Özür diler misiniz?Haksızsınız

Sevgilinizi terkettiniz.Sudan bir sebepten dolayı.Tekrar konuşmaya başladınız terkettiğiniz sevgilisinizin çabalarıyla sonra bir anda kestirip attınız.Karşıdaki de ne olduğuna anlam veremedi.Ve sizden mantıklı bir açıklama için yalvardı.Ancak siz onu umursamadan terslediniz hakaret ettiniz o da dayanamadı bana yaptıklarının aynısını sende gör dedi.Siz de bu lafın üstüne onu olmayan kalıplara soktunuz gerçekten size karşı hep iyi olmuş birine hiç haketmediği laflar ettiniz.O da sinirlendi ve size kızdı ancak siz daha fazla hakaret ettiniz.Karşıdaki bunların anlamsız olduğunu helalleşmek gerektiğini söyledi ama siz hala kendinizi haklı görmeye ve karşıdakini ezmeye devam ettiniz o da dayanamadı sizin onu terslediğiniz gibi o da sizi tersledi ve konuşma bitti.Üstelik yüzünü bile görmek istemiyorum dediğiniz eski sevgilinizi ona karşı iyi biri olarak tanıttınız çıktığınız zamankinin aksine hatta tekrar bırakmadan bir hafta öncekinin aksine yani kötü olmayan birini iyi terkedip giden ardından arkadaşınızla çıkan birini iyi olarak gösterdiniz.Aslında bunlar benim başımdan geçenler anlaşıldığı üzere.Bu kişiden ben en azından bir özür bekliyorum 1.5 ay oldu ama hiçbir ses yok boşuna bekliyorum heralde.Ama anlamadığım nokta şu özellikle kızlar neden size iyi olan birine böyle davranırsınız ve size kötü olan birini iyi gösterirsiniz.(Tabi bunu yaptığınızı söylemiyorum ama yaparsanız neden yani)Bu kişinin pişman olması en azından özür dilemesi gerekir mi sizce?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Niye?

0|1
    0|0
    • Karşıdakinin kalbini kırdığın için olabilir mi mesela?

Kızlar Ne Diyor 2

• destan yazmışın . haksızsam özür dilemem enayi miyim tepeme çıkarıym eziliym

0|1
    0|0
    • Karşıdakinin öyle bir karakteri yok ama son derece anlayışlı biri en azından öyle olmaya çalışıyor :) Zaten bitmiş gitmiş alt tarafı bir özür diliyceksin sana karşı hatalıydım diye :)

• pardon ya özür dilerim haklıysam özür dilemem diycektim

• özür dilemekten asla çekinmem hele ki gerçekten haksızsam gurur yapmam özür dilerim.

0|1
    0|0
    • Haksızsın ama kendini haklı görüyorsun :) İçeriği okuduysan eğer daha iyi bir cevap verebilirsin :)

• sakin kafayla düşündüğümde haksız olduğumu görürüm zaten

• Peki nefret ediyorum dediği eski sevgilisini iyi beni de kötü yaptı ona ne demeli? :-)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...