Içimden geldi bir anda yazdım nasıl buldunuz ??

Ağlama çocuk,hadi sil gözyaşlarını,ilk defa düşmedin ki sen hem hem ilki daha çok acımıştı ,baksana yarana,nerdeyse geçmiş ama izleri hala orda,hadi kalk ağlama artık yaralarla büyür insanlar,kimi bekliyosun ki gelip kaldıracak olsa bırakmazdı zaten elini ,ağlama artık kalk sabah yine doğacak güneş,yeni gün yeni bir hayat getirecek sen unutmayacaksın izlerini ama inadına inadına mutlu olacaksın ,hem kendin kalkarsan eğer daha hızlı koşacaksın hayatta korkmadan koşacaksın ,düşerim diye çekinmeyeceksin hadi gücünü topla kalk sil yaralarını doğan güneşe doğru deli gibi koş çocuk

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yaralar bazen kapanmaz sadece kamufle edilir .. Hayat bu yüzden ilginçtir .. 3 kere düşersen 4 kere kalkarsın evet ama o ardında bıraktığını her gördüğünde için acıyorsa ve sanki daha dün bitmiş gibiyse aylar geçmesine rağmen hayat güneşe doğru koşmana izin vermiyordur ..

0|0
    0|0
    • güneş batarkende güzeldir;)

• bırak tek renk kalsın gece ,karanlığa düştüğün zaman belli olur yanındakiler ,sabahın ışığında gülerken seninleyken karanlıkta ağladığını bilmeyenlere değer biçmek daha kolay olur ,bu yüzden severim gecenin karanlığı ,doğan güneşin aydınlığını

• Mutsuz olmasın hiçkimse ..

Kızlar Ne Diyor 5

• vayy bee çok güzel olmuş yüreğine sağlık :)

0|0
    0|0
  • güzeeel ben sevdim

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık çok güzel olmuş :)

0|0
    0|0
  • cok güzel olmus ya yüregine saglik insana güc veriyor

0|0
    0|0
    • yazabildiğim kadar güçlü olabilmeyi isterdim ...

• insallah olursun ama insan hayatdan cok darbe yiyince gücünü yitiriyor eskisi gibi güclü olamiyor malesef hayat cok acimasiz hak etmedigin acilari yasatiyor

• o çocuk kesin misafir çocuğudur demedi demeyin.

güzel olmuş cem adrian havası var sende.

s.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...