Kendimden Nefret Eder Oldum Artık........

Siz Hiç Sizi s. eden bir insan için gözyaşı döktünüz mü belki geri gelir diye yollarını gözlediniz mi hala ona olan aşkınızla perişan hale düştünüz mü onu aramak için delirip ama arayamadığınız zamanınız oldumu yoksa bunu yapan tek salak benmiyimmm...

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yok değilsiniz... Seviyorsunuz... Ama sizi sevmeyeni de bir şekilde bitirmrnin yolunu bulmalısınız...

1|0
    0|0
    • bulabilsemmmm

• haberi yokki benden ama atlatıcam ben güçlüyüm yıkılmayacağımm :(

• inşaallah yıkılmayın !

Erkekler Ne Diyor 6

• yalnız değilsin. zamanla asarsın.

1|0
    0|0
  • niye kendini öldürüyon hüso gider haso gelir o da olmazsa memo var dır değermi yane...

1|1
    0|0
    • valla şimdilik haso da yok memo da yok kaldım tek başıma :(

• neden s. etti peki bunu düşünüp kendini yargıladın mı hiç?

1|0
    0|0
    • istediğini vermedim anladın sen onu...

• bence kesinlikle cinsellik düşünüyor seni de cinsel bir obje olarak görmüş istediği olmayınca da başka arayışlar içine girmiş yani seni sevmiyor emin ol...arkadaşın dediği gibi kendini öldürme biri gider biri gelir... en mantıklısını yapmışsın...ve salak değilsin çok akıllısın emin ol...

• haklısın değmeyecek biri için kendimi üzüp duruyorum ama ben onunla harcadığım zamanıma yanıyorum birazda ama neyse napalım Allh büyüktür elbette eden bulur benim en azından içim rahat

• yaptım hepsini yaptım :D

1|0
    0|0
  • onu s.ettigi için peşinde koşuyorsun hepsi bu

1|0
    0|0
  • 4 yıl oldu ayrılalı hiç görmedim , ama hala 5.5 yıl önce beraber çekildigimiz fotografa bakıp keşke hiç bitmeseydi diyorum ..

1|0
    0|0
    • Peki sen mi bitirdin o mu ?

• zor be arkadaşım ..

• O güne kadar herşeyim çok iyiydi hayattan zevk alan bir adamdım.

Sabahları gülerek kalkar işime giderdim yanımda çalışan elemanlarım bile

anasından babasından çok beni gördüğünde mutlu olurlardı öyle matrak takılırdık .

Nedense yıllar geçtikçe daha çok hasret çekiyorum..

Evden hiç çıkmıyorum , günde 2 kez işyerini arayıp elemanlara soruyorum.

Akşamları hasılatı eve getiriyolar.

Haftada 2 gün eve girerdim..

Şimdi ayda 1 kez evden çıkıyorum .. Oda belki.

Kızlar Ne Diyor 7

• evet, hiç değmeyecek biri için çok gözyaşı döktüm. beni hiç sevmemesine, yaptığı kötülüklere , sonunda terk etmesine rağmen yine de özledim, üzüldüm. sonra da aklım başıma geldi, bir daha da kimse için ağlamadım :)

1|0
    0|0
  • Estagfurullah salaklıkla alakası yok çok sevip değer vermekle alakalı ama değmiyor işte kimse vaz geçilmez değil sende biliyorsun

1|0
    0|0
    • evet öyle tabiki geri gelse belkide istemeyeceğim artık onu ama genede gelsin en azından arasın istiyorumm

• bunları bir salaklık olarak görmeye başladıysan yakında vazgeçersin merak etme.

2|0
    0|0
  • Bende öyleydim ilk başlarda qnq bırak ya saçmalıktan başka bişey değil inanki ona karşı birşey hissetmediğinde çektiğin acılara döktüğün gözyaşlarına üzüleceksin

1|0
    0|0
  • bende böyleyim lanet olsun

1|0
    0|0
  • degılsın tabı ben anlatımmı sana

1|0
    0|0
    • anlatt

• bende sen gıbıyım belkı daha fazlası hatta uzun zamandan berı bugun mesaj attım ama yanlıs yaptım atmakla bırını cok sevınce deger verınce bıtarafı kalkıo hakaten oyuzden ugrasma derım ama elınde degıl sen yıne yapıcanı yaparsın ben gb

• Bazen anılar öyle bir tırmalar ki aklını o tırmıklardan akan kandır ona olan duygularımız..Evet arasın isteriz,bekleriz,ama ne yapıyor bilemeyiz.. Keşke hayat herkesi mutlu edecek kadar adil olsaydı ..

1|0
    0|0
    • keşkee

• benimki de öyle :(

• hepsi aynı demekki

Yükleniyor...