Bana ADAM ' ın tanımını yapar mısınız ?

Adam nedir adam kimdir sizin için ? Haydi millet nacizhane cevaplarını bekliyorum saygılar :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1. İnsan. 2. Erkek kişi, kadın karşıtı: “İyi bir adam isterse, babası da verirse varacak.” -M. Ş. Esendal. 3. Birinin yanında bulunan ve işini yapan kimse: “Kendisi gayet kibirli, öfkeli olduğu için hizmetçileri ve adamları korkarlar.” -K. Tahir. 4. Birinin yararlandığı, kullandığı kimse: “Hemen hepsi para çevrelerinin adamlarıydı.” -C. Meriç. 5. Nazını çeken kimse: O benim adamımdır, hiçbir ricamı geri çevirmez. 6. Görevli kimse: “Artık şunları toplatsak, dedi, kavasa söyleseniz de bir adam buluverse.” -R. H. Karay. 7. İyi huylu, güvenilir kimse. 8. Bir alanı benimseyen kimse. 9. hlk. Eş, koca.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, Adam olmak her erkeğe nasip olmuyor...derken

şu söz geldi aklıma

adam olmak yoldan geçen bir bayana asılmak değil, akşam oldu mu evine ekmek götürebiliyorsan adamsındır...

0|0
    0|0
  • adam budur link

0|0
    0|0
  • Günümüz de ADAM bulmak çok zor ADAM'ım diye geçinenlerin çoğu ADAM'ın sadece son iki harfini bilir olmuş

1|0
    0|0
  • Sevgilisinden ayrıldıktan sonra arkasından atıp tutmayan erkek ADAMDIR

1|0
    0|0
  • beyni

yüreği

orantılı çalışan insandır

0|0
    0|0
  • Helal kazanan, yalan konuşmayan, adaletli mert kimse...

0|0
    0|0
  • niye böyle duygusal sorular be. adam adamdır işte. aradığında kanka işim var demez. yarın sabah görüşmek için randevu almazsın. ihtiyacın olduğunda yanındadır her zaman.

0|0
    0|0
  • kadın ın tanımını sorsaydın yapardım

kadınları avucumun içi gibi bilirim .kafi miktarda kadın avuçlamışlığım vardır daaa

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK

0|0
    0|1
  • adam dedıgın eve esıne cocuklarına ekmek getıren kısıdır ..

0|0
    0|0
  • Adam dediğinde izzeti nefis olacak.Midesi değil yüreği geniş olacak

0|0
    0|0
  • Adam Lambert yyyyyyy iğrenç

0|0
    0|0
  • Güzel soru, maalesef bilmiyorum. Çünkü, ayna da dahil olmak üzere kendisiyle hiç karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ben görmedim

0|0
    0|0
  • Adem' in İngilizcesi.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Şahsen duyduğu şeyleri karı gibi oturdğu yerde ordan oraya yaymayan her yerde geveze geveze konuşmayan ve arkadan konuşmayan dobraca önünce eleştiren insan ve sorumluluğunu bilen insandır Adam

0|0
    0|0
  • Bir adayı sahiplenme sözcüğü. asdfg.

0|1
    0|0
  • Adam dediğin sevdiğini bırakmaz ,hele ki başkası için asla.

0|0
    0|0
  • azcık gurur olur adamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...