Düzenli olarak spor yapar mısınız?

Birazdan spora gidicem, öyle aklıma geldi ve sizlerede sormak istedim. Düzenli olarak spor yaparmısınız? Ne tarz spor yaparsınız?

Güncellemeler:
Cevaplariniz için çok tesekkurler...Simdi spor zamani diyorum ve sizlere iyi gunler diliyorum :)))

0|0
22|33

En İyi Erkek Görüşü

• Dumbbell larla günlük yapıyorum. Omuz,kanat,kol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Yaparım.Sabahları kültür fizik 20 dakika.Tempolu yürüyüş genelde ve bazen de koşu.

1|0
    0|0
  • Valla ben yapmam, yapanıda severim :)

0|0
    0|0
  • Her sabah 10 dakika kadar koşuyorum, 20 dakika kadar Parkour yapıyorum.

Düzenli olarak Jeet Kune Do, Kali ve BJJ çalışıyorum.

Haftada 1 gün havuza gidiyorum.

Güzel havalarda vakit buldukça tenis oynuyorum.

Arada sırada eski Okçuluk hocamın yanına uğrayıp biraz ok atıyorum.

0|0
    0|0
  • Ewet..Her sabah yapaımmmmm...

1|0
    0|0
  • Haftada 2 gün yüzmeye gidiyorum .

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • evet yapiyorum mecburen... hem de her gun, kacis bahanem bile yok.

1|0
    0|0
    • Isin geregi mi zorunlu? Ben kisin haftada 1 saat bile zar zor gidiyorum. Hergun ve mecburi hiç bana gore degil :)))

• hayatim ve isim geregi gerekli. kendimi az bile salma luksum yok :) gunde 3-5 saat arasi sporum var hep.

• düzensiz olarak yapıyorum. yürüyüş tarzında oluypr benim spor.

1|0
    0|0

• şu ara yüzmeye devam...

0|0
    1|0
  • yok vallahi

0|0
    0|0
  • akşamları fırsat buldukça kondisyon bisikleti. boş bulundukça da, el mandalı, göğüs yayı, bükbük falan. düzenli kardiyo falan yapamıyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • 4 sene önce boksa başladım 2 sene boks yapıyodum sonra subaylık sınavlarına hazırlanmaya bunun sonucunda da vücut geliştirme salonuna gitmeye karar verdim. 1 senede boksla beraber onu yaptım .. sonra subaylık sınavında 50 kişilik gruplar içinden son 4 e kalıp 2 kişinin torpille alındığını görünce sporu falan bıraktım. içkiyede verince kendimi kaslarımda yağ olmuş durumda. şuan yaptığım tek spor haftada 1 veya 2 kez halısaha maçım birde yatakta yaptığım antremanları es geçmiyelim..

0|0
    0|0
  • Salona gidip kardiyo ve body çalışıyordum, vizeler, finaller derken bıraktım.

0|0
    1|0
  • düzenli olarak spor yaparım spor dalım dövüş sanatlarından boks :)

0|0
    0|0
  • iş yüzünden mecburen

0|0
    0|0
  • keşke yapabilsem ben düzenli olarak diet bozuyorum .. :s sabah başlayıp akşam yemeğiyle sonlanıyo.. :s

0|0
    0|0
  • body ye gıdıyorum 3 ay oldu fazla fark yok ama azda olsa var :) gobek 7 cm ındı...dıger taraflardada 2 3 cm daha sıs eskısıne gore :)

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak yüzüyorum.Zaten eskiden profosyoneldim ama sonra bıraktım işte ama sevdiğim için hala düzenli yüzerim.

0|0
    0|0
  • Ben yapıyordum ama finallerden dolayı şu aralar bıraktım,spor salonunda fitness yapıyorum daha çok.İnsanı çok iyi hissettiriyor hem fizik hem de ruh olarak.Çünkü vücudun az da olsa spora ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak her gece yaparım. Yattığım yerde bacakları tavana dikerek bale yaparim.

0|0
    0|0
  • Hafta iki kez yüzüyorum vücuduma ve zihnime faydası olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evet. düzenli spor yapmazsam rahatsız hisediyorum kendimi sanki kio sorunum vrmış gibi oluyor

0|0
    0|0
  • yaparım body ve koşu işleyen demir ışıldar :D

0|0
    0|0
  • düzenli olarak basketbol oynuyorum

0|0
    0|0
  • Sadece sabah egzesizi :-)

0|0
    0|0
  • 2 günde bir koşuyorum.haftada 2 kez masa tenisi oynuyorum.

0|0
    0|0
  • overtraininge girmiş bulunuyorum spor yapmaktan bi kaç gün ara vereceğim inş

0|0
    0|0
  • haftada 2 gün düzenli olarak spor yaparım

0|0
    0|0
  • Spor'u severim fakat vaktim olmuyor.eskisi gibi.

0|0
    0|0
  • insallah yapacagım az kaldı :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 22

• düzenli kelimesi yokmu beni cok bozuyo..

0|0
    2|0
  • Düzenliydi şu ara bozuldu..

Yüzüyorum.

1|0
    0|0
    • Ben yuzmeye mart nisan aylarinda baslamayi dusunuyorum. Havalar soguk ne kdr yuzdukten sona saçini kurutsan bile illa disari çikinca soguk aliyorum. Ilk bahari bekliyorum yuzmek için

• Evet genelde ilkbaharda yuzerim ben. Ama dedigim gibi kisin hiç çekilmiyor ve bunye olarakta çok zayifim soguk alginligina hazir bi bunyem var. O yuzden kisin gitmem

• İlkbaharda kesin başla öyleyse :D

• üşengeçliğimden yapmıyorum ne güzel yüzmeye gidiyordum kaydımı yenilemem gerek ama ben bu uyusuklukla gidersem yaz gelir zaten

sana da iyi günler

0|0
    0|0
  • Benim yerimede yap

1|0
    0|0
  • voleybol her gn düzenli zorunlu :(

1|0
    0|0
  • Yazları evet :)) Jimnastik - plates..

1|0
    0|0
    • Sende benim gibi kisin useniyorsun sanirim :) Ben kisin haftada 1 saat fitnes yapiyorum. Ama yazin sabahlari kosuyorum. Kisa gore yazin daha fazla efor sarfediyorum.

• aynen öyle çoook üşeniyorum.. Hatta göbek yaptım yani :D

• Evdede kendi kendine bazi hareketleri yaparsan gobek çikmasini engelliyebilirsin :)))Ama tabi insan unutuyor çogu zaman :)

• S.Ö ve S.S dönemlerine bağlı. Sınavlar öncesi ve sınavlar sonrası.

0|0
    0|0
  • düzenli değil. Düzensiz de değil.

Spor yapmıyorum.

0|0
    1|0
  • Jogging ve tırmanış. Genelde doğa sporlarını da severim. Gerçi bu aralar yapamıyorum yoğunluktan o ayrı.

0|0
    0|0
  • işe gidip gelirken yürürüm işte

0|0
    0|0
  • ıns kondısyon yapacam bakalım:)

0|0
    0|0
  • haftanın 5 günü...pilatess ve yüzme..

0|0
    0|0
  • yapmam zaten hayatım çok hareketli, hava güzel olduğu zaman bi arkadaşımı çağrırırm yürüyüşe gideriz

0|0
    0|0
  • Haftada iki kere gidiyorum bendee :)

0|0
    0|0
  • pc_couer ile aynı durumdayım :)

0|0
    0|0
  • hava şartlarından düzenli olmasada imkan buldukça temiz havada yürüyüş,müzik eşliğinde:)

0|0
    0|0
    • Bende guzel bi havada kulakliklarim takili yuruyus yapmayi çok severim :)

• ara ara düzenli spor yapıyorum. bu düzenli sayılıyor mu ya :D

fitness ve aerobik.

0|0
    0|0
  • düzenlı su sıralar yapamıyorum yaptıgım tek sey kopegımle 1 saat yuruyus baskada bısey yok:)

0|0
    0|0
  • düzensiz olarak yaparım

0|0
    0|0
  • hayır yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli olarak 30 dakikalık tempolu bir yürüyüş.

0|0
    0|0
  • tembelliğim ben ele geçirmedikçe evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...