Lütfen abuk subuk şeyler yazmayın!

Arkadaşlar bir arkadaşınıza mesaj attığınız zaman cevap vermediğinde veya çok geç cevap verdiğinde onu rahatsız ettiğinizi düşünüyomusunuz? Örneğin benim samimi olduğum bir bayan arkadaşım var normal arkadaş yani ama baya samimiyiz son zamanlarda mesaj attığımda ya cevap vermiyor ya da çok sonradan cevap veriyor.Bayadırda görüşemiyoruz işlerimiz dolayısıyla bu gün saat 10.00 da mesaj attım hafta sonu bir planın yoksa görüşelim diye henüz cevap vermedi artık benden rahatsız olduğunu düşünüyorum neden cevap vermezki

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazen olabiliyor böyle, insan havasında olmuyor ya da biriyle mesajlaşmayı ya da görüşmeyi çekemeyecek durumda oluyor. Kendimden biliyorum en yakınlarımla bile iletişim kurmuyorum bu aralar. Başka nedenleri de olabilir, açık açık sormalısın bence gocunacak bir şeyin yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genellikle bende öyle yapıyorum muhabbet etmeye can sıkıntısını almaya konuşuyorum bana mesaj atanlarla ama görüşelim falan diyince görmemiş gibi yapıyorum yapmaya devam da edeceğim sanaldaki şey sanalda kalmalı yani.

0|0
    0|0
  • görüşmek istemiyor olabilir . Çoktelefonla uğraşan bir insansa büyük ihtimal istemiyodur görüpte cevap vermiyorsa yani

0|0
    0|0
  • umursamıyo baska acıklaması yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sıkılmış olabilir fakat sen ona açık açık sor ona

0|0
    0|0
  • artık senden bıkmıştır çok mesaj attıysan sıkılmıştıt yani

0|0
    0|0
    • haftada bir kaç defa naber nasılsın hal hatır sorarım bazen oda arar sıkıntısını paylaşır en azından ayda bir görüşürdük konuşulacak şeyleri biriktirmezdik filan birden ne oldu anlamadım

• bence eskisi gibi samimi olmadığınız anlaşılıyor.eğer senle konuşmak isteseydi geç mesaj attığı için kendini affettirmeye çalışırdı fakat söylediğin kadarıyla bunu normalmiş gibi yapıyor.kısaca senle konuşmak istemiyor gibi.diğer yandan bir erkek arkadaşıda olabilir

0|0
    0|0
    • Ya şimdi şöyle söyliyim biz yaklaşık 5-6 senedir arkadaşız onunda sevgilisi olduğu dönemler oldu benimde sevgilim olduğu dönemler oldu ama hiç kopmamıştık şimdi bu üniversitede öğretim görevlisi oldu acaba kendini yukarılarda mı görmeye başladı anlayamadım bir türlü ki bende rahatsız etmek istemem yani ne bileyim bir süre daha beklicem eğer bişey söylemezse açık açık konuşmayı düşünüyorum.

• anladım ancak bence yoğun olduğu için bu tür şeylere zaman ayıramayacağını düşünüyor olabilir çünkü gerçekten yoğunlar.

• neyse biraz bekliyim bakalım

Yükleniyor...