Hayatta bu zamana kadar acılarınız mı daha büyük oldu? sevinçleriniz mi?

Sıkıntılar,acılar olmasa bu hayatta mutluluğun değerini nerden bilebiliriz.!

Yada hep mutluluk,sevinç olsa bunların kıymetini bilebilirmiyiz?

Hayat genelde denge üzerine kurulmuştur +'nın olduğu yerde illa - şart olur birbirini tamamlamak için.

Sizin hayatınızda bu zamana kadar +'lar mı daha çok oldu yoksa -'ler mi?

• Acılarım bir adım önde
    75% (6)0% (0)75% (6)Oy Ver
  • Sevinç ve mutluluğum daha fazla
    25% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Dengede sayılır ikiside birbirine yakın
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kendim ettim kendim buldum hep
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• acım daha byk ben bu dünyada çok çekti halada çekiyorrum inan eşke bu dünyaya gelmeme hakkım olsaydı bu acıları ekecegimi bisedim ve bir bana bu dünyada bunları çekeceksin desydn vala gelemeyi istedim isyan etmiyoru inanlıyım ama bu dünyayaa hiç gelmemeyi isterdim çok çektim

0|1
    0|0
    • Demekki çok sevilen birisin.Dünyada en büyük sıkıntıları en sevilenler çeker sen moralini yüksek tutmaya bak aydınlık günler çok uzaklarda değil...

Demir dövülmeden yüzük olmaz.Ne kadar çok dövülürse yüzük o kadar parlar güzel olur...

• nekadar sussam ben eziliyorum her seferinde daha kötüsü oluyor bai etmeside ayrı susması da ayrı

ben böyle anlattıklarımı millete anlatıyorlar sence böyle biri beni begenir mi

o da kaynanasından böyle çekmiş annesinden çekmiş bana da resmen çektiriyo

çok kötü ama rest cekecek gücüm yok sıgınacak yerim yok dayanacak bir limanım olsa böyle olmazdı bana evlen dedikleri adamda kötü eve bakacak para getirecek biride degil bide babam adamadiyor benim kızıma dövsekocası ben bişeydemem dedi korkuyom

• Ne diyeyim bu duruma gerçekten çok üzücü Allah yardımcın olsun,karşına hayırlı birini çıkarsın İnşallah.

Sabır acıdır ama meyvesi tatlı olur.Sabretmekten başka yapacak bişey yok.

Kızlar Ne Diyor 7

• Aslında bu göreceli bir kavram. Bize acı gelebilen belkide hayrımıza olanı bize sunmak için bir zemin hazırlamadır...

0|1
    0|0
    • Gözyaşının bile görevi varmış.. Ardından gelecek gülümseme için temizlik yaparmış.

(Mevlana)

• Teşekkürler bu kısa sohbet için.

• Rica ederim.

• acılarrıııımmm hayal kırıklıklarım çaresizliklerim yenilişleriim hep öndee

0|1
    0|0
  • acılar çünkü sevinçler gelip geçiyo en fazla hatırası kalıyo ama insan acıların bıraktığı yaraya bir türlü yarabandı yapıtıramıyo ... kapatamıyo o yarayı :(

0|1
    0|0
  • Sevinç ve mutlulugum.

0|1
    0|0
  • çok büyük acım olmadı şükür

0|1
    0|0
  • Sevinçlerim <3

0|1
    0|0
  • Acılarım bir adım önde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne sevincinden bahsediyon la

0|1
    1|0
  • Acıları her zaman unuttum. Sevinçlerim daha büyük oldu..

0|1
    0|0
  • Acı ama hissetmemesini ögrendim , yaşasın o müthiş sabrım ve aklım:)

1|1
    0|0
Yükleniyor...