Sakızla ilgili varsa kısa bir anınızı yazın lütfen

önce ben anlatayım gecen gün pc başında telefonumu sökmüştüm kart değişmek için telefonu masaya koydum ağzım yorulduğu için çiğnedğim sakızı çıkarmıştım gitmişim telefonu sakızın üzerine koymuşum sim kart takılan yere yapışmış baya uğraştım artıkalrını temizlemek için telefondan

bunun gibi iyi kötü kısa anılarınız illki olmuştur sakızla saça yapışma ayağa ayakkabıya yapışma vss. varsa anlatın bakim

Güncellemeler:
Ahh kızlar ah saçınıza çok üzüldüm ya ne çekmişsiniz be şu sakızdan

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Lise 1 de yanımda oturan kiz arkadasim kitap okuyordu benimle ilgilenmiyordu. Bende agzimdan sakizi çıkarıp elindeki kitabi aldim ve rastgele bir sayfa açıp sakızı arasına koydum.

O şaşkın beni izlerken kitabı alip üzerine oturdum. Sakız bazen çok faydalı :)))

Hala görüşürüz ve beni dinlememezlik etmez. Başına geleceği bilir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 6 yasindayken Agzimda sakizla uyuya kalmişdım ertesi gün saçımdaydı.Annem sacimdan sakizi kesti ve aynı gece yine sakızla uyuya kaldım Annem yanima geldi kizim uyan diye durtiyo bir yandanda armagini agzima sokup sakizi almaya calisiyor bende almasin diye hep uyumuyom.ki bak cigniyom diyip devam cignerdim kopek dislerimle annemin parmagini isirdim annem biraz yuksek sesle ver su sakizi dedi ben uyandim oturdum yatakta sag sola baktim cikardim sakizi al diye duvara firlattim devam uyudum :D

0|1
    0|0
  • Yok ama yakında olacak zaten gazetelerden okursunuz "toplu taşımada başka yolcu tarafından sakızla boğulan yolcu" şeklinde

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın saçına sakız yapıştırmıştım niye bilmiyorum :D Kesmiştik zaten ufak bir tutamına yapıştırmıştım.

0|0
    0|0
  • Sakızla uyudum uyandığımda saçıma yapışmıştı saçımı kesmek zorunda kalmıştık küçüktüm ama ;)

0|0
    0|0
  • yatmadan once bir keresinde sakizi cikartmamistim ve agzimda sakizla uyuyup kalmistim .sabah kalktigimda saclarima yapismis buldum ve kesmek zorunda kaldim yapistigi yeri .-.-

0|0
    0|0
  • 5-6 yaşımda bilerek heryerime sakız yapıştırdım sora da annem ban yapıştırdı.

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • saçıma yapışmıştı :DS:SD:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakız çiğniyodum bir anda patlattım.Bu kadar

0|0
    0|0