İyi bir basketbolcu olmak için nasıl çalışmalıyım?

yaşım 19 bir senedir basket oynuyorum nasıl çalışmalıyım

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• ben 20 yaşındayım uzun bir süre voleybol oynadım takımdaki arkadaşlarımdan çok çok gerideydim bende kendimi sadece voleybol'a adadım hocamla konuştum küçükler,yıldızlar, genç takım ve en sonunda bizim takımın antremanlarına sırayla katılırdım gün içerisinde.. Bazen kesmezdi bizim antreman bittikten sonra büyükler gelirdi 40 50 yaşlarında onlarla maç yapardım bu kesinlikle çok tecrübe kazandırıyo.. yazın hep kondisyon çalışırdık atletizim pistinde bizim takım küçük engellerden atlarken ben atletlerin atladıgı engelleri seçerdim ve tek basıma orda çalışırdım tatile gitmedim tatile gittiginde ister istemez düşüyosun ve yine baya bir uğraşman gerekiyo.. kısacası hepsinden daha iyi hale gelmiştim fakat bizim takımda çoğu takımda olduğu gibi taciz olayları başlamıştı özellikle bana ve bende daha fazla dayanamayıp bıraktım voleybolu, şimdi vücut geliştirme ve fitness antrenörüyüm. kısacası bütün emeklerim boşa gitti..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• mevkini söylersen iyi yardımcı olurum..

ama mevkine bağlı olmaksızın kondisyonunun,kuvvetinin ve hızının çok iyi olması gerek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• önce kondisyonunu güçlendir,kondisyon olmadan basketbolda hiçsin...çok yorucu spor

sonra şut antremanları yap saatlerce,bunları asla takımla değil bireysel yap daha sonra zıplama programları uygula

0|0
    0|0
  • hangi pozisyonda oynuyorsunuz çünkü mevkinize göre kendinizi geliştirmeniz lazım

0|0
    0|0
  • keşke bu soruyu 10 sene önce sorsaydın tren kaçmış arkadaşım

0|0
    0|0
  • En iyi oynadığın pozisyon nedir?

0|0
    0|0
  • Yükseğe zıplamak için egzersizler yap, ip atla

0|0
    0|0
  • hocana sor aga