Neden insanlar böyle ki ?

1 aydır ne aradı ne sordu .. bir kez yanlışlıkla mesaj attı bir kez de ben toplu mesaj attım bayramda diye karşılığında toplu mesaj attı .. canından çok seven neden böyle yapar niye bu kadar çabuk unutur ?Bunu nasıl başarır ?Başkası yokmuş arkadaşlarına sordum .. Benden mi bekliyor ne yani ? Ciddi olun lütfen ..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• O ağlamaz. O konuşmaz ulu orta. Saçı sakalı birbirine karışır,belki

günlerce aynı çorabı giyer, çok fazla sigara içer, rakı sofralarında iş

çeker de; tek kelam etmez.

O unutur mu sanıyorsun? Artık sevmez mi ?

Köpekler gibi sever hala. Rüzgarda uçuşan saçlarına artık

dokunamamak yakar elini, gıkını çıkarmaz. Kalbi ağzına gelir,

girip yatamaz yanına. Koklayamaz bebek kokan gerdanını.

O umursamazmı sanıyorsun? Kıskançlıktan kanı çekilir de, kolundan tutup

sürükleyemez. O özlemez mi sanıyorsun? Nasıl özlemez nasıl ! Ölür ulan.

Yine kucağına otursan da, kemiklerini kırana kadar sarılsa istemez mi sanıyorsun sana.

O kaçar. Dayanamaz bütün bunlara, uzaklara gider.

Bambaşka insanlarla, seni hatırlatacak en ufak hatıranın olmadığı yepyeni bir hayat kurar kendine.

Sana hiç benzemeyen kadın bulur sevişir onunla. Yabancı bir koku burnunu sızlatmazmı sanıyorsun.

O kahrolmazmı sanıyorsun sen ?

İçinde ne fırtınalar kopar da, sırf sen üşütmeyesin diye derin derin nefes almaz.

Erkek adam, nasıl donduğunu hiç belli eder mi.

Susarak, kaçarak, içerek, uzaklara dalarak, düşünmeye çalışarak, sahte geyik muhabbetlerine sahte kahkahalar atarak, çok mutluymuş gibi gözüküp, geceleri o lanet yatağa yattığında dişlerini sıkarak kopar kadınından.

Bağıra bağıra susarak yaşar acısını.

Erkek adam; Nasl öldüğünü hiç belli eder mi ?

0|0
    0|0
    • evet ağaçlar ayakta ölür .. ama benim adım atmamı da sağlamıyor ..

• 3 yıl mı ? neden ? nasıl oldu anlatmak ister misin ekledim ..

Erkekler Ne Diyor 6

• yalama olmuş hatun... 1 aydan sonra ne yamak istiyorsun.. hiçbişi yokmuş gbi bu soğukluk olmamıi gbimi olmasını isityosun ... olmaz... bana sorarsan hafif kız olma... mesajı falan kes... bırak gitsin... dşünme bile... sen niye dert ediyosun onu bile anlamadım...

0|0
    0|0
    • ben mesaj falan atmıyorum ki .. ama o niye atmıyor :(

• teşekkürler :(

• bişi diil

• yaaaaa herif yeni manita peşinde seninlemi uğraşsın yakıda haberini alırsın... gerçi tipsiz veya beceriksiz birisiyse bulamayıp geri de dönebilir.

0|0
    0|0
    • tipsiz değil de ağzı iyi laf yapar ,yeni biri peşinde olsa bulurdu şimdiye

• sen bile mi seni bilemediğim için yorumsuz ..

• fotoma bak profilime bak anlarsın...

• Dediğiniz gibi candan çok seven bunu yapar. Canından çok sevmediği anlaşılıyor. Zaten 1 aydır aramayanı nasıl seversin ki?

0|0
    0|0
    • aramasın bari merak etsin beni bir şekilde takip altında tutsun ama yok ..

• niye bu kadar basit peki silmek ?

• Silmek zor ama mecburi. Zaman akıyor ve kaçırdığın her gün sadece sana zarar, mutlu geçirdiğin her an ise bu hayattan kopardığın kardır.

• 1 ay daha çok az :)

0|0
    0|0
  • süründürmek istiyor bu kadar basit

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• konuşmak istiyorsan ekleyebilirsin beni

• pekala

• Sıkılmıştır ya da sen sıkmışsındır onu bu kadar basit :D

0|0
    0|0