Hayatınızda şu ana kadar sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ya da jest neydi?

şu ana kadar sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ya da jest neydi?

0|0
816

En İyi Kız Görüşü

• Her gün şehit verdiğimiz sıralar.Sevgilim askerdeydi.Atlayıp Şırnak'a doğum gününü kutlamaya gitmiştim:))

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bir sürü yaptm da soruyu değistir bence

şu ana kadar sevgilinze yaptğnz en büyük suprizlerden elinize ne kalan oldu gibi

cevap veriyorum

( )

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisi ile bilmeden arkadaş oldum.

Evet tamam sürprizdi. Ama jest olarak algılamadı orası ayrı :P

3|0
    0|0
    • uwwww , bu çok fena olmuş afedersin ama yaa...

• ama bu yaptığım, eski sevgiliydi.

yani ben eski sevgilimin, eski sevgilisine...

karışık olmasın da :D:D

• Askerdeydi.Süpriz yapıp gitmiştim ellerimle ördüğüm atkı en sevdiği çikolatalar filan hey gidi hey.

0|0
    0|0
  • eşim askerdeyken doğum gününde pasta şeklinde büyükçe bir kurabiye yapıp kargoyla yollamıştım :)

0|0
    0|0
  • sevgilim yok ki sevdiğim var :))

0|0
    0|0
    • kaderine küs güzelim birini görünce maşallah de çok istiyorsanda işşallah de :))))

• hareketlere bakarsak herkes beni seviyor o zaman :))))

• iyi tamam bişi demedik ya

• o bana yapsın banane..

0|0
    0|0
  • Pasta yapamazsın diyordu bana. Bende işyerine pasta yapıp goturdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ahhh aklıma getirdin bak.çok sevdiği bir saat vardı.kurdum benim ekibi,çantasına kap kaç operasyonu yaptık.elemanlar fırladı bende peşlerinden...tabi hatun çığlık çığlığa kaldı arkamızda...bizimkiler koşarken çantanın içine attılar saat kutusunu ve çantaya yere bırakıp kayboldular.sonra ben biraz terli biraz endişeli getirdim hatuna çantasını,telaşla tabi cüzdanına bakmak için çantayı açtı ve hediyeyi gördü.o gün zaten doğum günüydü güzel olmuştu yani amacıma ulaşmıştım.

0|0
    0|0
  • Üniversitede Barda gitarla şarkı söylerken , tüm ışıkları söndürtüp , sadece bir ışığı ona döndürtüp ona bakıp şarkımızı söylemek oldu

3|0
    0|0
    • Bende istiom :(

• Teşekkürler :) @drama queen emin ol bu sadece birtanesiydi :) Murat Yılmazyıldırımla beraber şarkı söylediğimizi söylemedim Sevdan Bir Ateşi :)

• 2005 yilinda almanya'da kiz arkadasim vardi bende Paris'te oturuyordum. Dogum gununde arkadaslari ve ailesiyle kendi restaurantlarinda kutlama yapiyorlardi. Tabi ben gelemiyecegimi soylemistim ama yola girmistim bile. Herkes beni gelmiyor biliyorken birden kapidan iceri girdim. O an sadece onun degil herkesin gozleri dolmustu. Oda yaklasis 2-3 dakka donakaldi donra sarilip agladi.

0|0
    0|0
  • Uzaklara ilk gidişi idi... Bineceği uçağı hava yolunu saatini falan biliyordum cook ama cook ugrasak o ucakta görev yapan bir hostese ulaştım ve uçak havalandıktan sonra ona bir buket gül verdim üzerinde "Mesafeler engel değil" yazan bir notla...

Tam 5 sene geçti bu jestin üzerinden şimdi o kadar çok şey değiştiki mesafeler engel olmak üzere malasef bize :(

0|0
    0|0
  • yatakta başkasıyla yakalanmak!

0|0
    0|0
  • hiçbir süpriz yapmamak

0|0
    0|0
  • henüz yeniyiz ama 4 ay oldu finallerim vardı doğum gününe gidemiyordum finalden 3 de çıktım 8 de istanbulda oldum 20:00 gibi 9 gibide hediyesini vermişdim Çok mutlu olmuşdu

0|0
    0|0
  • ona cok guzel ve uzun suren bir d gunu partisi yaptım, ve herşeyiylee süpriz olmuştuu.. ama eşim bana dediiki keşke haber verseydim makyaj yapardım dedi.. bende o gunden sonra bişe yapmıom :D

0|0
    0|0
  • birkere sınıfa girerken kapısını açmıştım olurmu bu :))))))

0|0
    0|0
  • onu sevmek

0|0
    0|0
  • hiç bişe yapmadım inan :)

0|0
    0|0
  • onlar benim için ne yapmış ki ben onlar için yapayım

0|0
    0|0
  • Ben öyle şeyler yapmam