Dişlerini fırçalamadan uyumaya gelen kocanızı/sevgilinizi yatağa alır mısınız?

Sevgilinizin/kocanızın sizinle yanyana olmadan önce bakımlı olmasını her kadın ister mi yoksa bazıları önemsemiyor mu?

Soru erkekler için de geçerli kadın bakımından. eşinizin/sevgilinizin uyurken bile sizin için bakımlı olmasını ister misiniz?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• yatağın en uç köşesinde ve bana asla yaklaşmadan uyuyacaksa olabilir.

yoksa hiç şansı yok, üzgünüm!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eee tabi isterim. Ben bakımlıysam oda bakımlı olsun. Mesela erkekler sabah kalkınca traş olur. Ben akşam yatarken olurum. Ha birlikte yattığım biri yok ama, geleceğe yatırım diyelim :D

1|0
    0|0
  • Sevgilinin agız kokusu sana cicek gibi gelir eger gercekten seviyorsan.

Dişleri fırcala gib zorunluluk olmamalı. sonra kendini yer bitirir.

Dişlerini fırcala öyle gel dersen eger kesinlikle agzı kokuyor diye dakka başı fırcayla dolaşır :p

0|0
    2|0
    • disini fircala diye zorlanmaz insan da yahu cicek gibi gelmez abartmayalim :D sogursun sonra o kadindan zamanla, en iyisi farkli careler

• tamam kokar insan da agiz kokusu cicek gelir denmez ki :D bildigin kokuyordur bir naneli seker atar ya da nefes temizleyici sikarsin olur biter :) ama o halde cidden rahat rahat opebilir misin sevgilini?

• Ne diyim bana cicek gibi gelir kötü bile koksa. Sevenin sadece gözü degil kuakları da duyumsuz burnu da.

• yok almam 24 saat super bakimli olacak robot ya... isi gucu hastaligi yorgunlugu olamaz... olabilir insanlik hali fircalamamistir unutmustur ya da asiri yorulmustur, gelip bir uyuyacak onda bile basinin eti mi yenir insanin? benim yanima gelebilir agzinda herhangi bir problem varsa nefes temizleyici stripler var yatarken bir tanecik verirsin o da rahat eder sen de. kavga icin amma basit nedenler bunlar ki cok var yapan. sevgilisi dis fircalamadan yataga gelmismis... eee?

1|0
    0|0
  • ağzı kokmazsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Karşı taraf için değil kendim için fırçalarım.D Zaten alışkanlık oldu sorun olmaz :)))

1|0
    0|0
  • Yatağa almam. Alışkanlık haline getirip, en azından sabah akşam fırçalaması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • tabiki isterim

0|0
    0|0
  • meta abime katılıyorum ağzı kokmazsa sorun olmaz. ama hergünde oyle olmaz.

0|0
    0|0
  • fırcalamıyorsa karışmam ama günde en az 1 defa fırcalamalı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• önemli değil..sabah fırçalar..ne olmuş yani..ooo küçücük şeyleri umursarsak hiç mutlu olamayız..kusur görmeye çalışmamak gerekiyor ilişkilerde..

1|0
    0|0
  • Gündüz her öpüşme öncesi "Git dişlerini fırçala ondan sonra gel !" demediğimize göre o kadar büyütülecek bir şey değil bu durum.

0|0
    0|0
  • fırcalarım bence kendımız ıcın yapmalıyız karsı taraftan once...

0|0
    0|0
  • Adam direk yatıp uyuyacaksa çok yorgundur zaten.Bazen kolumuzu kıpırdatmaya mecalimiz olmuyo.Bir an önce yumuşak yatağımıza yatıp uyumak isteriz.Ama her zaman değil tabiki kişi öncelikle kendine duyduğu saygıdan ötürü diz temizliğine dikkat etmeli...

0|0
    0|0
  • bakımlı olmasın fırçalamasını isterim ama çok da sorun etmem

0|0
    0|0
  • bakımlı olmak güzel

0|0
    0|0
  • Almam. Beni rahatsız eder.

0|0
    0|0
  • Ben isterim şahsen.