Erkeğin sevgilisine karıcığım diye hitap etmesi

3 aylık bir birlikteliğim var ve biz ciddiyeti fazla uzatmak istemedik benim ailemle tanıştı geldi ve yakın zamanda da o ailesiyle görüşmeye gidecek ciddiyete bağlamak için.Bana karıcığım demekten çok hoşlanıyor yani öyleymiş gibi hissetmesini sağlıyormuş bu karı-koca gibi olma isteği çok fazla hatta çocuğumuz olduğunu bile hayal ediyor.Bundan korkmalı mıyım sevinmeli miyim bilemedim güvenmek bu devirde çok zor insanlara.Ama güvenmekte istiyor insan tabi cinsel konuda sabrediyor elinden geldiğince ve yani insanlar evlenmeden çok günah tabi ki ama birlikte olmuş olsalar da arada sevgi varsa her halukarda arada o sevginin kalacağını bitmeyecek olanın o sevgi olduğunu her zaman savunuyor insan sevdiğine doymaz diyor ama yinede sizce de seven insan yapar herhalde değil mi bu kadarını da? Ne düşünürdünüz siz bu durumda?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı mı yemiş sevgilin? 3 ayda karıcım mı? Kusura bakma tutamadım kendimi. Çok dikkat et, sanki her şey yatağa kadar gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • ama elinde fırsat varken bilee asla kötü bir sona yaklaşmadı bende ondan tedirgin oldum acaba dedim ama evlenene kadar inşallah sabredicez dedi.

• Umarım bir gün burada "Ayrılık" maddesinde başka başlık açma ihtiyacı hissetmezsin.

• umarım ALLAH ın takdir ettiği kaderi yaşar herkes ama güvenmeye çalışmaya çalışıyor insan yani olduğu kadar da yüzük takma durumu varken yani o kadar kötü düşünmek istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• hızlı koşan atın b.ku seyrek düşermiş derler.. yani daha 3 ayda karıcım ve çocuk hayali varsa 2 senede biter bu heves.. bence korkmalısın.. korkma değilde pekte doğru değil en azından bunu bil...

0|0
    0|0
    • katılıyorum ama biz fazla çıkma olsun istemedik günahtan ne kadar kaçınırsan ne kadar hayır işinde acele edersen o kadar iyi diye düşündük açıkçası zaten birbirimizin sevgisinden emin olduktan sonra bu düşünceleri ilerledi 3 ay kısa zaman tanıma için ama 10 yıl çıkanlarda tanıyamıyolar evlenince bambaşka biri çıkıyor 10yıl çıkmışlar 3 ayda boşanıyolar o da var ne bileyim.

• haklısın ona bişi dediğim yok.. ama evlilik falan... ya yapmayın gözünüzü seveyim ne evliliği ne günahı ... siz önce 10 adım ötesini değil 1 adım ötenizi görün... nakış gibi işleyin arkadaşlar... sırayla yani... 3 ya cicim ayıdır.. neyden eminsin? tanımadan bir insan sevvveeemmeeezzz... beğenme o. hoşlanma... herşeyi geçtim...bu kadar hız yanlış...

• bence yaklaşma sen

0|0
    0|0
  • bunda kötülük yok sahipleniyor seni ama biz erkeler her kıza aynısını yaparız

0|0
    0|0
    • işte o korku veren şey o ya zaten lakin ailesine gidecek diye içime su serpiliyor lafta kalacak olduğunu görseydim zaten izin vermezdim o şekil hitap etmesine bile.

• prova yapıyor işte :D

0|0
    0|0
    • :D iyi bişey yapıyor o zaman durum pozitif diyosun

• teşekkür ederim inş ;)

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana sevgilim karıcığım diyecek bak ne oluyor.Hele üç ayda bunu diyecek...

0|0
    0|0
    • :) naparsın

• Bu benim fikrim.

Senin hoşuna gider bilemem ama benim hoşuma gitmez böyle şeyler.

• ;) anlıyorum tabi ki.

• evlenmek istiyor işte

0|0
    0|0
    • bende buna inanmak istiyorum da insan tedirgin oluyor ailesini sokmayacak olsa araya aklıma başka şeyler gelirdi de hani kullanma amaçlı böyle davranıyor olabilir mi diye sadece tedirginlik işte o kadar.

Yükleniyor...