Aşkınızı Tanır Mısınız?

Hani derler ya "Benden iki tane olsa hangisinin gerçek ben olduğunu anlar mısın?" diye :) bende size soruyorum aşkınızdan iki tane olsa hangisi gerçek aşkınız anlayabilir misiniz? Nasıl anlarsınız?

Güncellemeler:
Arkadaş ikiside aynı diyorum algınız mı bozuk ?
soruyu kimse anlamadığı için cevapları okumayacağım. Ben diyorum ki aynısı siz diyorsunuz orasına dokunurun, bakışından anlarım... Herşeyi aynıysa kalbimi dinlerim hangisini hissedersem odur benim aşkım demedi tikine bakarmış sizin aşk tabirinize çakayım gerçek aşkı arıyormuşsunuz asla bulamıcaksınız!

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• istediğimi alabiliyommu derim herhalde yokki benim aşkım :( ama söz konusu eski sevglm olsaydı yanlarına dokunurdum sövüyosa benimkidir o :D

0|0
    0|0
    • cevabı okumucakmış atarlı p.c cokta tınladık :)))) ıkısıde tıpatıp aynı dıyosan nasıl ayırt edelim edebiyat yapcaktın madem oyle yonlendır tırı vırı yapma yani.. simdi bunuda okur musun okumaz mısın bilmem ama yine tın :D güncelleme yapıpta durma yeter.

• yaramı ye or.spunun gelini

• eğilde onunden ye kocacım ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisini de öperim!

0|0
    0|0
  • Anlarım.Mimikleri ele verir onu bana karşı davranışları...

0|0
    0|0
  • anlarım haraketlerınden bakıslarından durusundan tanırım

0|0
    0|0
  • her şey aynıysa kokusu durusu konusması nasıl tanıyalım ki senin dediğin filmlerde olur ancak

0|0
    0|0
  • Ben birkaç soruyla kesinlikle tanırım. Belki sormadan da tanıyabilirim aslında

0|0
    0|0
  • yakınlaşırım biri hööösstt derse o sevgilimdir

1|0
    0|0
  • Duruş.. Mimikler ve bakışlar ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ılıskı ıcıne bulundugumuz durum zarfında tanıdıgımı sanmıstım ılıskımız bıttıgınde yaptıgı davranıslardan tanımadıgımı anladım acıda olsa. bır tanesını tanıyamamısken ıkıncısınıde ondan ayıramazdım sanırım.

0|0
    0|0
  • '' Hanginiz lan benim aşkım '' derim açık ve net bir şekilde

0|0
    0|0
  • Pipisiz olan benimki yaaa

1|0
    1|0
Yükleniyor...