Ayrıca beni bir arabanın önüne atmaya çalışması.. annemi dövmesi tekme tokat.. bir çok şey..

0|1
    0|0
  • bir tanıdığımızın bahçesindeki havuza düşmüştüm ama bildiğin havuz değil yosunlu falan :D olay tam olarak şöyleydi ayaklarımı suya daldırıyordum ve çocuk aklımla uzun uzun hayallere dalmışken anlam veremediğim bir şekilde cumburlop havuza balık gibi baloncuklar çıkıyodu ağzımdan tabi allahtan eniştem görmüş sonra eve geldim kafamda yosunlar yeşil yeşil :D boğularak ölmekten çok korkarım kısa süreli olsa da o anı yaşadığım için o gün bu gündür su fobim var :D

0|1
    0|0
  • pileli etekliğimle dedemin beni hoplatması :)

0|1
    0|0
  • Oyuncaklarim ilk aklima gelenler :)))

0|1
    0|0
  • civciv öldürmüştüm yav ben :S

0|1
    0|0
    • O zamanki akıl, onların masum ve sevimli hayvanlar olduğunu söylemiyordu galiba.

• Takılıyorum sadece , Çocukken ben her çarşamba 2-3 tane alırdım ve balkonda saklardım .. Ertesi gün uçarlar zannederdim meğer kargalar yermiş..Senin yanında ben seri katilim :D

• ops seninki daha acımasızca :DD

• hiç bırşey hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Işıklı ayakkabılar

90's

2|1
    0|0
    • hmm kim demiş?

• Acaba besinsizlikten miydi, yoksa üzerine mi basıldı?

• ben yalan söylemediğimi biliyorum,beni tanıyanlar da benim yalan söylemediğimi bilirler.

• yıllar önce ölen babannem..annem sen onu hatırlamazsın çok küçüktün diyor ama her gün bana salatalık getidiğini hiç unutmam.:(

0|1
    0|0
  • Mis kokulu lahana bebek.

1|1
    0|0
  • kumandalı helikopterimmm ama çarptırıp kırmıştım fazla uzun sürmedi ömrü (:

0|1
    0|0
  • bonibon

0|1
    0|0
  • emeklediğim zamanlar.

0|1
    0|0
    • 4-5 yaşında emeklemeye başladın sanırım.

• bende 2-3 yasımı hatırlıyorum.abimle aramızda 9 yas var o bile sasırıyo.yalan söylemediğini biliyorum bu bize verilen bir özellik bence :)

• ben daha önce karşılaştığım için garip gelmiyor artık:)

• babam babaannem hayaller mutluluk para

0|0
    0|1
    • eksıyı kım verdı merak edıyorum :)ve ne ıcın

• Arkadaşlar kimseyi eksilemeyelim lütfen. Artıya da basmayın. Ben en son herkese artı vereceğim ya. Başkasının yorumundan size ne.

• :)sorun degıl de sadece neden verdı merak ettım

• hiç bırşey hatırlamıyorum o zmanda aynıydı herşey şuanda aynı :))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...