Cidden rezil oldum ne yapmalıyım?

Arkadaşım bizde kalmaya gelmişti. Erkek arkadaşım hakkında konuşuyorduk afedersiniz öpüştüğümüzü ve yaşadığımız birkaç şeyi anlatıyordum.Aynı şekilde o da bana onun erkek arkadaşıyla yaşadıklarını anlatıyordu. Annemi uyuyor sanıyorduk ama bizi duymuş bana eve gelir gelmez sen bunları falan yapmışsın diye sayınca şoka girdim. Bir de erkek arkadaşımla aynı sitede oturuyoruz. Bizi insanlara rezil edeceksin falan dedi inkar edecektim edemedim duyduğu için. Arkadaşımın çıktığı çocuk da bizm siteden . Annemde bu yüzden arkadaşının niye bize sık sık geldiği anlaşılıyor dedi. Hadi annem bir şey olmaz geçtim ama gitmiş duyduklarını bütün ayrıntılarıyla babama söylemiş ve eve geldiğimde babam kızmasa da çok. Hayal kırıklığına uğramış gibi yapıyordu. Yanlarına gidip ne yani siz hiç mi genç olmadınız diyesim var ama ne yapacağım bilmiyorum odamdan çıkıp nasıl yüzlerine bakabileceğimi düşünüyorum ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• bidahakine dha dkktli ol kızm :D odandan çkma triplere gir utandğını belli et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet cok tuhaf ben sevgılımle cıkarken onu operım bana göre normal ama aslında aılesıne göre cok kötu bı durum ya adaletsız bı durum bı kıza evlenmeden önce sarılmaktan ve elını tutmaktan öte gıtmemek lazımkı bunu yapmayan kımse yok bı tek ben yapıyorum sadece sarılıyorum ve elını tutuyorum ama genede gercek askı bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Merak etme, onlar kendine çeki düzen vermen, yanlış yola sapmaman için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bazen duygu sömürüsü de işe yarar. Bir daha duyulmaması için daha dikkatli olduğun sürece bir şey olmaz. Bu benim yaşadıklarımın yanında ne ki. Ama hepsi geçip unutuluyor.

0|0
    0|0
  • onların zamanında bırak çıkmayı evlenmeden bir kızla erkek yanyana gelemiyodu beeee

0|0
    0|0
  • özür dile sizin yüzünüze nasıl bakacağımı bılmıyorum de zaten pişman olmuşsun duyduklarına hayırlı evlat olmaya bak onlarda gcmıste yasamıstrı bunları

0|1
    0|0
  • haklılık payları yüksek sessizliğini koru kendine çeki düzen ver

0|0
    0|0
  • Ama vermedim ki ya ufff de bisey demezler

0|0
    0|0
  • Sindirmeye çalışıyorlar. Bırak üstlerine gitme.

0|0
    0|0
  • G'te Geldi Aşkımız,İkimizde Şaşkınız!1!

0|0
    0|0
  • Birde zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyor kıza bak mk. Hatalısın kır dızını otur oturdugun yerde.

0|0
    0|0
  • Sessiz kal bir süre !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzleşme boşver birşey olmaz. Annenle konuşma ne hemen babana yetiştirmiş.

0|0
    0|0
    • Evet çok kızdım hiç beklemezdim bir daha da asla güvenip bir şey anlatamam ki anneme şimdi.

• Siz hiç mi genç olmadınız de .

0|0
    0|0
Yükleniyor...