Oryantal yapmam için teklif geldi Arkdaşlar sizce bu teklifi kabul edeyimmi ??

Öncelikle bir açıklama yapayım arkdaşlar kısa bir süredier oryantal kursuna gidiyorum ama gerçekten meraklı ve iyi bir öğrenciydim şimdi kursataki hocam aradıda bir erkek hentbol takımının gecesi varmış seni istiyorlar oryantal gösterisi için istermisin gitmek dedi öğrenciyi ve ihtiyacım olduğunu biliyor hocam birazda ondan aradı sanırım sizce arkdaşlar gideyimmi nsl olur sizin fikirleriniz neler ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Dansın ayıbı olmaz...

0|0
    0|0
    • peki gideyimmi sence ?

• yani değil tabiki kues veriyo ama... bide beni bacakalrımı seviyomuş hoca senin bacakların çok iyi falan deyip deyip durdu inş açtırmak için sölemiyodur :)

• Oh no sıkıntı...

Kızlar Ne Diyor 9

• Paradan haber ver

0|0
    0|0
    • wlla parası iyi 1 aylık harçlığımı 1 gece kıvırarak alcam :D

• Pek ilgi çekici görünmedi arkadaş ama sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • neden ama anlamadım ? bir farkı olmaycak bayandan

• nasıl yaa sen erkeksin ? yalancııı

0|0
    0|0
    • ewt erkekim zaten oryantal yapıyorum ama oryantelin bir kız dansı olduğunu biliyorum ve esnetik görünek için herşeyi yapıyorum

• hmmm annadım o erkeklein arasında daha sonra erkek olarak anılmayacağını da biliyosundur umarım.

• nedenki tamam etek giycem muhtemeln bu gösteride aama bu oakdar kötü bişey değilki

• Bence gitme :/ çok dalga geçerler,yani ben olsam gülmekten ölürüm :D

0|0
    0|0
    • iyide orda bir komedi yapmıyoruz yanii ... neden gülersinki hem sen olsan beni gözünde kaba saba bir erkek olrak düşünüyorsun dimi

• oryantel beni yapıcam zaten :) sorun başka :D

• tamam bir mesaj at ama levelin düşükse ekle

• Zenne gibi mi?

0|0
    0|0
    • ya ben aslında zennelere karşıyım çünkü oryantal kız dansı yani dişiğin göstergesi.. oyüzden ben kız gibi giyincem yani kurs beliryecek kıayefetkeri etek falan olabilir kısa belli değil henüz

• bence estetik değil

0|0
    0|0
    • oryantelin bir kız dansı olduğunu biliyoeum ve esnetik görünmek için herşeyi yapıyorum ama

• sen zaten gidiceksin neden soruyosun ki burda fikrin değişmeyecek :) kolay gelsin sana

• yok ben leyden kokrtum açıkçası işin boyutu değişmez dimi sonra oramı buramı elletmem çünkü :S

• hayır gitme

0|0
    0|0
    • neden peki?

• babamın arkadaşı var iç mimar. hafif kırık taklidi yapıomş bilerek. adam evini teselam etçek içnde karısı var böle olmasam nasl iş alırm diomş. snnkide öyle peki başka ne tür dans yapıosn sdce oryntlmi

• yaa ben seviyorum zorla değil yani aslına abartmadan ama tabii.. böyle biraz süslenmeyi püslenmyi falan gizlemiyorum bunuda ondan oryantel sardı beni bitek oryantal yapıyorum :)

• iğrençsin ama saygı duyuyorum

0|0
    0|0
    • birçok kızdan iyi oynuyorum

• yanlış anlama erkeksin ya hoş durmuyo bizim toplumumuzda yadırgar gay şu bu diye :(

• ne bilim güzel görünoyo ama bide onalr sitemiş ben zorla gitmedimki onalrdan geliyo teklif

Erkekler Ne Diyor 5

• gitme otur evinde

0|0
    0|0
  • bi kereden bişey olmaz

0|0
    0|0
  • yap yap parayı götür))))

0|0
    0|0
  • erkek adama olmaz

0|1
    0|0
  • hayatta paradan daha değerli şeyler vardır örneğin erkeğin oryantal oynamaması gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...