Karşınızdaki kadın size vursa tepkiniz ne olur?

Diyelim ki bir kadını dövüyorsunuz kadına el kalkmaz falan demeyin kız kardeşini, sevgilisini, karısını döven onca erkek var eminim ki burada da var o yüzden kimse kimseyi kandırmasın. Genelde kadınlar dayak yemeye razı olur karşı gelmezler peki böyle bir durumda kadın da size vursa tepkiniz ne olurdu? Ciddi ciddi cevap verin isteyen gizli yazsın dalga geçmeyin!

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• en zor anımda bile kadına el kaldırmadım kaldırmam. Kendimden güçsüzü ezemem.

Ama olaki bir tartışma da tokat haricinde herhangi bir darbe attığında çok hoşuma gider gülerim de. Ama tokat olursa karşılık vermem konuşmayı tartışmayı noktalarım. yani kırılırım.

0|0
    0|0
    • Hoşuna mı gider? :D

• Haydaa mazoşist çıktın sen de iyice neyse iyi geceler.

• esprimi de yumruklamış oldun. neyse sana da iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 23

• valla ben böyle birşey yapmam. bu kadar aciz biri olmadım olamamda. şayet ben bir kadına vurmuşsam kadında bana vursun bırakta. haketmişimdir yani.

1|0
    0|1
  • Dönen tekme atarım.

1|0
    0|0
  • Küçükken kız kardeşimi döverdim 11 12 yaşlarında ama büyüdükten sonra hiçbir kadınla kavga etmedim. Ama arkadaşlarla arada şakalaşırız o vurur bende aynı şekil ona vururum. Hak etmeyen kadına vurmak acizliktir.

0|0
    0|0
  • Bana istediği kadar vursun bir kadına tokat atmam. Ha sevgilime tokat atarsa bende bir tane yapıştırırım o ayrı.

0|0
    0|0
  • Vur bebem der sonraki hamleleri beklerim

0|0
    0|0
  • sen dayaktan kafayı yemişsin:) bu yaşıma kadar neler gördüm neler yaşadım ama hiçbi kadına elim kalkmadı kalkmazda,nedemek kalkmaz demeyin falan yazmışsın,yalanmı konuşcam burda sana,kalkmadı kalkmazda,onun eli kalkarsa aniden vurursa vurur eğer farkedersem tutarım,ama karşılık vermem.

0|0
    0|0
    • Hergün gördüklerimiz duyduklarımız yalan yani? Kadına şiddet diye bir şey yok?

• bu işin şakasıydı,ne olursa olsun kadına el kakmaması gerekiyor cünkü kadın güçsüz,karşılık veremiyor,e bunu yapmak erkeklik mi? değil dimi,güçsüze el kalkmaz

• Başından adaletsiz zaten

• link

Hoşlanırım..

0|0
    0|0
  • ne vuruyon yaprağım

0|1
    0|1
  • link Aynısını Yaparım :))

0|0
    0|0
  • daha çok sinirlenir komaya sokarım :D şaka şaka

oda bana vursa beni bir gülme alır gider zaten sinir filan kalmaz kimseyi dövmedim ama :)

0|0
    0|0
    • Komik mi bu durum yoksa sinirlerin mi bozulur?

• karşılık verirse fazla acımamda eger karşılık vermezse o utanca yaşayamam direk terk ederim :))

• azda olsa çorbada tuzu olsun dimi

0|0
    0|0
  • Şuana kadar bir kadına ciddi anlamda şiddet göstermedim buyük konuşmiyim ama inş. o duruma düşmem

0|0
    0|0
  • Bir yüzüne tokat atarlarsa diğer yüzünü çevir... Felsefemiz budur bağyanlara karşı

0|0
    0|1
  • Bence erkek şok olur bir an ayrıca Aklıma geldi Annemin siyah kuşak sporcu bir arkadaşı kocasının kolunu kırmıştı :D

0|0
    0|1
  • yere yatırır tekmelerim

2|0
    0|2
  • Dayak yedin herhalde ?

0|0
    0|1
  • haketmişse döveriz kardeşim ne demişler kızını dövmeyen dizini dövermiş :D

0|0
    0|0
  • hatalı değilsem karşılığını veriririm herhalde başıma gelmedi ama

0|0
    0|0
    • Hatalisi mi var kadini dovuyorsun o sn

• ya ben başlığı okudum sedece ondan yola çıkarak dedim :D

• hayatım boyunca yaşamadım yaşamaya niyetim yok...

0|0
    0|0
  • Boynuna ip geçirir çıkar asfalta sürüklerim

0|0
    0|0
  • ben belıne dolanırım senı sevıyorum dıyıp dudaklarına yapısırdım sevgilim ise

0|0
    0|0
  • daha heyecanlı olur nolcak .D şaka şaka bir kadına asla ve aslaaa el kalmaz .D

0|0
    0|0
    • Kalkıyor valla gördüklerimiz duyduklarımız yalan haber degilse.

• Yok ben en son çocukken dayak yedim ve İstanbul'dayım :)

• teklif var ısrar yok kal sağlıcakla .D

• Ben şiddete karşıyım genelde takılırım bak seni döverim diye ablama arkadaşıma falan ama öyle bi'şey yapsa o şahıs daha çok sinirlenebilir. Şiddete karşıyız. Sevgilim bana vurabilir ona herşey serbest

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...