Yalnızlığın stand up yaptığı zamanlarınız var mı ? :))

kimin sizce sevgilisi yoktur ? :))) Merhaba sarışın, kumral, kızıl, esmer, uzun boylu, kısa boylu kızlar/erkekler diyenlerde misiniz ? :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Telefonu sessizde olmayanın sms hakkı da yoktur sevgilisi de :))
    10% (1)17% (1)12% (2)Oy Ver
  • Sevgilim neden mesaj atmıyor diye düşünürken sonunda kimseyle çıkmadıgım aklıma geldi :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sabah telefonumda "Günaydın aşkım " mesajı görsem, "Bu telefon kimin ?" diye bağrırım. Bünye alışık değil tabi :))
    10% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Neymiş efendim 'telefonunuzun şarjı bir günde bitiyorsa yalnız değilsinizdir'. Benim de 1 günde bitiyor ama gayet de yalnızım. Oyunda mı oynamıyak lan? :))
    40% (4)33% (2)38% (6)Oy Ver
  • Cep telefonunu evde unuttuğunu evden 100 metre uzaklaştıktan sonra hatırladığı halde geri dönüp almaya gitmeyen kişiye 'yalnız' denir :))
    40% (4)50% (3)44% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Napıyorsun?" diye mesaj attığınızda, "Seni seviyorum" diyen bir sevgili düşünün.(Düşünemediler) :))) E güzelmiş :)

0|1
    0|0
  • ben hangi şehirdeysem yalnızlığın başkenti orası:)

0|2
    0|0
  • a-b-ve c sıkkını baştan eledım :D

E diyorum :D

0|1
    0|0
  • C) komikti :)

0|1
    0|0
  • Şıklardan hepsi :)

0|1
    0|0
  • Telefonu sessizde olmayanın sms hakkı da yoktur sevgilisi de :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• B dedim ama bankalarla çok sevişiyoruz hacı :):)

1|1
    0|0
  • bende yalnızımda bunlar bana uymuyor :D

Salklığına doymayan, İyi niyeti suistimal edilen kişi yanlızdır..

Bide Platonik takılanlar vardır onlarda Yanlız gibidir ama aslında yanlız değillerdir..

Unutmadan birde bekleyen vardır yolunu bekleyen kararlarını özlemlerini bekleyen... Peehh.. İşte onlarda yalnızdır ;)

Ben Genelde yalnızlığıma CosPlay yapıyorum :))

link: listelist.com/wp-content/uploads/2013/07/ruh-gibi-gezen-zombi.gif

0|1
    0|0
  • E ve D arasında kaldım ben :)

0|1
    0|0
  • yalnızlık problem değilde alışması kötü be kardeşim,

0|1
    0|0
  • Cep telefonunu evde unuttuğunu evden 100 metre uzaklaştıktan sonra hatırladığı halde geri dönüp almaya gitmeyen kişiye 'yalnız' denir :))

0|1
    0|0
  • peynir gibi bembeyaz tenli kızıl ve çilli iskoç standardımdan asla vazgeçmem , şartlara uyan varsa özelden beklerim

0|1
    0|0
  • E hacı e kesinlikle

0|1
    0|0
  • telefona baktıgında ne mesaj ne çagrı gelmemıstırya ıste budur yalnızlık

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • Neymiş efendim 'telefonunuzun şarjı bir günde bitiyorsa yalnız değilsinizdir'. Benim de 1 günde bitiyor ama gayet de yalnızım. Oyunda mı oynamıyak lan? :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...