Şimdi ben aldatılmış mı oluyorum?

Erkek arkadaşımla 3 yıldır beraberiz. Samimi ve içten bir ilişkimiz var yakışıklı populer bir çocuk. İlişkimizin ilk zamanında ben bir salaklık yapıp eski erkek arkadaşımla görüştüm dayanamadım ve öptüm onu. Onunla da uzun bir geçmişim olmuştu ama biliyorum hataydı. Bunu erkek arkadaşıma mesaj atıp söyledim sinirlenmesine rağmen beni afetti. 3 yılı bitirdik yeni o gerçekten benim aradığım kişi ancak dün akşam o da bana mesaj attı ve mesajında biri ile beraber olduğunu ve o kişinin bir kadın olmadığını söyledi. Ne diyeceğimi bilemedim. Ettiğimi mi bulduğuma üzüleyim beni bir kadınla aldatmış olmamasına mı sevineyim bilemedim. Aslında erkek arkadaşımın hemcinsleri hakkında da yaptığı ateşli tasvirlere de şahit olduğumdan bu durum beni şaşırtmadı. Affedicem onu gerçi ama siz olsaydınız napardınız?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• çok karmaşık bir durum. ben olsaydım kafayı yerdim düşünmekten. ama sonuçta 3 yılı geçirmişsin. onu en çok tanıyan sensin sonuçta. bence bir kızla olmamasından dolayı biraz sevinebilirsin

1|0
    0|0
    • yani bir erkegin baska bir erkeği arzulaması benim dişiliğimden bişey kaybettiğimi göstereceğini sanmıyorum. Benim gibi düşünenler olması güzel :)

• gay degil o biseksüel oluyor neticesinde kendi saglikli cinsel hayatimiz var :)

• her neyse ne. tamam o zaman boşver daha ne istiyon devam et :)

Erkekler Ne Diyor 12

• BETER OL KIZIM... ÇOK İYİ OLMUŞ SANA.. ASLINDA BUNU SABİT BAŞLIK YAPMAMIZ LAZIM, Kİ HERKES OKUSUN SENİN GİBİ PİSLİKLER AYAĞINI DENK ALSIN... AFFET AFFET.. AFFET Kİ DAHA ÇOK ERKEĞİ BECERSİN ERKEK ARKADAŞIN HATTA ARKADAŞLARI SENİNKİNİ YAPSINDA İÇİMİN YAĞLARI ERİSİN..

0|0
    0|0
    • seni kim becerdi de bu kadar haykiriyosun? affetmem ayri koymus sana ayrica koyan cok pis koymus baksana klavye delikanligi yapiyosun bir bayana karsi. Allah akil fikir versin sana :D

• hala ayni seyi yapiyorsun. 26 yasindasin bir de laflara bak seninle ayni ortami paylasmaktan utanan ne insan vardir tahmin edemiyorum. Renginizi o kadar belli ediyorsunuz ki. Bes para etmeyen ve yine o seviyede aklinizla kendi dogrularinizi kabul ettirmeye calisiyorsunuz. Sizi gidi köylü kurnazlari. Senin anan g.tverenmis ki senin gibi bir p.ci dunyaya getirmis. Lanetler olsun oyle anaya

• ya kzım 9 tane en iyi cevabı bu punları burdaki bayan arkadaşlar verdi.. senin gbi korkak değilim ben giziden yazıcak kadar... istediğin kadar bana aileme hakaret et.. senin ne mal olduğunu aklı başında olan herkes anlamıştır sen hiç merak etme.. senin yerinde ben olsam utancımdan yerin dibine girerdim... hala laf yetişitiriyosun. yetişitr kızım...

• kafan güzel değilse affetme afedersinde eşcinsel bir adamla çıkmayı bırak kalbin, miden alabilcek mi ? düşünsene belki oral sex bile yapmıştır off düşüncesi bile iğrenç cidden

0|0
    1|0
  • evet.. onunlayken öpüyorsun...

0|0
    0|0
  • senin dokunacacın öpeceğin vücudu başka bir erkek dokunmuş ve öpmus.

Gerisini sen tahmin et:)

Yani aldatma yine de, kadına duyulacak kadar zevki erkeğe duymuş gaylik dışında fark yok, ihanet ihanettir.

Cut.

0|0
    0|0
  • oha yuh camıssss kusura bakma ama simdi o gay mı biseksüelmi oluyor anlamadım ilk defa beynim stop etti :D

0|0
    0|0
    • Biseksuel oluyor daha önce de biseksuel sevgililerim olmuştu ancak onlar benle beraberken böyle bir şeye yeltenmemişlerdi. Ya da belki de yeltenmişlerdir de benim haberim olmamıştır kimbilir ;)

• Seni 5 kisi s*kseler mubah.

0|0
    1|0
  • lannnn gidin başka yerde oynayın..!

0|0
    1|0
  • Neler neler...

0|0
    0|0
  • Kadınlığını kullan olmadi bir cigara yakar mutluluklar dilersin..

0|0
    0|0
  • şimdi eski sevgilini öperken sen hangisine ait olduğunu düşündün ?

0|0
    0|0
  • Sen şerefsizsin oda şerefsiz böyle devam durmak yokkk

0|0
    1|0
  • eski sevgilini aranıza alın.. şimdiki sevgilin sana, eski sevgilin yeni sevgiline, sonra ikisi sana..

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldatmış oluyorsun gizli

0|0
    0|0
  • Öncelikle sen zaten aldatmışsın da o da aldatmış oluyo ıy iğrenç ben senin yerinde olsam ayrılırdım

0|0
    1|0
  • İğrençsiniz bence. Sen gidip eski sevgilini öpmüşsün o gidip erkeklerle olmuş. Böyle ilişki mi olur?

0|0
    0|0
    • böyle şeyleri gizli gizli evlendikten sonra yapanlar var. Hata yapmış olsakta bu konuda şeffaf olmamız çok harika olmasa da birbirimize değer vermeye çalıştığımızı gösterir. Erkek arkadaşımın biseksüel olabileceğini düşünüyordum zaten. Daha önce de biseksüel erkek arkadaşlarım olduğundan anlayabiliyorum biseksüel erkekleri ve inanmayacağın kadar çoklar.

Yükleniyor...