Sevdikleriniz hayattayken onların yeterınce kiymetını bılıyormusunuz ?

bugun yengemin ( abimin eşinın) annesının vefat ettığını öğrendim halada şokundayım bır varız bır yokuz... peki sevdıklerınızın kıymetını bılıyormusunuz,? her an ölüp gıdıcekmışsınız gıbı hayatı dolu dolu yaşıyormusunuz. ? kalp kırmamayı başara bılıyormusunuz ?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• sevdiklerimizin değerini herkesin ederi kadar biliyoruz fakat günümüz sosyalitesinin marjinal özgürlük kavramının ortaya koyduğu hayatın elektriksel sinyallarinin bizleri metafiziksel dünyadan alıp material dünyada çılgınca yaşama hevesine süreklemeye davet ederek affedilemez hatalara meydan bırakmaya devam etmiştir bunların bilincinde olmama rağmen bende aynen o günahlarla dolu kazanda kaynamışımdır kuşların cıvıltısı plajın gece yakamozu diskodaki jhon carpenterin cinselliği çağırıştıran blue dans müziğle hatalarla dolu bir limana demir atarsın sonrada yanlızlığa demir atarsın aslında sadece sevdiklerimizin değil hayata dair herşeyin değerini bilinmesi kadar bilmek bizim adabımıza en uygun olanıdır sevgiler arkadaşlar

1|0
    0|0
  • Geçen hafta annemin beynine giden damarlardan biri tıkandığı için kısmi felç geçirdi. Şimdi durumu daha iyi. Bazen gereksiz yere kırmışım annemi. Halbuki o sadece beni sevdiği ve iyiliğimi düşündüğü için üzerime düşüyordu. Bundan sonra kırmamak için elimden geleni sarf edeceğim kesin. Annemi bir daha o durumda görmek istemiyorum.

2|0
    0|0
    • aman kiymetını bill annenınn:( yengemın annesınınde beyıne gıden damarları tıkalıymış bırden bayılmış 1 haftadır yoğun bakımdaydı dun de vefat etmış 55 yaşlarında fılan genç kadındıı:(

• Benim annem de 55 yaşında. Başınız sağolsun.

• teşekkürurler sağoll

• Hiçbirimize yarını göreceğimizin sözü verilmedi.O yüzden bugünü yaşıyorum.

Başın sağolsun.

1|0
    0|0
  • annem geldi la aklıma. bulaşıkları felan yıkıyımda kadıncaz işten gelince sevinsin bari aq.

1|0
    0|0
    • afferınnn sanaa:))

• doru diyon. abimle sürekli kavga ederiz aslında ama şuan onun istediği bir oyun vardı onu indiricem. surpriz gibi bişe olcak sevinsin lavuk :D tekrar geçmiş olsun.

• :)) sağolll

• kalp kırmıyorum

ama iyide yaşayamıyorum

dünya sistemi yüzünden

bir şey yapmak için

para kazanman lazım ve tatil izni işte bu

yengenin başı sağolsun acısı acımızdır.

1|0
    0|0
  • Kadir kıymet bilmez adamın tekiyim yaşarken kaybettiğim epey dostum yaşamını yitirende

1|0
    0|0
  • Malesef kanka , sevdiklerimi sevdiğimi gösteremiyorum :(

1|0
    0|0
  • değer biliyorum, değerim bilinmiyor:))

Cut.

1|0
    0|0
  • Hayata soru sormayı bırakmaya karar verdiğin zaman ve sadece sana soru sorduklarında cevap verdiğin zaman insanların kalp'lerini kırmıyorsun. Dolu dolu yaşamaya gelince sanırım burda olmazdım!

1|0
    0|0
  • kalp kırmamak imkansız gibi bişey

önemli olan ne kadar kırdığındır

ben genelde az kırmaya çalışırım yani çok ağır laflar söylemem ki sonra tedavisi olabilsin

1|0
    0|0
  • Dolu dolu yasıyorum ama kıymet bilmiyorum ne yazıkki

1|0
    0|0
  • Her an ölüp gidecekmiş gibi yaşamak fazla umut dolu bir cümle gibi durmadı. Fakat yakınımızdaki kişilerin yarına çıkmayacağını düşünüpte ona göre davranmak daha mantıklı bence . Girdiğimiz olumsuz dialog ve kavgaların ne kadar önemsiz olduğunu daha rahat farkedebiliriz

0|0
    0|0
  • keşke bilebilsek...

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum sanırım hayat stresi yüzünden onları sürekli kırıyorum..

1|0
    0|0
  • ALLAH rahmet eylesin öncelikle kendi değerini bilmeyen biz başkalarının nerden bilecez...

1|0
    0|0
  • Basin saolsun pinko. ben hic kadir kiymet bilmiyom la sap yiyip saman ziciyom

1|0
    0|0
  • Elimizden geldiği kadar

1|0
    0|0
  • biliyoruz yaw hep uzuyoruzzz

1|0
    0|0
  • keske ama maalesef sanirim sorduğun için sağol simdi hemen kiymet bilmek için alt yyapiya basliyorum ;)

0|0
    0|0
  • kendi hayatımın bile kıymetini bilmiyorumki

0|0
    0|0
  • keske birileri olsa da kıymetini bilsem :S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ehh diyelim.

1|0
    0|0
  • değersiz insanlara değer veriyoruz

kalbini kırmamamız gerekenleri çok kırıyoruz

kelke olmasa bunlar :(((((((((((

1|0
    0|0
  • Evet :)

1|0
    0|0
  • valla ne sevdiklerimin kıymetini bilirim ne hayatımın..ama bir gün öleceğimi biliyorum fakat eninde sonunda ya onlar gidicek hayatımdan ya da ben onların hayatından gidicem.ayrılıcaz muhakkak..bunu düşünerek şunu söyliyim dünyamız kalabalık sürekli yeni insanlar çıkmalı karşımıza.yok benim en iyi dostum şu kişidir ondan başkasıyla arkadaş olmam falan böyle denmemeli.farklı insanlarla tanışa tanışa insan gelişir genişler..derdin olur etrafında çok kişi varsa ama dertsiz de dünya olmaz..

1|0
    0|0
    • bu söyledıelırde haklsıında aile için öyle olmuyor ama ana baba kardeş onların eşi benzerı olmuyor:(

• olucak elbet öyle kayıplar..allah verendir de alandır da..ya bizi alıp götürücek ya da onları

• haklısın bu söyledıkelrınde samımıysen baya güçlü ve soğuk kanlı olmalısın..

• Ben bu yazdıklarını düşününce ağlamaya başlıyorum. Hatta istiyorum ki zaman dursun hep böyle kalayım ailemle. En hassas olduğum konu ama ben bile onları kırmamayı başaramıyorum maalesef :((

1|0
    0|0
    • ah bebeğimm sormaaa keşke öyle olsa hep:( bugun duydum haberııı çokk üzgün vede şaşkınımmm daha 55 yaşlarında fılandı kadınnn inanamıyorum hala.

• sağoll janımmm... aynen öylee allah sevdıklerımıze uzun ömürler versin:(

• Amin canım amin :)

• başın sağolsun. ben de gecen sene dayımı kaybedince anladım.

1|0
    0|0
  • Hayır, kaybedince anlıyoruz değerini. :(

1|0
    0|0
  • ne yazıkki sevdiklerimin kıymetini kaybettikten sonra anlıyorum

1|0
    0|0
  • Biliyorum :)

1|0
    0|0
  • Maalesef bilmiyorum :/

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimin Allah belasini versin

0|1
    0|0
  • Hiçbişeye kaybetmeden değer vermeyen bir milletiz ne yazık ki..

0|0
    0|0
  • vaalla istesemde olmuyor

mesela anneme babama bagırıcam ızmıca diyorum en sonunda kzıyorum sonraan piman olsamda kızmışoluyorum çok kötü ama oluş bir şey işman olsanda faydasız onların kıymeti blinmiyor ama onlada öylee srekli agır kız hakaret bunlarda öyle kıymet bimiyrlar bbence

1|0
    0|0
Yükleniyor...