Sultan 2. Abdülhamit hanın gerçek görüntüleri

link

arkadaşlar rus arşivinden görüntüler. İşte asalet. Ne düşünüyorsunuz ben çok heycanlandım .s

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihten çakmayan ök'zler bilmezler Abdülhamid Han'ı.

Prens Bismarc ne güzel tanımlıyor Abdülhamid Han'ı.

Azıcık cedd sevgisi taşıyan bir insanın tüyleri diken diken olur. Olmuyorsa ben Türk'üm demesin.

Türk kelimesini neylerle anlamlandırıyoruz biz. Mete Hanlarla, Alp Tiginlerle, Alp Arslanlarla, Fatih Sultan Mehmetlerle, Attilalarla, II. Abdülhamid Hanla ...

Aynı zamanda sadece Türklerin benimsediği bir padişah değildir O. Çünkü o dünyanın son evrensel padişahıdır.

3|11
    0|1
    • Osmanlı soyundan gelmiyorum, onlar ceddim falan da değil. Kanlı politikalarıyla meşhur Prens Bismarc'ın dedikleri de umrumda bile değil.

• "Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur" demişler. Doğru demişler.

• Sen kaç tane köre badem gözlü, kaç tane kele de sırma saçlı dendiğini gördün ya da işittin ?

İstisnalar kaideyi bozmaz ama bu atasözünün istisna olmayanları istisna olanlarının yanında neredeyse birer istisna.

Onu bilen biliyor. Sen kafanı yorma Mayko.

Erkekler Ne Diyor 26

• herkes sen gibi olsa ohooo simdiye dünyayı barış yönetiyor olurdu ama yapcak bısey yok tebrıkler güzel görüntüler.

1|1
    0|0
  • 1|1
    0|1
  • evet cok guzelmıs ..

Cennet mekan Abdulhamıd han demısler gercekten oyle mekanları cennet olsun Allah sefaatlaerını nasıp etsın ıns bıze ..

1|3
    0|1
  • Dönemine göre belki de tek akıllı padişahtı.O yüzden indirdiler zaten.Sonra adı kızıl sultana çıktı.Şimdi PKK'lılar tapıyor sadece ona.

1|2
    0|1
    • PKK lıların tapması imkansız , zira padişahlığı döneminde 12 13 milis kürt isyanını bastırdı doğu ve güneydoğu anadoluda, kuzaydoğuda da ruslarla işbirliği edenleri baya bir dağıttı ; osmanlı arşivi ve konsolosluk arşivleri belgelerine göre. Tarihi bir de okusanız da öyle ortaya lafı atsanız daha iyi olacaktı ...

• Ne alaka Pkk ile. İftira atma. Haddinizi bilin az.

Dönemini bilmediğin belli. Abdülhamid gibi bir padişah dünya üzerinde bir elin parmaklarını geçmez.

• Sorabilirsin bu sitede çok var.Ayrıca haddimi bilmeyi senden öğrenecek değilim.Haddine 1 vurur sana 2 çakarım.Yürü git gör kılı.Cems sana söylemedim canım

• Güzel bir paylaşımdı.Kendi tarihimizle ilgili parçaları Avrupalılardan toplamaya devam ediyoruz.

1|0
    0|0
  • daha bu sabah abim bahsetmişti bunu merak ediyordum teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • sultan 2. abdülhamiti yanımayan beyinsizlere gelsin...

link

1|0
    0|0
  • Mekanı cennet Olsun.

1|2
    0|1
  • Atsiz "Gok Sultan" diye bahseder Abdulhamit'ten. Goruntuler ilginc...

1|1
    0|1
  • Osmanlı'nın görevi Ruslarda :/

1|0
    0|1
  • woşşşş o ne lien :D

1|0
    0|1
  • gavur yapıyor arkadaş.

1|0
    0|1
  • Benim en çok dikkatimi çeken bizim ATATÜRK'ümüze dair böyle kaliteli bir videomuz olmaması oldum olası teknolojinin çok uzağındayız.

0|0
    0|1
  • Valla video çok kıymetli. 100 seneden daha eski

Ama askerler cok düzensiz ve disiplinsiz. Sadece beyaz üniforma güzel. Askerler bir ise yaramaz, disiplin ve uyum sıfır

0|1
    0|1
  • Çok zeki adammış severim kendisini..Ruslarda daha neler varda çıkartmıyorlar.

0|1
    0|1
  • hemen izliyorum atamızı

0|3
    0|1
  • justin bieberci kızlarla elizabeth esprileri yapan liselileri göremedim görüntüler yalan olmasın yemesinler bizi

0|0
    0|0
  • bu video bizim bir ayıbımızdır ne heyecanlanmasından bahsediyorsunuz ? bu video nun rus arşivinde işi ne ?

0|0
    0|2
    • ne alaka ayıpla ya. bizim yapamadığımızı ruslar yapmış. sonuçta şuan görebildin dimi ?

• ayrıca suratı belli olmuyor ki sultan abdülhamitin olduğu nerden belli ?

• Niye asıl türkiye utanmalıki bu görünteleri vermeyip rusyadan alyruz

• Sence Osmanlı'nın yıkılışını 30 yıl geciktirmek ve Cumhuriyetin kuruluşuna ön ayak olmak az birşey midir?

0|0
    0|0
  • vay be baya ilgimi çekti

0|1
    0|1
  • Adam tahttan indirilip sürgün edildi.

0|1
    0|1
  • kadın pazarlayıcısına benziyor.

0|1
    1|7
    • profilinde mi sandın kendini ?

• Kadın pazarlayıcısınamı benziyor hayırdır tanıdkmı geldi ananı dilanmı pazarldı bu kadar ii gözün ıssırdı haysiyetsiz herif

• maraz, hem anneme küfür edip hem de bana haysiyetten ahlaktan bahsedecek kalitede bir adam değilsin.

• çok güzel çok duygulandım. eski olan her şeyi seviyorum. (: keşke devir gene aynı devir olsa.

0|0
    0|0
  • padişahım çok yaşa. idolüm 2.abdülhamid han hazretleri.

0|0
    0|0
  • oooo heyecan dorukta

0|0
    0|1
  • Kizil Sultan vatan hainleri...

0|0
    2|9
    • arkadalar sakin olun lütfen tartışmayın. ayıp oluyo ama.

• Burada tartıştığınız adam ölüm yatağında medineden mektup geldiğni duyuyor ve yaverlerine onu kadlırması emrediyor artık otrucak hali yok ve diyor ki onlar hz muhammedin komuşularıdır saygısızlık yapılamaz.bir başka olay ise amerikada bir kasırga felaketi oluyor ve ilk yarımı abdülhamid yapıyor 40bin osmanlı parası bu parayı küçümsemeyin bir osmalı para 6 dolar eşdeğer3. olark ise irlandada bir kıtlık oluyor osmalı gemiler donatıyor tam 3 kez gönderiliyor 3 kez batırılıyor ingililer tarfından

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...